Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wioletta123

problemy finansowe

Polecane posty

Jeżeli ma ktoś z was problemy finansowe i potrzebujecie dorady to ja mogę szczerze z własnego doświadczenia polecić firmę, w której profesjonalnie doradca pomoże, przeanalizuje waszą sytuację i znajdzie odpowiednie rozwiązanie problemów finansowych. Kliknijcie sobie w gogle i napiszcie hasło proagents.pl i nie pożałujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałaś mi do myślenia ;) Ja się borykam od 5 lat z kartą kredytową, z niby małym zadłużeniem, ale jednak. Nie mogę się z tego wygrzebać, a jak ostatnio policzyłam ile oddałam bankowi "za darmo" pieniędzy z prowizji i innych opłat to wyszło mi, że miałabym na fajną zagraniczną wycieczkę... A tak mam tylko comiesięczny stres... Wygoogluję ich z chęcią, no i dam znać czy i mi pomogli :) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś takie bardzo ogólne to pojęcie „problemy finansowe”... Co masz na myśli? Problemy finansowe mogą być różnego rodzaju...Proagent kojarzy mi się z jakąś firmą ubezpieczeniową, więc chodzi o ubezpieczenia? Mogłabyś coś więcej na ten temat napisać:-) Udzielają pożyczek nieoprocentowanych? Taka firma by mi się przydała, powiem szczerze, jak chyba każdemu z nas:-) Na razie mam problem z wejściem na tą stronkę, więc chętnie poczytałabym o nich więcej tutaj, jeśli byłabyś tak miła...:-) Chyba, że uda mi się odwiedzić ich stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego niestety trzeba zawczasu patrzeć z jakich kart jakiego banku się korzysta i jakie jest oprocentowanie rozmaitych kredytów, bo później płacz i zgrzytanie zębów. Wiem, że to co piszę, to w pewnym sensie truizmy, ale za to jak istotne, i jak niewiele osób zdaje się o nich pamiętać, kiedy lekką ręką wydaje pieniążki "bankowe", a jak trudno oddać później ze swoich. Ja też miałam kłopoty, więc wiem co piszę, na szczęście właśnie jedna tego typu firma mnie wybroniła, a teraz na wszystko korzystam z ubezpieczeń, bo licho nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma http://proagents.pl/ pomogła mi dobrać odpowiedni rodzaju kredytu i udzielili rzetelnej porady, dzięki czemu wcześniejszy kredyt, który wzięłam kilka lat temu i który wpędził mnie w tarapaty udało się "wyprostować" i dziś nie mam problemu ze spłatą. Wszystko zaczęło się bowiem od tego, że bardzo potrzebowałam pieniędzy, a później pojawiły się dość duże problemy ze spłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z pomocy doradcy finansowego, Piotra Witeckiego (http://finansowypiotr.pl/), który od dziesięciu lat pręznie działa na rynku finansowym. Zaufałam jego doświadczeniu i pomógł mi w wydostaniu się z tarapatów fiansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekin24
a ja chciałbym poradzić coś osobom, które prowadzą własną działalność, a którym inni nie płacą za usługi bądź towary, jednym słowem są zadłużeni. Jeśli nie wiecie w jaki sposób zawalczyć o swoje pieniądze, koniecznie skorzystajcie z pomocy firmy http://skup-dlugow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×