Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanilia1234

Zabawa słowem?

Polecane posty

Gość gość
Te wszystkie tematy są w gruncie rzeczy zaczynane od fałszu, który wylewa się już od pierwszego posta. "Jestem tu nowa, ple ple ple..". A temat jak zwykle ma bardzo precyzyjny format, przycięty pod gadki o d/u/p/ie marynie. Byle dłużej i bardziej miałko. Oczywiście zlatuje się żelazna grupa etatowych pisarzy i temat żre, do czasu zmiany nicka autorki. A później według sprawdzonej metody- nick, avatar, "jestem tu nowa","popiszmy niezobowiązująco" i pińćset postów. Tylko czym ten biedny dział sobie zawinił, że dorobił się takiej ilości moli zagnieżdżonych dzień i noc? Tematyką? Wolne żarty, już prędzej spodziewałbym się takich pitu pitu na uczuciowym albo po 30stce. Zamiast tego na pierwszej stronie erotycznego kłębią się intrygujące wątki typu "kawka", "motelik", "wybacz mi", "a może jednak kawka", czy klasyk "kupała" (WTF??). Uprzedzając ripostę- nie mam loginu, nie boli mnie dupa, nie jestem zazdrosny, i tak- czytam z reguły inne tematy. Po prostu zastanawia mnie ten fenomen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wachlarz jaka jest, ale pod każdym nickiem jest seksowna i budzi pożądanie może nie u każdego, ale napewno wśród większości. I chuj, że grafomanka ale potrafi odnaleźć sie w klimatach EROtycznych. Natomiast te wszystkie niunie co zmieniają nicki i udają świeżynki, z każdym kolejnym nickiem są coraz bardziej infantylne a nawet aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest nowa moda:) trzeba trochę popisać z gościa ale z pomarańczowego nicku. Potem lament bo " podszyw" i ciach! Nowy awatar, nick i jechane z kolejnym tasiemcem :P Oczywiście taki " nowy nick" już na inne tematy nie wchodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to fakt, teraz najpierw wchodzą z pomarańczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahahaha bez kitu tak robią :P ale w 90% baby które popaliły swoje nicki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I potem ta gadka: Pisałam jako gość, jestem tu od jakiegoś czasu ale trochę się orientuję i postanowiłam założyć niebieski nick bo miałam "podszywy" :O żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grafomanka Wachlarz aka Imperium . ale mi na jej pewne teksty mi staje te u samsary. wanilia świeżynka nie jest moim zdaniem to midsumer eve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ją i nigdzie nie napisala ze jest nowa i ze zna kilka osób z forum więc kim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniaja te niki i potem czytamy takie posty debilne jak te dwa powyżej. Kto ? to on to ona. To chyba nie ona to chyba nie on. Porzygać się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może dacie lasce spokój, bo to jest nieco żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś zapoda te słowa erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fałsz trzeba naświetlać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zrobiła komuś krzywdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer Eve jest inteligentniejsza od tej Vanili. Mid ma w ogóle inny styl bardziej z ikrą, lepszym słownictwem operuje. Oczytanie jak u Wachlarza. Z jedną i z drugą da sie pogadać na różne tematy, tylko Mid jest bardziej ostrożna, powściągliwa. Natomiast Wachlarz u Samansary zaniżyła znacznie swój poziom pod towarzystwo które ma tyle wspólnego z poezją co kozia duра z karabinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotka jakaś wlazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mid była ostrożna i powściągliwa jak zaatakowała Hajabuzę i została wymśmiana przez całę forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam jak Wachlarz świntuszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając tytuł, spodziewałam się słów pięknych.... wzniosłych... ostrych w swej prostocie... Przeksztalcanie, dryfowanie po języku i słowach, a tu.. Cóż... Pomarańcze😴 I zero zabawy słowem. Chu/jowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.35 Mid ma szyk, a Wersety Wachlarza były najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie neguję ze Wachlarz to czy tamto ale strasznie schamiała ostatnimi czasy. Zależy co komu leży , mi poruszenia w bokserkach nie wywołuje. Jest za dosadna, zdecydowanie fajniej jest kiedy dopiero face to face dziewczyna ma zapędy na dziwkę:) Jednak jak podkreślam są goście którym taka obiektywna ordynarność może się podobać , normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Sami i 4Imp podchodzą pod lesbijki W sferze werbalnej Sami robi za faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość AAAAAAAA
Mnie fascynuje jeśli była Inessą niegłupio pisała u Wilka. Jako Wachlarz pokazała, że jest oczytana i kulturalna. Imperium i jej mentalna d******** każda inna. Kameleon i niech to przeczyta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w tym nic dziwnego, kobiety to urodzone aktorki i nawet malują sie jak aktor do swej roli. Pozatym kobieta jest wypełniona płynami ustrojowymi co przekłada sie na jej zachowanie. Co do ordynarności u kobiety, to może być spowodowane nadmiarem androgenów które stanowia poważne zagrożenie dla zdrowia. Każda kobieta zachowująca sie jak facet jest nosicielką guza w podnerczach, raka w narządach płciowych i nawet o tym nie wie dopóki specjalista nie poinformuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nienormalny z tym rakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak się widzi np taką Gromowładną, która siedzi tu bóg wie jak długo ma tysiące postów na liczniku i w tym ani jednego erotycznego to nawet 10 cm się nie dźwignie. Odechciewa sięlapka.gif Co tego typu osoby robią w dziale erotycznym to ja nigdy nie mogłem zrozumieć x No i się nie interesuj:) Nikt tu nie pisze, żeby Twoje 10 cm dźwigać;) Że też wy tego zrozumieć nie możecie:) A jak zechcemy komuś konkretnemu podźwignąć, to podźwigniemy, a Ty nawet nie będziesz wiedział, więc już Ty się o to nie bój:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?niegłupio pisała u Wilka. Jako Wachlarz pokazała, że jest oczytana i kulturalna. Imperium i jej mentalna d******** każda inna. Kameleon i niech to przeczyta oczko.gif X No własnie w tym problem że tworząc trzy postaci nie umiała stworzyć tej najważniejsze-namiętnej kobiety która jest obietnicą dobrego je/ba/nia . Jako Inessa-nie pamiętam zbyt dobrze ale dość aseksuala Jako Wachlarz-niestrawna,dzidzia piernik Jako Imperium-ordynarna i wulgarna Napewno zmienna ale to byłoby na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×