Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sisaaa

pomyłka co do płci dziecka

Polecane posty

Gość sisaaa

Zdarzają się jeszcze takie pomyłki??jestem w 19 tyg.ciąży.Fajnie by było jakby się potwierdziła tą informacją o plci☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiuniamysiunia
Ale już na tym etapie nie powinno był pomyłki.To już prawie połowa ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka z bloku obok urodziła dziewczynke zamiast chłopca. Do konca miał byc chłopak . Nawet dres piłkarski dostala w prezencie. A tu zonk. Na 2 usg jak byla to lekarz widział jajka. Podobno to mogla byc pieta podwinieta pod pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nieźle się koleżanka musiała zdziwic☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Beata
Mi w siedemnastym tc powiedział że raczej dziewczynka. Na następnym badaniu już był na 100% chłopiec :) (ale ja to wiedziałam od początku :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie dziewczynka ma 6 lat, przez całą ciążę miała być chłopcem, przy porodzie szok, nawet imienia nie mieli,tylko męskie, musieli szybko wybrać, tagże lepiej zawsze mieć 2 imiona przygotowane bez względu co mówi lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka przez całą ciążę zbierała wyprawkę dla dziewczynki - urodził się chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarza sie, mi lekarz mowil ze na 90% chlopak a urodzila sie dziewczynka, kolezanka z pracy miala tak samo, drugiej mowili ze dziewczyna a urodzil sie chlopak; kazda z nas miala innego lekarza. 100% pewnosci to tylko masz po badaniach genetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój miesięczny syn miał być dziewczynka. Wyprawka kupiona, różowe bodziaki i sukienki a przy porodzie usłyszałam że państwa córka ma siusiaka :P ale położna mówiła że wbrew pozorom to częste zjawisko nawę przy tak rozwiniętej technologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha;ale się uśmiałam.Czyli wszystko się jeszcze może zdążyć.100%pewności będzie po porodzie.Najważniejszej aby dziecko było zdrowe-to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciocia (na wsi) kilka lat temu miala urodzic chlopca. przy porodzie powiedzieli chlopiec a rano przyniesli dziewczynke. jaki to byl szok, ale na pewno jest ich maly klon swojej matki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już chyba zadanej zdarzają się takie pomyłki.Dużo zależy od doświadczenia lekarza i dobrego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadziej. ...miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadziej. ...miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez słyszałam o pomylkach. Jestem w 36tc i na być druga dziewczynka a mąż nadal wierzy do ostatniej chwili, ze bedzie chlopak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie córki i liczyłam na trzecią a wychodzi że będzie chłopak.Na pomyłkę nawet nie liczę bo klejnoty pokazał w całej okazałości.No trudno będę musiała pokochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyłka może być w 13,14 tyg.ale tak późno to już raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie ma co kupowac wszystkiego rozwego. Najlepiej kolory neutralne w razie czego bedzie mozna zalozyc i chlopcu i dziewczynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,najlepiej jakieś neutralne jak pisze poprzedniczka Np.zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×