Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki tablet kupić?

Polecane posty

Gość gość

chciałabym jakiś tanszy. Potrzebny mi jest tylko do nauki, do uczenia się na nim, do internetu. Co uważacie o takich? czy warte są kupienia? allegro.pl/tablet-axxion-atab-704-7-wifi-usb-sd-kolory-i5660562444.html Czy ktoś się tutaj na tym zna i mógłby coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci polecę kupić najdroższy na jaki cię stać. Może lepiej wybrać znanej marki a używany niz byle co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegro.pl/tablet-7-android-1-2ghz-32gb-512ram-wifi-kamera-sd-i5369321150.html allegro.pl/tablet-intenso-714-7-android-metalowa-obudowa-i5656130903.html allegro.pl/tablet-lenovo-lifetab-4-rdzenie-10-menu-pl-i5678952945.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 7 cali i teraz bym takiego nie brała tylko większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będe kupowała najdroższego, bo mi ten tablet nie jest potrzebny do niewidomo czego, chce tylko na nim wejść na neta i pouczyć się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrok12
polecam samsungi, bezawaryjne i szybkie, na avans.pl opinie poszukaj , ja tam kupowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycja
zalezy do czego konkretnie tablet, ja mam z avans.pl kupowałam na poczatku roku za 250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyp^%$^%&%3y643y6 z tą reklamą k^%^54654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Asusa, ale drugi raz wybrałabym inny. Mój brat ma Lenovo i uważam, że tablet tej marki jest o wiele lepszy, szybszy. Wiadomo, że wszystko zależy od systemu. Polecam Ci więc przejrzeć stronę, gdzie masz mnóstwo równych modeli, np. www.komputery360.pl/komputery-i-tablety/tablety-multimedialne/tablety i porównać, co jest dostępne. Potem poczytaj opinie w internecie i tak podejmij decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Tablet SAMSUNG Galaxy Note 10.1 2014 Edition 16GB ,wiele modeli dostepnych na avans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S7,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! :D Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://hy34.pl/r/r1vSamsung-S7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z kolei XP PEN artist ale 15,6 i też polecam. Dobra marka wcześniej jej nie znałem ale znajomy mi ich rzeczy podpowiadał już od jakiegoś czasu. Co do sklepu to polecam ten na stronie https://mirapolnext.pl/. Mają sympatyczną obsługę można dopytać o szczegóły nie ociągali się z wysyłką w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na skynet.pl polecam zerknąć jest to sklep komputerowy, który oferuje bardzo bogaty wybór sprzętów takich jak tablety, telefony laptopy i inne. Wszystko bardzo dobrych znanych marek i ceny również przyzwoite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbert

Ja własnie tydzień temu zamawiałam tablet na skynet mają świetne ceny. Tablet otrzymałem bardzo szybko dosłownie w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.  Urządzenie bardzo dobre jakościowo, naprawdę sklep godny polecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na iPadzie też o wiele wygodniej (nawet na Air 2021) ogląda się filmy - mamy lepszą jakość wyświetlacza i ja byłam mega zajarana jak pierwszy raz włączyłam Netflixa 😉

Jeśli zastanawiacie się nad konkretnym modelem polecam wybrać się do jednego z salonów Imad:

https://imad.pl/dla_ciebie/sklep.html

Jest to autoryzowany przedstawiciel Apple (mają swoje salony na przykład w Warszawie). Można przejrzeć sobie tam wszystkie sprzęty. Dzięki temu decyzja będzie łatwiejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×