Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczyna nudzić mnie to forum, za dużo tutaj fantazjowania i ściemniania

Polecane posty

Gość gość

Dzieciaki mają radochę, że wkręcają "dorosłych" w różne tematy, nastolatki przy okazji trochę się pomasturbują, cześć osób się pokłóci, część osób czerpie fun z bycia trollem, część osób ma ubaw "po pachy", że śmieszny tekst napisały, a ludzi, którzy chcą pogadać serio o seksie coraz mniej. Wieje nudą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda baby mają facetów z minimum18.56cm pałą do 23.46cm grubość to minimum 14cm w obwodzie i zawsze mają ze sobą linijkę żeby zmierzyc nastepnemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie linijke tylko centymetr krawiecki 😴 jest bardziej funkcjonalny. bez problemu miesci sie w kazdej torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś tu wstawilem swojego jedyne 13-14cm i prosiłem o ocenę mojego malucha okazalo się ze wszyscy stwierdzili,że nie jest mały tylko bardzo duży minimum18cm tak się znają specjalistki z miarą w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gromi :) prawde mowiac, nie nosze :D ale zachcialo mi sie byc dowcipna. moim zdaniem najbardziej wiarygodny pomiar daje ekierka. krotszy bok nalezy docisnac do podstawy czyli jader, dluzszy z podzialka do penisa :D uprzedzajac dalsze pytania. nie.. nie probowalam. nie mam takich odchylow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmierzyłem dobrze po co mam sobie dodawać jak inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świstak trojański
A może zwyczajnie pomyliłeś penisy w trakcie dokonywania pomiaru? Nie zastanowiło Cię to, że jest taki czarny? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Adaś Miauczyński nie mam czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze masz złą linijke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×