Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Facet007

Dermapen opinie, efekty

Polecane posty

Gość Sysia

Jestem po pierwszym zabiegu dermapenem, niby jest wszystko ok i skóra wygląda ładnie ale moje policzki jakby cały czas są napuchnięte... :/ czy któraś tez tak miała ? czy to zniknie? od zabiegu minął tydzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos

2000zl za 8 zabiegow... balabym sie za taka cene, aktualnie minimalma cena takiego zabiegu to ok 600zl...nie dziwie sie,ze tu tyle niezadowolonych osob, ten zabieg to po pierwsze oryginalny sprzet, umiejetnosci wykonujacego, a poza tym co za duzo to nie zdrowo, nie ma co sluchac osob, ktore wykonuja, bo chca zarobic pieniadze, 8 zabiegow powinno dac spektakularne efekty przy orginalnym sprzecie i dobrym kosmetologu, chyba,ze masz z 70 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon

Hej, mam pytanie, mialam dermaphen robiony w piątek, mocne zaczerwienienie utrzymywało się do niedzieli. W pon zaczela mi się łuszczyć skora. Ogólnie teraz (sr) buzia nie wyglada już zle ale na czole wciąż mogę zobaczyć lekkie przebarwienie tego obszaru gdzie miałam robiony zabieg. Dodatkowo bruzdy nosowo-wargowe są wciąż lekko zaczerwienione (prosiłam kosmetologa żeby zwrócił na nie szczególna uwagę). 

Nie był to mój pierwszy zabieg, ale pierwszy raz u nowej pani. Prosiłam ja o zachowanie delikatności, wcześniej miałam robione na 1-1,5mm, teraz pani pojechała w niektórych miejscach na 2,5mm (chociaż akurat na czole robiła teoche delikatniej a tam są najbardziej widoczne przebarwienia). 

Wiem, ze nie minal jeszcze tydzień, ale w zeszłym roku zdecydowanie ładniej się to goilo. Możecie podpowiedzieć czy tez tak mieliście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Ja po prostu chciałam poprawić kondycję skóry, zeby też ją trochę kondycjonować, robię niezbyt często po 3 razy w roku, ale moim zdaniem starcza 🙂 Zawsze w Estetica Nova bo tam nie boję się że coś pójdzie nie tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minął już rok od feralnego zabiegu. W październiku 2019 udałam się do kosmetyczki na zabieg Nanofrax – mezoterapia mikroigłowa. Chodziłam do tego miejsca wcześniej na manicure. Miejsce nowe, czyściutkie wzbudziło moje zaufanie. Zabieg Nanofrax miał być delikatny, ze względu  na wykonywanie go pierwszy raz w tym miejscu. Wspominałam zresztą, że moja skóra jest wrażliwa i lepiej wykonać go delikatnie.  Zabieg nie był  bezbolesny. Niestety po paru dniach okazało się, że pewne miejsca na czole oraz policzku zrobiły się czerwone. Niestety do dzisiaj pozostały w tych miejscach nacieki. Po zabiegu zaczęło się, szukanie pomocy. Chodzenie po dermatologach. Zamykanie naczynek, maści, sterydy nic nie pomogło. Pozostał czas, a czy on pomoże? Proszę Was dziewczyny zastanówcie się 100 razy przed pójściem na jakikolwiek zabieg. Nie jest to warte naszych nerwów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę na dermapen do Kaczyńscy Clinic w Warszawie na Białołęce. I powiem tak: zarówno sam zabieg, jak i klinikę mogę szczerze polecić. Po zabiegu skóra wygląda rewelacyjnie: młodziej, tak świeżo i promiennie. A w tej klinice jeszcze to po prostu dobrze się tobą zajmą. Mają świetną kadrę lekarską - i to podkreślam LEKARSKĄ. To jest bardzo ważne w tej branży i przy takich zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po serii zabiegów dermapenem jestem bardzo zadowolna z efektów! Mogę polecić salon przy ul Grzybowskiej 5 LAserCare 
https://lasercare.pl/pl/sklep/dermapen/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dermapenu nie miałam okazji korzystać, ale chodzę na mezoterapię do SClinic i muszę przyznać, że to mój ulubiony zabieg. Poprawia wygląd skóry. Skóra jest ujędrniona, napięta, nawilżona... Wygląda o wiele korzystniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×