Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Facet007

Dermapen opinie, efekty

Polecane posty

Facet007 nie musisz czekać do jesieni :) Kolagen jest całoroczny. Ja robię właśnie kurację kolagenowe na przemian z wit c i a. Co długości igieł to nie wiem jakie miałam, bo koleżanka reguluje mi je w zależności od okolicy. Zabiegi robię w gabinecie. Odnośnie mojego kolegi to nie nie miał zabiegów dermapenem używa tylko kuracji kolagenowej. Pół roku namawiałam go na kolagen :) Jakbym jeszcze wspomniała o zabiegu to chyba by mnie wyśmiał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlukasz
Przez pół roku byłem na terapii witaminą A Izotec spłycenie blizn spore powiedziałbym duże teraz mam serie zabiegów dermapen 3 ( 6 zabiegów) -na dzień stosuje krem żel selwet thermal ślimak na noc serum wit.C oraz krem c25 dermaceutic -jestem po drugim, w międzyczasie mam robiony hydrofacial odstępy pomiędzy dermapenem dwa tygodnie po seri mam zaplanowane kwasy z dermaceutic . Zabieg bolesny nawet po znieczuleniu ale do wytrzymania. Najbardziej bolesne czoło i skronie. Efekt narazie zadowalający blizny po trądziku się spłycają ale tak naprawdę efekt będzie widoczny po roku. Moja dermatolog i kosmetolog twierdzą ze jest to w tej chwili najlepszy zabieg i najmniej inwazyjny nie powoduje przebarwień i powikłań jak w przypadku lasera a efekt zmian jest na stałe gdyż przebudowie podlega cała warstwa skórna. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z efektów. Odezwę się jak skończę serie. Pozdrawiam serdecznie i polecam zabieg . Łukasz 37lat (głębokie blizny potrądzikowe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na ten temat wejść na kanał kupa 1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszgość
Cze Czoło i skronie 1 , 1,5 przy oczach 0,5 reszta 2,5 mniejsze częstotliwości na skroniach bo robią się krwiaki. W piątek dodatkowo miałem robione czoło (zmzarszki) na większej głębokości 2 masakra do dzisiaj mam poprzeczne paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bea78_
Zakupiłam rok temu dermapen i ampułki różne, mam prawie 40 lat, zryłam sobie kilka razy twarz aby usunąć zmarszczki i przebarwienia, skórę głowy na porost włosów, wypukłą bliznę na przedramieniu, szyję, piersi i usuwany tatuaż na ramieniu. Twarz - ponieważ jest to dość mocny peeling przebarwienia się wyrównują (wcześniejsze pilingi i kremy nie dawały takich efektów), zmarszczki - nie wiem, mam wrażenie że wokół oczu jest ich wręcz więcej, że skóra taka zmaltretowana, pryszcze są inne, bolesne czerwone grudy, nie do wyciśnięcia. Poczytałam na kafeterii opinie o thermage, że najpierw lepiej potem tragedia, zastanawiam się czy dermapen nie działa podobnie... Włosy - na razie żadnych wniosków, bez zmian, boli pierońsko w czasie nakłuwania, Szyja - też boli - zrobiłam raz - dwa, nie będę się wypowiadać, nic nie zauważyłam, Blizna - może trochę zmiękła, tu ryłam najczęściej, w miejscu w którym ryłam zrobiło się przebarwienie (chyba za wcześnie wystawiłam na słońce), Tatuaż - nie zszedł ;) mam ciemne przebarwienia od usuwania laserem, chcę się ich pozbyć, ale skóra chyba od tego lasera jest dość gruba, ryje się inaczej, skóra też inaczej schodzi, takie "zdrewniałe" to miejsce, Piersi - tu się przyłożyłam bo myślałam że nareszcie jest coś co ujędrni skórę, za pierwszym razem krew się lała, aż gorączki dostałam, nie bolało bo użyłam maści, ale jak przestała działać to masakra. No i tu mam mieszane uczucia - miałam lekkie rozstępy, teraz jakby są bardziej widoczne, takie bruzdy mi się porobiły, na skórze widać pory, w dotyku jest taka wiotka ;( i też po poczytaniu o thermalifcie podejrzewam że to może robi więcej szkody niż pożytku... chyba że trzeba więcej zabiegów? Przemawia do mnie zasada działania dermapenu, na pewno bardziej niż kremy i pilingi... Ogólnie - zabiegi są dość bolesne, a jestem twarda ;) Skóra w moim przypadku czerwona 3-4 dni, w tym czasie biedna, wrażliwa, sucha, zmaltretowana, potem zaczyna się złuszczać, przez jakiś czas ciągle wrażliwa, reaguje zaczerwienieniem na ciepło i zimno. Czy ktoś robił biust więcej razy i po upływie czasu są jakieś fajne efekty? Czy już nic nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bea78_
