Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanilia1234

Zabawa słowem?

Polecane posty

Gość po kursie flirtu
Spokojnie Vanilio, dam radę ;)Twardy facet ze mnie :) Pomóc się mi nie da realnie, a co dopiero wirtualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
Ciało się zmienia to fakt, to co nas podnieca i zniewala to wnętrze. Czy moglabym to określić wewnętrznym wrodzonym seksapilem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzkwiaciarni
Kotko Poes zgadzam się z Tobą w 100 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
Sądząc po spacerze w Twoich myślach Dawidzie, jesteś bardzo mocnym ale i wrażliwym mężczyzną. Piękne połączenie:) Trzymam kciuki aby wszystko się wyprostowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo tak na prawdę chyba jest, ale zauważę przewrotnie...że, pojawiają się tutaj panie twierdzące, iż rozmiar ma swoje znaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
Ok umysł jest najseksowniejszy. Ale to na co najpierw zwracamy uwagę to ciało, twarz, słowa i umiejętność posługiwania się nimi. Do tego dochodzi zapach, spojrzenie i uśmiech.. Same wewnętrzne czynniki Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna zakłada tasiemca na erotycznym, o erotyce, bez cienia erotyki. Co za p******i ludzie.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursie flirtu
Nie będe Was zanudzał zatem dziś moim średnim nastrojem :) Bawcie się słowem, flirtujcie bo to bywa bardzo pobudzające ;) A w poniedziałkowe przedpołudnie chyba tego większości potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek_
Mam 190 cm szerokie ramiona i niski głos a jestem po podstawówce ale to na mnie lecą kobitki a nie na moich kumpli po studiach i na wysokich stanowiskach w brylach 165cm i chudzi jak socjal. Oto wasze seksowne umysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
Co do rozmiaru Matuzalem. Mężczyźni też wolą mniejsze/większe piersi tyłek taki a taki. Działa to w dwie strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek_
Tylko brzydale z małymi fujarami wmawiają innym że mózg jest seksowny a brzydkie babsztyle twierdzą że ważniejsze jest ich wnętrze a nie cycki i tyłek. kogo chcecie oszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
Dawidzie, Wiesz, że czekam na Ciebie. Kiedy będziesz mógł, bądź. Chcę tego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
Zdzisek. Ciało jest ważne a nie najważniejsze. Z pięknym ciałem bez fascynującego umysłu możesz liczyć na jeden numerek, a nie na dłuższą relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek_
A mnie wali to jaka osobowość ma brzydka pryszczata i zaniedbana baba z odrostami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek_
a taki z fascynującym umysłem ale chudy biedny brzydal to się nawet na jeden numer nie załapie:D Nie gadajcie bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
Zdzisku patrzysz jak samiec na samiczkę. Celem "kopulacji" To jest Twoje życie:) O nie oceniaj kobiet stereotypowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
Jesteśmy wzrokowcami. Lubimy patrzeć, Ale kolejnym krokiem jest rozmowa, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzisiek lubi słomki. Na wierzchu plastik, a w środku pusto :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzisiu :) przy pieknym stole nie zasiada sie samemu. widzisz, moj ideal jest wlochaty, z szetlanden z przodu i z tylu:) potrafi poslugiwac sie pila spalinowa (zreszta ja tez ;) ) najbardziej podnieca mnie gdy wlasnie kopal ogrodek i pot mu splywa po lopatkach... ale rowniez wtedy gdy tlumaczy kociakowi rozwiazywanie rownan rozniczkowych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
Och słomka, cóż za określenie. Czy nie za brutalne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek_
Osobowość była ważna jak ludzie o swieczce po chatach siedzieli. Teraz jest tyle atrakcji i mozliwości że za dużo gadac nie trzeba. A twarz ,tyłek i cycki mają być fajne i już. Nie oszukujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek_
vanilia1234 dziś Jesteśmy wzrokowcami. Lubimy patrzeć, Ale kolejnym krokiem jest rozmowa, prawda? Zaprzeczasz sama sobie:) Jakim kolejnym krokiem ?Z brzydalem koślawym nie będziesz miała ochoty nawiązac rozmowy, co dopiero mówić o łózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
No i fajnie Zdzisku, Masz swój gust:) Ja tam murarzem nie jestem, odnosnie pustaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
Zdzisku, ale napisałam przecież, to na co zwracamy uwagę na początku to wygląd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umów sie z bezdomnym, chorym, z defektami w wyglądzie wanilio jeżeli twierdzisz, że umysł jest najważniejszy. pokochaj kogoś kto uległ wypadkowi i nie chodzi o własnych nogach, ale ma piękny umysł, kilka fakultetów i fascynującą osobowość. masz gębe wypełniona frazesami jak twoi przytakiwacze albo jesteście obłudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleiades
To ja wygrałem. Mam 189cm, nie jestem chudy jak socjal a mam skończone studia. Jeśli temat już na 1 stronie schodzi na licytacje, to może powinniście przenieść się na Allegro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet gimbusy wiedzą, że koleś bez kasy i atrakcyjnego wyglądu może liczyć na pogarde od kobiet niezależnie jak ciekawą ma osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia1234
Nie napisałam, że jest najważniejszy umysł. Przeczytajcie od początku Ze zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×