Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nastolatkaaa

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
No i masz już jakieś osiągnięcia? Ja codziennie chodzę 40min z kijami ograniczyłam nieco jedzenie ale efekty na razie słabe. Też zastanawiam się nad jakimś naturalnym suplementem. Daj znać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam Foreverslim bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skowka
Wszystkie efekty pojawiają się zawsze w momencie zmiany nawyków żywieniowych. Jeżeli ktoś nie może przestać jeść słodyczy polecam przejść się również do lekarza, bo ciągła chęć na cukier może być objawem różnych dolegliwości. Dla zahamowania apetytu polecam jak najbardziej suplementy. Ich składy, teraz naturalne jak np we wspomnianym be slim3 pomagają, a nie utrudniają odchudzanie. Polecam stosować np 3 miesiące i zrobić sobie przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu dałaś mi do myślenia, ja faktycznie nie mogę opanować się przy jedzeniu slodyczy, potrafie zjeść wszystko co tylko jest slodkiego w domu...chyba jednak musze zrobic sobie badania, a ten suplement hamuje apetyt na slodycze? Moze od tego zaczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma jednej odpowiedzi jak. Każdy widzi po sobie co mu pomaga, a co nie. Jednym podpasuje jedna dieta, a drugim zupełnie inna. Suplemenyty polecam stosować każdemu kto podjada i nie radzi sobie ze słodyczami. Faktycznie uzupełniają braki w organiźmie i człowiek czuje się bardziej syty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam stosuje slimcea rówwnież. Cenowo i jakościowo najlepszy wybór na rynku. Siostra jest dietetyczką więc mi to dokładnie sprawdziła. Teraz mam super diete i super suplementacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam stosuje slimcea rówwnież. Cenowo i jakościowo najlepszy wybór na rynku. Siostra jest dietetyczką więc mi to dokładnie sprawdziła. Teraz mam super diete i super suplementacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzybkieZdroweOdchudzanie
Zdecydowanie polecam na odchudzanie i cellulit bardzo skuteczne, zdrowe i naturalne Zioła Tybetańskie. - "Tibetan Herbs" Atest WHO i zdobyte I miejsce na " Natural Product for Slimming " Bruksela 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Foreverslim okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Panią Kasię która ma oryginalny a....x, schudłam już 8 kg i dobrze się czuję kasia8807@vp.pl, warto spróbować, wysyłka expresowa i wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralala100
Żeby skutecznie zgubić wagę trzeba regularnie jeść małe posiłki. Zero fast foodów, cukru. Ja jem chude białko, sporo warzyw, Wspomagam sie Be Slim 3. Bez głodu tracę zbędne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem mogę polecić parowar. Ja kupiłam na electro.pl za lekko ponad 200zł ale uwielbiam go. przygotuję na nim cały obiad dla całej rodziny. Wszystko jest soczyste i smaczne a przede wszystkim zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbliżają się wakacje i mam mało czasu ale od początku kwietnia rozpoczęłam też kurację ze slimcea. Widzę już efekty. Drugi miesiąc mam a schudłam już 9kg. Dzięki temu zaczęłam wierzyć że zdążę do wakacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPandora
Zmiana diety mniejsze a częstsze posiłki trzy razy w tygodniu basen i dwa razy dziennie przez trzy miesiące Foreverslim.Sposób sprawdzony i pewny aby zrzucić ponad 15 kilową nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zostalo jeszcze z 5kg do zrzucenia, niezle mi idzie, stosuje suplement be slim zielona kawa, codziennie sporo ćwiczę i zdecydowanie mniej jem i zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener Lukasz Choinski
