Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nastolatkaaa

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Sprzedam homeopatyczne krople hCG 50 ml + opis diety z przepisami - oryginalnie zapakowane, produkt z Niemiec (starczają na 21 dni diety) Mam dobrą cenę i oryginalne krople. Proszę o kontakt mailowy : dietahcgpl @ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcelesta
Długo się zastanawiałam zanim kupiłam Foreverslim.Straciłam już tyle czasu i pieniędzy na niedziałające suplementy żę szkoda gadać.Foreverslim były ostatnimi tabletkami na jakie się zdecydowałam.Ale całe szczęście tym razem trafiłam i dzięki pomocy tych tabletek schudłam.Teraz po raz pierwszy od wielu lat czuję się naprawdę piękna i atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trytka
Ja miałam taki problem, że jadłam niewiele, nawet jeździłam do pracy codziennie po 12 km na rowerze, a waga ani drgnęła. Zielona kawa z be slim mi pomogła, ale też wizyta u dietetyka. Jednak po 40 roku życia metabolizm bardzo spowalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale schudlas biorac ten suplement?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, żadne tabletki nie rozwiążą problemu nadwagi, jeśli nie zadbasz o zdrową, zbilansowaną dietę i codzienną porcję ruchu. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big Active. Z przyjemnością o nich opowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabela293
Jakoś ja za pomocą suplementu Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl plus regularne posiłki i wieczorne spacerki zgubiłam 32kg w 4 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata00098
Nie ma nic lepszego od sauny! Ja mam własną dzięki usługom sauna.net.pl - mają profesjonalny sprzęt i szybciutko montują. Jestem zachwycona po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosując Foreverslim po raz pierwszy chudnę bez wyrzeczeń jem to co lubię tylko że w mniejszych ilościach.Co do wysiłku fizycznego to mój pies jest bardzo zadowolony bo w końcu dwa razy dziennie wychodzi na bardzo długie spacery.A ja w końcu chudnę około jednego kilograma tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawin ski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawin ski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawin ski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWalentyna
Oczyszczanie, odchudzanie ale zapomniałeś dodać o prawidłowym nawadnianiu. Zachowana odpowiednia gospodarka wodno-mineralna wpływa pozytywnie na odchudzanie. Ja pije ponad 2l wody dziennie i uważam, ze mój organizm obecnie funkcjonuje prawidłowo. Wcześniej nie pilnowałam ilości, którą piłam, czułam sie zmęczona, senna itde. Teraz pijąc Veroni Hydration zauważyłam tez, ze nawet moja cera się poprawiła :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Miałem przyjemność skorzystać z najnowszego programu zdrowotnego Niemieckiej firmy LR . Program polega na Odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. Działa on na około 60 chorób i dolegliwości. Odbudowujemy cały organizm od podstaw i usuwamy przyczynę chorób i dolegliwości. Ja osobiście jestem po tej kuracji i dzięki niej pozbyłem się 24 kg w 4 miesiące nadwagi bez ćwiczeń i głodzenia się ,ustąpiły moje problemy z nadciśnieniem,bólami kręgosłupa i Clasterowe bóle głowy od których w trakcie mdlałem. Jeżeli ktoś szuka konkretnej zmiany swojego wyglądu i chciał by poprawić stan zdrowia to mogę również polecić mu tą metodę. Zainteresowanych którzy chcą dowiedzieć się więcej zapraszam na e-mail slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim dietetyka online: www.joladietetyk.pl Skorzystałam z indywidualnie ułożonego poradnika żywieniowego i jestem póki co zadowolona, ubyło mi 3 kg w miesiąc mimo że zdażały mi się małe grzeszki ;) Poza tym ludzkie ceny, bardzo ciepłe podejście tej Pani Dietetyk i ogromna wiedza, zawsze mogę liczyć na odpowiedź na każde pytanie dotyczące żywienia. Nie jest to żadna reklama jak wielu tutaj takich, ale szczerze naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ForeverSlim jest skuteczny, jednak trzeba pamiętać, że jest to suplement diety i jako taki ma odpowiednie działania. Chodzi mi o to, że należy go brać zgodnie ze wskazaniami producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę mówić za siebie, ale mi na moje zdrowotne problemy bardzo pomógł pan Sydorchuk z Vitanea - www.vitanea.eu Najpierw precyzyjna diagnostyka, a potem indywidualnie dobrana terapia. U mnie to była kwestia powrotu do zdrowia po kontuzji. Miałem robioną artroskopię i dopiero terapia biorezonansem zaczyna dawać fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam dobrą diete i cwiczenia do tego,zdrowy tryb zycia i pic duzo wody . Jeśli masz problem z doborem diety samej, to mozesz skorzytać z diety personalnej,ktora ulozy specjalnie dla Ciebie dietetyk ;) Tutaj daje link, do strony do ktorej czesto zaglądam i dzięki dietetykom z niej schudłam juz 5 kg :) http://dieta-odchudzajaca.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam african mango, kończę trzecie opakowanie. Cóż mogę stwierdzić? Jestem zadowolona, schudłam dokładnie 14,5 kg jak dla mnie rewelacja. Jeszcze jakbym zrzuciła z 10 byłoby pięknie, ale słyszałam, że połączenie miodu i cynamonu jest świetne w odchudzaniu, ale nigdzie nie mogę znaleźć tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawą jest ujemny bilans kaloryczny, aktywność fizyczna i samozaparcie. Ja wzięłam się za siebie 2 miesiące temu i już widze spore rezultaty. Chodzę do klubu fitness http://enjoyfitnessandgym.pl/ i dzięki motywacji trenera schudłam 6 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu mogę spojrzeć bez przerażenia w lustro.Udało mi się schudnąć właśnie dzięki Foreverslimowi.Cały proces nie był ani łatwy ani przyjemny.Ale nareszcie mam to za sobą.I już nigdy nie dopuszczę do tego aby się tak zapuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy na schudniecie jest catering dietetyczny z firmy FIT AND EAT www.fitandeat.pl od Brzezińskich, wiem co mowie, bo zamawialam przerozne, ale to jest jedyny ktory mi naprawde pomogl zrzucic moje 16kg nie sprawiajac zebym ciagle chodzila glodna. Bardzo dobre jedzenie, świetna jakosc, ekologiczne produkty. Nie ma teraz lepszego cateringu na rynu. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widze, ze nie tylko ja zamawiam fitandeat :) to prawda, ze to najlepszy catering. Zamawiam od roku i jestem bardzo zadowolona :) zaczelam zamawiac z tej strony www.fitandeat.pl a dania sa wyborne, pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też poszukuje ćwiczeń na uda i brzuch!Wakacje coraz bliżej a ja teraz zaczynam brać się za siebie bo przyszły mi już ciuchy z rough radical!Są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szybko schudłam dzięki preparatu Slimunox. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×