a, głębokość ustawiam taką przy jakiej wytrzymuję, prędkość zawsze max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki dermapen posiadasz ? Ja kupiłam dwa na allegro i oba zepsute.... Nie nakluwaja, jedynie brzeczą.... -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam opinii na temat zabiegu Dermapen. Zainteresowała mnie oferta kliniki SCM estetic w Krakowie. Dlatego chciałabym poznać szczegóły samego zabiegu jak i opinie na temat kliniki. Czy ktoś robił akurat tam ten zabieg lub jakiś inny? Będę wdzięczna za jakiekolwiek rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juska93Krk
Ja stosowalam przez chwile dr pen ale ta ilość krwi i efekty slabe mnie zniechecily i zaczelam glebiej drazyc temat. Znalazlam w Klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie zabieg Radiofrekwencji RF mikroiglowej bo mieli duzo dobrych opinii i zrobilam dwa zabiegi na moje potradzikowe blizenki na policzkach. Efekt super a pani powiedziala, dopiero po ok czterech miesiącach bedzie ostateczny efekt. Juz jest super bo one zaczely sie od srodka wypelniac i sa mniej widoczne, a dopiero miesiac po zabiegu. Licze, ze bedzie super a teraz planuje kwas TCA, bo takie mam zalecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_KRK
ostatnio zdecydowałam się na dermapen i to jest absolutna rewelacja! Blizny po trądziku zdecydowanie mniejsze, jak również przebarwienia na skórze. Sam zabieg wydaje się bolesny, ale przy znieczuleniu absolutnie nic nie czuć. Po samym zabiegu jednak warto udać się prosto do domu bo się wygląda nienajlepiej :) skóra lekko poddrażniona, później łuszczenie i po tygodniu już zaczyna być super, niedługo idę powtórzyć zabieg :) Mogę polecić moją kosmetolog jakby ktoś chciał, p. Monika Wilk z Twoje Mini Spa w Krakowie, wszystkie zabiegi najpierw testuje na sobie, dermapen również przerabiała, więc może wszystko opowiedzieć krok po kroku również od strony klientki/pacjentki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam dermapena
Witam, w okresie dojrzewania miałam okropne problemy z trądzikiem, wyleczyłam się Isotretinoiną, ale został blizny. Niestety nic nie pomagało... wydaje mi się że stosowałam już wszystko. Mieszkam z Krakowie i moja Pani dermatolog poleciła mi zabieg Dermapen. Uprzedziła, że zabieg nie należy do przyjemnych i miała rację!!!!! Nie wiem jak można coś takie wytrzymać bez znieczulenia... Jestem po 4 zabiegach, pierwsze wykonywałam w odstępie 4 tygodni teraz idę po 6 tygodniach. Widzę dużą poprawę jeśli chodzi o blizny i koloryt mojej zmaltretowanej skóry. Po zabiegu wyglądam dramatycznie dlatego wszystkim polecam kilka dni wolnego od pracy. Jak dla mnie, myślę że warto pocierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony zabieg Dermapen w MTT Estetica w Krakowie i jestem z efektów bardzo zadowolona. Moje blizny po nim praktycznie zniknęły, a na tym zależało mi najbardziej. Na pewno nie zdecydowałabym się na robienie tego zabiegu samodzielnie w domu. Tylko sprawdzony salon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuję zakup dermapenu byłam już na takich zabiegach są fajne efekty ale teraz przymierzam się do nich sama bo to bardzo drogi i interes zwłaszcza gdy chce się je robić regularnie. Nie jest to żadna filozofia. Potrzebny jest tylko dobry preparat. Na allegro jest wiele. Mialyscie taki biało bordowy? Cena niska albo srebrno czarny drozszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krainachichow
Ja mam taki bialo -czerwony pen,robie robie sama - glebokosc 1.5mm predkosc najmniejsza U kosmetyczki mialam wczesniej rolki o tej grubosci na biust po karmieniu ( 2lata karmienia ) pieknie poszedl w gore) oraz rolki I mezoterapie na twarz , . Wczesniej tez sama robilam rolki. O czym musicie pamietac? zeby bardzo mocno nawilizac I natluszczac skore. Ja zabieg robie w paitek wieczorem I juz na noc ide z maska na plachcie spac! caly weekend chodze w maskach I caly tydzien spie w maskach na plachcie, stosuje tez krem ze slimaka Mizona ( bo ma najwyzsze stezenie sluzu ktory regenruje) . -Na sucho skory nie wolno drapac ! nie wiem jak to mozliwe ze jakis lekarz zrobil cos takiego? I bez kremu znieczulajacego- to sadyzm I glupota. Po zmyciu zneiczulenia trzeba odkazic skore I nalozyc ogromne ilosci czystego kwasu hialuonowego I dopiero tak mozna uzywac dermapen albo dermaroler. w niedziele mam juz biala wygojona twarz .Zabieg polecam na ujedrnienie skory , ma duzo lepsze efekty niz mezoterapia iglowa skora goi sie szybciej I lepiej niz po rolkach . Mezoterapia jest z kolei swietna jak chodzi o nawilzanie. Mam 40lat , ludzie daja mi max 25.ale nigdy sie nie opalalam I zawsze stosuje spf 5 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc ten biało czerwony nie jaki M. Zastanawiam się nad jego zakupem. Ja miałam u kosmetyczki 2,5 mm na twarz. Chwalicie sobie to urządzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet007