Odchudzanie nie jest łatwym procesem i wymaga czasu. Najważniejsze jest tu samozaparcie, ciągła motywacja i spokojne dążenie do celu. Dwa nieodzowne czynniki to zdrowa zbilansowana dieta z odpowiednim deficytem kalorycznym, oraz aktywność fizyczna. Pamiętajcie, że diety typu 1000kcal, 1200kcal to często diety głodówkowe na których organizm włącza mechanizm "przetrwania" czyli jemy mało a on stara się jak najwięcej z tego odłożyć na "czarną godzinę". Co do ćwiczeń, to zamiast robić czesto wykonywane brzuszki, polecam ćwiczenia na duże grupy mięśniowe: nogi, plecy, klatkę piersiową - dzięki czemu podczas ćwiczeń spalamy większą ilość kalorii. Faje są też interwały - np. Tabata - trening w którym przez 20s mocno pracujemy po czym 10s odpowczywamy. Nagralem kilka filmikow z tego typu treningiem na różnych poziomach zaawansowania. Znajdziesz je u mnie na kanale YouTube. Zycze wytrwałosci i trzymam kciuki za Twoje efekty! /TrenerLukaszChoinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam diete która zakładała rezygnowanie z weglowodanów po godzinie 16. Kolacja też bardzo skromna, same białka praktycznie. Zrezygnowałam z fast foodów. Chipsów itd. Do tego suplement Slimcea i ładnie schudłam. Bodajże 14kg w 12 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Wy też macie zaparcia przy zmianiach diety? ja to mam jakąs masakrę jedną wielką. Biorę na zaparcia dicopeg 10g i mi mija, a po jakimś czasie organizm się przyzywczaja do zmiany diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem naprawdę zadowolona ze skuteczność Foreverslimu.Ja łykałam dwie tabletki dziennie ,do tego dieta.Przy systematycznym braniu efekty widać bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka1978
ja dlugo borykalam sie z nadwaga i dopiero po paru ladnych latach dojrzalam do tego by stwierdzic ze odchudzanie to nie chwilowy proces, to po prostu zdrowy tryb zycia na zawsze, cos musi sie zmienic w glowie. mam do zrzucenia jakies 15kg jeszcze i walcze dalej, cwicze, biore tabletki z zielona kawa iqgreen ale najwazniejsze to to, ze nawyki zmienilam na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Foreverslimie nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniaa_aa
Ja pozbyłam się już 7 kg dzięki diecie Sandruni, oprócz tego sporo jeżdżę na rowerze, biegam, zrezygnowałam ze słodyczy i tłustych potraw i od razu czuje się lepiej ;) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska998
Ja tak naprawdę od zawsze zmagam się z nadwagą ,jak zaczynałam walkę z moją nadwagą było strasznie ciężką;( wieczorami płakałam w poduszkę aż któregoś dnia pogodziłam się z tym że nie uda mi się schudnąć i poddałam się lecz po kilku miesiącach ważyłam coraz więcej i więcej, moja mama wysłała mnie do lekarza bo martwiła się o mnie i on uświadomił mnie że moje życie jest zagrożone wtedy usiadłam wieczorem i zaczęłam przeglądać różne strony i natknęłam na african mango http://szczupla-kobieta.pl zaczęłam kurację od nowa bez jakiś tam uniesień ale miło się zaskoczyłam bo moje samopoczucie się polepszyło miałam więcej siły a co najważniejsze moje kilogramy spadały co sprawiało że chciałam więcej i więcej. Tak więc w miesiąc 12kg oczywiście na minusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero dzięki tabletką Foreverslim w końcu udało mi się schudnąć .Z nadwagą walczyłam od liceum .Próbowałam wielu rzeczy ale efektów nie było.Wiele na temat tego preparatu dowiedziałam się na blogu zmagania z odchudzaniem.Warto go poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam stosując tabletki Slimcea na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat udało się trwale schudnąć dzięki Foreverslim ale jeżeli odpukać musiałabym jeszcze kiedykolwiek sięgnąć po tabletki to ponownie wybrałabym Foreverslim.Wole nie eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udało mi się schudnąć 7kg w dwa miesiace gdy chodziłam na siłownie co drugi dzien, jadałam głównie dania gotowane na parze, unikałam słodyczy, wspomagałam tez przemiane materii naturalnym suplementem be slim zielona kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorokta
najpierw trzeba zmienić nawyki żywieniowe i zakodować sobie w głowie że to na zawsze, a nie na chwilę:) ja tak zrobiłam i na zdrowie mi to wyszło. do tego starałam się dużo ruszać i brałam tabletki z zielona kawa iqgreen i w sumie schudłam 16kg, wagę utrzymuję już prawie rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy miesiące na których byłam na diecie wspomaganej Foreverslim nie wspominam źle.No może pierwsze dwa tygodnie kiedy musiałam się przestawić na zdrowsze i częstsze jedzenie.Ale koniec końców dałam radę i schudłam.Dla każdego przeciętnego człowiek nie jest to rzecz nie do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×