Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Porod do przezycia ;-) Jestem bardzo rozkojarzoan chyba dlarego ze duzo o tym mysle ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Wanilia86, gratulacje! :))) możesz odetchnąć spokojnie :) Dziewczyny porody są różne, bo znam mamy, które w godzinę porodziły, ale też uważam, że kobieta powinna mieć wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj u lekarza :) 2,17mm 6tydzien. :D Termin porodu 3 lipiec. Czuję się świetnie...bolą piersi. i tylko tyle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Atramka86, :)) gratuluję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny, dlatego też ja nie chcę ryzykować , stresować się i cierpieć, dlatego w moim przypadku tylko cesarka . Dziewczyny nie odpisałyście mi czy słyszałyście o tym Esklapie w Wapiennicy?? A może któraś z Was mieszka niedaleko Eska??? W okolicach Bielska Białej??? Ja mam tam ponad 70km, więc nie jest źle.Tam podobno jeźdzą nawet dziewczyny co mają ok.300km.Więc nie jest źle :). Miłego wieczorku dla Was Dziewczyny,pozdrawiam do jutra papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam loveyourlife-now.blogspot.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje za odp.A inne dziewczyny slyszalyscie o Esku?Milego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO1984
Wanilla86 - co widziałaś na USG? U mnie był tylko pęcherzyk ale jeszcze nie widać zarodka i trochę się zastanawiam czy jestem w normie... A to połowa 5 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to akurat nic nie widzialam. Tylko lekarz widzial monitor. Ja dostalam tylko kilka zdjec i szczegolowy opis. Znajduje sie tam informacja "widoczne echa zarodka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savi
W 5 tygodniu to normalne że widać tylko pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO1984 nic się nie przejmuj , w piatym tygodniu jeszcze nie zawsze widac zarodek. Myślę ,ze chyba czesciej go nawet nie widac niz widac. Na nastepnym usg juz bedzie piekny zarodeczek i pewnie serduszko :) ja tez czekam na serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo1984
Dziękuję za odpowiedzi, wiecie jak to jest pierwszy raz.. Myślicie że jest to już czas, żeby powiedzieć pracodawcy? Kiedy zamierzacie to uczynić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2210
ja jeszcze nie dostałam @, będę testować w niedzielę:) co do twojego pytania ,, kiedy powiedzieć pracodawcy " a bym poczekała do zakończenia I trymestru, bo do tego czasu może się jeszcze wszystko wydarzyć. Czego oczywiście Ci nie życzę. mam koleżankę która rozgłosiła wszystkim o ciąży po czym poroniła z przyczyn naturalnych ( organizm nie był gotowy na ciążę). Opowiadał mi jak bardzo jej było przykro kiedy, każdy pytał jak tam dziecko a ona go już nie miała:( Ja bardzo sceptycznie podchodzę do chwalenie się o wczesnej cięży nie mówię o rodzicach czy najbliższych ale osobach postronnych jak pracodawca:) Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek_______ktora ciaza______termin porodu Aleksandra26__26_________?_____________02.07.2016 (?) atamka86______29_________1____________ 03.07.2016 Savi___________?__________ 1____________04.07.2016 Wanilia86______29__________2___________05.07.2016 Patrycja1109____23__________2___________05.07.2016 agunia1981____34_________3_____________10.07.2016 gosc b_________27__________3____________12.07.2016 Jamarianna______?_________2_____________13.07.2016 gość321_________?_________1_____________13.07.2016 mimkaninka_____?_________?______________15.07.2016 SandraSandrs___?__________2______________? BO1984_________31________2_______________ ? DomiDomiMor___34________3________________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO1984
Gosc drobna poprawka: BO1984_____31_____1______4.07.2016 A nad pracodawca zastanawiam się głównie ze względu na ciągłe delegacje. Wolałabym wracać po pracy do domu a nie ciągle w hotelach... A zgodnie z prawem pracy w naszej sytuacji można odmówić wyjazdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Gość, to moja 3 ciąża... Mam 30 lat. Dziewczyny, ja musiałam już powiedzieć w pracy, tzn moje zwolnienie to zrobiło za mnie. Ale nie miałam wyboru w mojej sytuacji o od początku muszę siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dzisiaj 21 dc czasami jest mi lekko słabo ale nie chce się nakręcać. Moje piersi bolą jajniki i pachwiny również.... dopiero testować bym mogła za 7 dni :-) Ogólnie okres 15 listopada przypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita1310
gosc321 trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiszcie mnie do tabelki :-) będę wdzięczna! lat 25 ciąża 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość mam nadzieje, że zobaczysz swoje II kreseczki upragnione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelove
Zostalo mi 5 dni do @ . Myślicie ze mogę jutro rano juz zrobić test ? Ja czuje ze się udało. Czuje się inaczej niż zwykle przed @ . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelove ja też czuje inaczej niż zwykle ale nie wiem jak ma to interpretować.... Możesz spróbować ale jak będzie jedna kreska to możesz się zasmucić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Morelove, ja testowałam pierwszy raz właśnie 5 dni przed @ bo się czułam inaczej i była blada ledwo widoczna, ale druga kreseczka. Z dnia na dzień ciemniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,dziekuje wszystkim ktore o mnie pamiętaja,pytają i 3maja kciuki jest mi b.miło:-*:-*:-)Jutro testuje z samego rana i mam nadzieje,ze z Wami zostane:-).Co do mowienia pracodawcy,w takiej sytuacji ja bym powiedziala tylko pracodawcy a zadnemu pracownikowi.Pozdrawiam,milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Witam wszystkie nowe mamusie i serdecznie gratuluje dwóch kresek . Od dwóch dni siedzi mi cos na żołądku i jest mi nie dobrze . Dodatkowo dziś w serialu ktoś umarł a ja się momentalnie rozpłakałam w sumie już 3 raz w ciągu 4 dni .Także hormony bardzo buzują choć nie wiadomo czy na okres czy na ciąże . No i piersi bardzo mi dokuczają . Kupiłam sobie dziś dwa czułe testy i miałam testować w czwartek ale chyba nie wytrzymam i jeden zrobię już w niedziele . Jej czuje ze w tym miesiącu się uda :D Mam nadzieje ze się nie zawiodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Jagodowomi, próbuj :) może już coś wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Jagodowomi, próbuj :)))) może już coś wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×