Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cz to możliwe że fajny facet mając 30 lat jest kawalerem i prawiczkiem?

Polecane posty

Gość gość

Niedawno poznałam pewnego faceta. Jest 32letnim kawalerem. W trakcie rozmowy o swoich przeszłościach przyznał się, że nigdy wcześniej nie był w związku. Byłam i jestem w szoku. Jest fajnym i sympatycznym, całkiem zadbanym facetem. Czy jest na pewno normalny skoro nie był w związkach i nie uprawiał wcześniej z nikim seksu? Nawet z prostytutkami czy przygodnymi kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem cos musi być z nim nie halo, uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie jest prawdziwym chrzescijaninem, czeka na te jedyną w przeciwienstwie do ciebie szmato ktora uwaza seks z przygodnie poznanymi kobietami za norme :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej na tym forum irytują mnie takie kobiety co zakladają takie tematy.. :o nie przemek 24 czy durne prowokacje tylko takie kretynki dla ktorych wolny kawaler po 30 ktory nigdy niemial dziewczyny musi być "nienormalny" Może niemiał parcia na związki. ? Może był zakonpleksiony i teraz dopiero sie otworzył ? Kurwa ludzie załamka.. Tępe dzidy jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny facet uprawia przygodny seks a nie czeka na nic poważnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się wstydził, może ma kompleksy, a może żyje iluzją i złudzeniami czekając na tę jedyną. Przejdzie mu taka postawa jak raz zamoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest według ciebie normą? Chodzenie na d****** kilkadziesiąt przygodnych partnerek przed 30-tką? Nie każdy się puszcza, nie każdy myśli tylko o seksie, poza tym łatwiej wytrwać bez seksu będąc prawiczkiem/dziewicą niż wytrwać bez seksu gdy już się zazna tej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest nienormalny ale na pewno ma problemy w relacjach lub powichrowany charakter czego nigdy od razu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ma bardziej zwichrowany charakter, 30-letni prawiczek, czy 30-latek który miał 20-30 kobiet? Każdy ma wady, każdy ma defekty, ludzie nie są doskonali i nigdy nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze koszty za duze do zysków i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujcio Dobra Rada
A co w tym dziwnego? Mam kilku kolegów prawiczków po 30-tce i są normalni. Normalniejsi od niejednego żonatego. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemozliwe. Sciemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko piszesz o Rondlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tych kobiet nie "kumam", my doceniamy ich czystość a one chcą żebyśmy się szmacili. Co za paradoks same potwierdzają to, że w ich oczach warto być *****czem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Jednym słowem zawsze źle. A przecież może nie trafił na swoją. Spora grupa związków, które znam, nie jest oparta na OBUSTRONNYM uczuciu, i często ta druga (poszkodowana) strona zdaje się z tego sprawę. Wielu ludzi jest z kimś, bo nie chcą być sami lub np. z wygody. Ale są też i tacy dla których związek z drugą osobą MUSI być podparty uczuciem. Zresztą sam tak uważam. A nie zawsze trafią się nam ta właściwa osoba (wcale nie koniecznie jakiś wymarzony ideał) . Zwłaszcza, gdy ktoś dużo pracuje, ma jakieś pochłaniające go pasje czy zainteresowania itp. Z czasem grono znajomych także przestanie obfitować w osoby wolne, więc nawet ciężko kogoś poznać. No ale najlepiej stwierdzić... że jest dziwny. Co do płatnego seksu...Tu właśnie o czym pisałem i tu właśnie ciekawe słowa padły...: http://f.kafeteria.pl/temat/f4/czemu-kobiety-niedziewice-oburzaja-sie-o-godzenie-do-prostytutki-p_6348268

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy dazy do zwiazku, czesto ludzie dobrze czuja sie sami i po prostu zajmuja soba. gdyby poznali wlasciwa osobe, moze bylby z tego zwiazek, a moze i nie. znam podobny przypadek faceta po 30, przystojny, inteligentny, zadbany, dowcipny, nic mu nie brakuje, ale po prostu dobrze czuje sie sam i byl wczesniej w zwiazkach, ale nie zalezalo mu na ich utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe i rowniez mozliwe jest, ze wcale nie chce tego zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie jest głupi i dobrze wie, że kobieta pociągnie go w dół, wciągnie w dziecko i dom i koniec wolności, wszystkie pieniądze będzie pochłaniała kobieta, a kobiety wyzywają takich bo one nie mogą mieć nad nim przewagi ani nie mogą go zniewolić a taki ktoś dobrym kąskiem by był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 25 i rówież nie byłem w żadnym związku, bo niema sensu dla mnie wiązać się z osobą do której nic nie czuję, miałem kilka przygód z kobietami do których nic nie czułem i nie kręci mnie to, wolę to z kimś kogo kocham i uważam jako dopełnienie uczuć, dotychczas spotkałem jedną taką kobietę w której się zakochałem po uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby byl normalny to z przyjemnoscia uprawialby seks z przygodnymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma zasady, jest powściągliwy i czeka na kogoś wyjątkowego i jedynego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis nieudacznik zyciowy skoro nie zamoczyl i czeka na milosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×