Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanilia1234

Zabawa słowem?

Polecane posty

15:33 Jeśli ktoś kiedyś Ci wspomniał, że masz poczucie humoru..i jesteśinteligentny.. Nie wierz Mu!! łży skurw'"'ysyn:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako sakurka zanudziła samą siebie, później jako gościówa89 nie zdobyła sympatii otoczenia dwulicowościa, a obecnie laska vanilia cuchnie ptasim gównem. Ile jeszcze nicków założysz szpiclówko, ile masz twarzy dwulicówo...amen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to nie pewna. pewna ma ip i usługodawce z DE niemiaszkowa szwabskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...póki co jak widzę wszyscy mają bękę z Ciebie ...o wielki nieobecny :) ...ale jeszcze trochę to i to stanie się nudne ... Po pierwsze każdy cie kojarzy Po drugie powtarzasz się i brakuje Ci finezji a po trzecie tak się spinasz z tym wiekiem że w końcu tobie pompka wysiądzie i mojego wieku nie dożyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że każdy kojarzy, ale nie każdy ma powód by to oficjalnie przyznać. Bo i po co? Zapyta jeden z drugim. Dlatego jest tak radośnie i każdy się bawi pomarańczowym gościem :D Póki nie opadnie kurtyna to bawcie się, pomyślał Autor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe brakuje tutaj tylko tego apropaka po kursie Pick Up Artist. Istny wirtuoz podrywu i flirtu. Widać skończyły mu sie teksty gotowce i nie wie o czym gadać z laską waniliową. :D Futra powinien ktoś wam przetrzepać, odechce wam sie schadzek w celu k***iеniа sie i deprawowania otoczenia nygusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kim mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądząc po reakcji waniliowej i ciecia coś jest na rzeczy. Prawda boli.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursie flirtu
Niestety coraz gorzej tutaj z normalnym pisaniem. Każdy jest podejrzliwy, nieufny. Szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny stary dziadu nie goń bo zadyszki dostaniesz. W twoim wieku to nie wskazane i z twoja nadwagą. Opowiedz jak z wilkiem na polanie się ustawialeś? Bałeś sie frajerze że ci wpiertoli i kolege podstawiłeś :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ta Wanilia śmierdzi Aksamitką Słodko Winną Panioną Gracją Wariacją. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heee heeeeeeeeee czekaj odeeetchnę uhhhh no dobra czekaj co tam mowiles? ze co ja tam mam? wilk? a nie nie rozmawiajmy bo sie go wystraszylem i podstawilem kolege zeby mnie nie zbił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:37 wanilia NIE jest Słodko winną. 100% pewności. Vanilia jest typem niuni której imponuje podstarzały cieć swoją obłudą, hipokryzją na zasadzie k***a k****e łba nie urwie i aby mieć względny spokój będzie obciągała wirtualnie lache matuzalemkowi. To jest klika tzw. święte krowy i każdego zniszczyli kto im nie pasował do ich obłudy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalem0325
...no i znowu spiskowe teorie mojego fana :) ...nie dociera że normalni ludzie nie mający ze sobą kontaktu mogą odnosić to samo wrażenie na Twój temat i jest to zdanie niezależne a nie uzgodnione ....na priv ... sądzisz że wszyscy muszą swoje działania uzgadniać na priv jak ty ze swoim mentor ? ...chłopie obudź się świat na prawde może wyglądać inaczej niż masz poukładane w głowie ... Madeleine ... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki priv pedalico cieciowa ? pewnie piszesz to z autopsji. Jakie spiski, skoro gołym okiem widać co tu jest grane i jaki jest twój udział w niszczeniu nicków. Jaki tłum popierający cie szmato, skoro jedyne osoby które cie gloryfikują abyś ułomie brylował to są z twojej kliki zgniłej i przesiąkniętej obłudą. Uniemożliwiałeś komuś rozmowy, to teraz płać cene zamiast popłakiwać i udawać sztuczny śmiech. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieć nie potrafi zignorować pewnych komentarzy, bo są dla niego bardzo niewygodne i w ukropie wybiela sie na wszelkie możliwe sposoby aby jego sztuczny obraz który utkał nie runął. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nikt się nie bawi słowem... tutaj każdy wychwytuje słowa, by je obrócić przeciwko temu, kto te słowa napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja-reakcja. Nic sie nie dzieje bez powodu. Jeżeli ktoś wyczekiwał na moje potkniecie i nie tylko moje bo ma pojеbаnу charakter, to ja również moge mu utrudnić funkcjonowanie w ramach odwetu aby nie myślał sobie że jest bezkarną świętą krową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gonić z tematu kmiota matuzalemka, niech wypiеrdаlа na dział dla seniorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha login i daruj sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
No właśnie. Zaglądam tu kolejny raz i znów czytam jedno...gnojenie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań z tym gnojeniem. Nikt nikogo nie gnoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, dlaczego nie piszesz już językiem paralityka? Gdzie te twoje wymuszone "ów" używane gdzie się da i nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×