Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zdradzić męża?

Polecane posty

Gość gość
Miało być powinnaś zdradzić *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście 3 lata razem, a dziecko ma juz 2 lata? Pewnie przez to nie chce sie z toba kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka pytania
chodzi właśnie o to, że mam z kim zdradzić... ale boję się, że to się wyda, że to się tylko odbije na naszym dziecku... kocham męża, ale w sumie chyba tego z początku naszego związku, bo teraz go nie poznaję. mamy dopiero 22 lata!!! jestem młoda, chcę się cieszyć życiem! chciałam z mężem, ale on nie chce :( podaję tego meila daria.de@onet.eu napalonym panom dziękuję, bo jak napisałam - mam z kim zdradzić :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ponad trzy lata jestem mezatka mam coreczke ktora skonczyla dwa lata Maz za granica pracuje, cureczka sie mama opiekuje.Czesto z mama rozmawiam jak kobieta z kobieta i mama mnie przekonala zebym sobie inteligentnego zdrowego przyjaciela poszukala. Ja jej powiedzialam ze szukac nie musze bo adoratorow mam na kazdym kroku- To mi mama powiedziala to nad czym sie zastanawiam.Duzo o tym myslalam ale sie przelomalam.Zadzwonilam do tego ktory najbardzien mi sie podobal i zapytalam czy ta kawa jeszcze czeka na mnie Uslyszalam TAK Dzien godz i gdzie ustalilizmy Mamie powiedzialam ze musi sie wnuczka zaopiekowac bo nie wiem kiedy wroce. Moje mieszkanie posprzatalam tak na wszelki wypadek. Nadeszla upragniona sobota pojechalam w umowione miejsce i jak przyjechalam to juz czekal z pieknym bukietem moich ulubionych kwiatow. W milej romantycznej kawiarni mielismy miejsce zarezerwowane. Po jakiej godzinie zaproponowalam mu zmiane miejsca i zaprosilam go do siebie, a po drodze juz wyczulam ze jest bardzo podniecony Gdy juz w mieszkaniu bylam to juz czukam ze za chwle bedzie sie cos dzialo i tak sie stalo. Zaczelo sie od czulych pieszczot i masazy, a gdy juz bardzo mokra sie poczulam to mu sygnal dalam ze moja pisia jest juz gotowa, Nawet nie myslalam o tym ze jego natura takim duzym @utasemm obdazyla troche ctrachu nabralam bo do mniejszego bylam przyzwyczajona. Ale w intymny olejek bylam zabespieczona.Gdy wchodzil wemnie to tak to delikatnie zrobil ze bolu nie poczulam ale mocno mnie podniecil i juz mi wystarczylo bo krew sie juz rozgrala a ja pierwszy orgazm dostalam tak silny ze az z tej rozkoszy jeczalam jak umialam, Posuwal mnie jak zawodowy wchodzil calym wemnie ja nogami go objelam i jeszcze mocniej go przyciskalam i pupcie podbijalam Jeszcze nigdy od meza tyle czulosci nie dostalam co w ten wieczur od niego Przerznieta bylam jak nigdy po drugie to pierwszy raz takiego duzego penisa w cipulce mialam i czulam go w sobie bardzo mocno Bardzo mile i wesolo ten wieczur spedzilam na nastepne spotkanie sie umowilam Mamie wszystko powiedzialam ona sie ucieszyla ze corka wreszcie mocno przerznieta sie poczula Od tego spotkania duzo w swoim zyciu zmienilam dyskretnie sie spotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×