Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nastolatkaaa

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie Slimunox ale to żę te tabletki są tak skuteczne dowiedziałam się dopiero teraz.Niestety wcześniej musiałam stosować z marnym skutkiem inne preparaty.Odchudzanie z nimi to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest bardzo dobrym i przyjemnym sposobem odchudzania,spacery,rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze opakowanie za mną, stosuję african mango z vital progres i potwierdzam poprzedniczkę daje efekty bardzo dobre. U mnie jak na razie 4 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Slimunox na prawdą nie jest trudne.Przede wszystkim trzymanie się zasad kuracji i wprowadzanie zmian rozłożone w czasie.To jest klucz do sukcesu.Jeżeli tylu osoba się udało to tobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie efekt po Slimunox utrzymuje się do dziś chociaż od połknięcie ostatniej tabletki minęło już trzy miesięce.Więc dziewczyny do roboty zmiana diety,ruch tabletki.Waga spadnie a wy będziecie z siebie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnaK
Nie katuj się żadnymi dietami ani ćwiczeniami tylko kup https://www.chcemyschudnac.pl/acai-berry-900/. Stosowałam tabletki ja i moja szwagierka, jest super efekt i kilka kilo na minusie. Nie ćwiczę, diety też nie mam więc to zasługa tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli Wka

Jakich efektów można się spodziewać po spalaczach tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×