Nie polecajcie tak perfidnie tych klinik, jak ktoś będzie chciał to sam znajdzie, czuć na odległość, że to reklama ! Jestem po kolejnym zabiegu długość 2mm. Ciężko powiedzieć czy są efekty, może minimalne, ale pewnie potrzeba więcej czasu na regeneracje skóry. Wydaje mi się, żę płytsze blizny się w zmniejszyły, ale jeszcze do zadowolenia długa droga. Piszcie, dzielcie się swoimi spostrzeżeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 5 zabiegach dermapenu. Efekty są ale nie jakoś bardzo spektakularne. Może będa jeszcze lepsze po miesiącu. Zastanawiałam się nad zakupem dermapenu ostatecznie zakupiłam rolkę pod oczy i na twarz. Będę dalej działać sama ale to za miesiąc żeby dać skórze trochę odpoczynku po tych wszystkich zabiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem po 2 zabiegach laserem co2 i efekty jakoś mnie nie powaliły ,zależy mi na spłyceniu bliz w okolicach skroni które są dośc głębokie . Zamierzam kupić Dermapen na własny użytek i spróbować samemu , czy faktycznie te urządzenie da mi jakieś widoczne efekty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bea78 _
Dermapen zniszczył mi skórę, mam 40 lat, chciałam poprawić jędrność a jest dużo gorzej. Kupiłam urządzenie my pen i zrobiłam kilka zabiegów w domu, skóra jest poorana jakby cyklem na twarzy, dekolcie i piersiach. Zabiegi robilam rok temu. Dramat, odradzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermapen oryginalny jest mocniejszy od kosmetycznych. Zabieg jest brutalny, skora zmasakrowana. Po zabiegu swedzi kilka dni. Swedzenie wyglada na uczulenie i stosuje kortyzon, bo chce to szybciej wyleczyc, a w 5 dzien po zabiegu jeszcze nadal swedzi. Nie polecam na skore wrazliwa takich metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak można sobie robić samemu dermapen w domu :D Niedługo będziecie sobie same usta powiększać wstrzykując nie wiadomo co z Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka_W
Droga pani _bea78_ ja chodzę na dermapena do salonu, sprawdzianami i koszt urządzenia kosztuje 6 tys. I mam piękną, gładką, rozświetloną buzie. Jestem zachwycona zabiegiem. A jak sobie Pani kupiła my pena za 150 zł to co Pani myli ze będzie efekt super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonuje zabieg dermapenem w domu jestem po drugim zabiegu.jestem bardzo zadowolona przebarwienia zniknęły skóra napieta.niestety po zabiegu skóra czerwona idyskomfort ale po nałożeniu profesjonalnej maski bio celulozowa niesamowita ulga.potem trzeba skórę uspokajać kremami ja stosuję alantan tani i skuteczny.potem niestety filtry.u nie sprawdził się dobty i tani z Ziaja krem tonizujacy SPF 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po serii 4 zabiegów (0,8mm), miałam problem z bliznami potrądzikowymi i zmarszczkami. Zabieg wykonywano bez znieczulenia, ponieważ wytłumaczono mi, że zwiększa to efektywność. Jestem bardzo zadowolona, warto było trochę pocierpieć dla takiego efektu. Każdy się pyta jak to zrobiłam :) Zabieg wykonywałam w LuxDerma na Gocławiu za dobrą cenę. Czekam na ostatni zabieg w serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie chwalę zabieg Dermapen :) Po kilku zabiegach było już widać efekty. Miałam bardzo głębokie blizny potrądzikowe, ale teraz jest już znacznie lepiej i prawie nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie musiałam mieć znieczulenia na szczęście :) Byłam na zabiegu Geneo+, który doradziła mi pani kosmetolog w Clinica Cosmetologica w Sopocie na darmowej konsultacji. Zabieg był w promocji akurat. Jestem mega zadowolona, bo nie sądziłam, że będzie aż taka poprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościu
Ja chodzę do zaufanej kosmetolog w Krakowie, dowiedziałam się, że wprowadzają tam dermapen, także poza przebarwieniami i cieniami, nad którymi pracowałyśmy wspolnie od kilku miesięcy to teraz będziemy mogły też zadbać o moje pory, WRESZCIE:) Nie mogę się doczekać! Polecam serdecznie salon, Laser Delux na Dietla 73 w Krakowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×