Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak czesto myjecie podlogi?

Polecane posty

Gość gość
Agatka a ty jesteś złą matką! skoro ci dziecko źle sypia, to o czymś to świadczy idiotko! Mi dziecko w wieku 5miesięcy przesypiało noc. To jaką mu robisz gehennę za dnia albo twoja matka, że dzieciak źle sypia?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 170m2 do sprzatniecia ale na dole gdzie kuchnia salon jadalinia i lazienka odkurzam codziennie i podlogo co 2 dzien bo zwyczajnie duzo sie tam dzieje a ze mam 7 miesieczne dziecko ktore zaczyna raczkowac.nie mam wyjscia a reszte domu odkurzam gora dwa razy w tygodniu i tak samo myje podlogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prawie codziennie:/ mam dzieci, bałganią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5x w tygodniu odkurza roomba, a myję podłogi tylko raz w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie bo mąż włazi mi w butach no i pies chodzi, gdyby nie to wystarczylo by 2razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatak takie duze dziecko ząbkuje hehehe Moje dzieci w wieku 3 miesiecy przysypiały cale noce . Ale ja nie bije swoich dzieci tak jak ty i matka . Bijecie ta mala a poźniej ze dziecko nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka198801 głupią kretynkę sobie w domu poszukaj deklu! Tym bardziej szok, jak można tak malutkie dziecko zostawić i pójść do pracy?!! Jesteś dnem, umoralniasz wszystkich na prawo i lewo, a ty jesteś sama śmierdzącym LENIEM, że nie chciało ci się zostać z dzieckiem w domu na macierzyńskim. TAK MALUTKIM DZIECKIEM! LENIU ŚMIERDZĄCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia kretynko , moje dziecko ma 16,5 mies już , cały rok macierzyńskiego wykorzystałam pracuję dopiero od 3,5 miesięca czyli jak mała miała już dobry rok skończony , a pracuję na 1/2 etatu tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia kretynko :D. Masło maślane Agatko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16,5m i dziecku wyżynają się zęby buhahahahaha jesteś deklem roku kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kuchnie otwarta na salon i tu myje prawie codziennie, bo mam 18 miesieczne dziecko, ktore ciagle czyms ciapie i cos mu spada z talerza, zawsze trzeba przemyc. Poza tym nie pracuje i przemywam tak jako tako, porzadnie myje raz na tydzien, w innych pokojach tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie cokolwiek o rozwoju dziecka ???? do 30 miesiąca życia wyrzynają się zęby, teraz mojej córce idą "3" na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka szmatka zamknij p**de niewolniku wlasnego chlopa, tanczysz jak ci zagra i jakby ci kazal polerowac językiem codziennie podloge to tez byś to robiła scierko scierko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko to ta twoja Dżesika opóźniona jakaś. Moje dziecko w wieku 17 miesięcy miało już wszystkie zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Kuchnia i przedpokoje codziennie, w pokojach zalezy których co 3-4 dni:) odkurzanie tak samo niektóre dywany codziennie inne co parę dni:) w domu nie przebywam we wszystkich pokojach naraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie muszę myć bo ostatnio zamontowalismy sobie wykladziny od www.robin-wykladziny.pl więc teraz tylko odkurzanie, a odkurzac od zawsze lubilam. Podlogi myje tylko w kuchni i lazience ale to oczywiscie zalezy od stopnia zabrudzenia, przewaznie raz na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż strach coś napisać takie wulgarne komentarze. I Wy jesteście idealnymi matkami z takim słownictwem? Współczuje Waszym dzieciom. No to pochwale się, ze odkurzam codziennie od niepamiętnych czasów a odkąd młodsze dziecko zaczęło raczkować zmywam każdego wieczora nasze niecałe 70m. Dzieci 2 lata i 4 miesiące oraz 9 miesięcy. Można? Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myję podłogi co ok. 4 dni 💤 Nie mam dywanów :) Nie schizuję się uważam, że lepiej się pobawić lub wyjść na podwórko z dzieckiem niż kosztem tego latać z mopem i ścierą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać ,że hamówa tutaj straszna. Odpiszę autorce: Ja myję i odkurzam codziennie. Albo ja albo mój narzeczony z racji naszego psa. Pracujemy oboje ale te mycie zajmuje 20 min dziennie. Zeby nie było to nie klitka 85 m2. Kafelki sie naprawdę łatwo myje. Panele tez. Po prostu nie lubię jak chodzę boso i mi się coś klei do stóp. nie uważam za gorszych ludzi co myją rzadziej WOLNOŚĆ TOMKU W SWOIM DOMKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniana podłoga wymaga pielęgnacji zgadzam się, ja myję codziennie, równiez mam z artcore, mieszkam w Warszawie i tam tez zamawiałam, podłoga wymaga sprzątania, chyba, że mało ludzi jets w domu, u mnie zawsze jest dużo ludzi, wszyscy sie krzątają więc trzeba dbac o porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam deskę z artcore i wolę o nią dbać, żebym nie musiała jej odnawiać za jakiś czas. Deska wymaga jednak sprzątnia a częstszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkurzam raz na tydzień, czasami puszczam robota do odkurzania, jak wychodzę do pracy. Podłogę myje raz na miesiąc. Mamy dom 180m2. Pracuje na cały etat, nie mam czasu na codzienne odkurzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×