Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość DomiDomiMar
Oczywiście że najważniejsze żeby było zdrowe po prostu jakoś tak psychicznie się nastawiłam na tą dziewczynkę że mam ochotę pójść sama na usg żeby mąż nie widział mojej reakcji bo jakoś się obawiam że się rozpłaczę najzwyczajniej w świecie. Będę musiała ochłonąć a tak jak on będzie przy mnie to będę musiała być twarda i nie dać po sobie poznać. Ale tak czy siak bardzo się cieszę że się udało. Poprzednie ciąże były rok wcześniej niż planowałam a ta ciąża była zaplanowana w 100% . Szkoda że tak długo trzeba czekać aby poznać płeć dziecka a tak naprawdę do samego końca nie można być pewnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna,jasne odpoczywaj na L4.Dziewczyny ja jednak w sobote zatestuje,wtedy mam wolne i mąż bedzie,wiec jakby co..razniej.A 26 umowilam wizyte u ginka,wiec chyba na usg cos juz dojrzy,jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
DomiDomiMar:-)gratuluje,oby udalo sie z coreczka,mnie tez sie marzy dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gosąa B,aha!a wiec to tak sie liczy:-)!dziekuje za wyjaśnienie.Pozdrawiam. Agaaa133 Kochana:-*:-*nie smuć sie czesto jest tak jak piszesz,ale nie mamy na to wpływu.Ja wierzę,że marzenia sie spełniaja i Tobie tez się spełnia.:-* Esmi 90 współczuje:-(,dużo zdrówka życzę. JAGODOWOMI 3mam kciuki,oby nie przyszła @.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gosąa B,aha!a wiec to tak sie liczy:-)!dziekuje za wyjaśnienie.Pozdrawiam. Agaaa133 Kochana:-*:-*nie smuć sie czesto jest tak jak piszesz,ale nie mamy na to wpływu.Ja wierzę,że marzenia sie spełniaja i Tobie tez się spełnia.:-* Esmi 90 współczuje:-(,dużo zdrówka życzę. JAGODOWOMI 3mam kciuki,oby nie przyszła @.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
DomiDomiMar ważne żeby dzidzia była zdrowa i nie ważne jakiej będzie płci na pewno bardzo je pokochasz . Na twoim miejscu też bym marzyła o dziewczynce przy tylu chłopakach . gość321 dziękuje , pierwsza ciąża była w trzecim cyklu starań więc może i ta uda się teraz w trzecim. Na razie bolą mnie piersi , wrażliwe sutki , płaczliwość , ukłucia jajników i ból w dole brzucha . Ale równie dobrze mogą to być objawy na ciąże jak i na okres . Czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jagodowomi mnie tak delikatnie bola piersi(sutki) ,ale przy dotyku tylko,a jak dzis kichnęłam sobie to delikatnie zakuło w lewym jajniku jakby..Mam nadzieje,ze objawy u Ciebie sa na ciąże:-).Ja miałam 4cykl starań teraz..i mam nadzieję,ze sie udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Po 18 odbieram wynik bety po 48h i normalnie ledwo oddycham ze stresu. Tłumaczę sobie i tłumaczę, jak komu mądremu, że nie wolno się denerwować, ale wiecie same jak to jest... Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamarianna to czekamy razem :) ja też po 18 mam mieć wynik dzisiejszej bety. Pierwsza z 30.10 313 więc oby był piękny wzrost :) jutro idę na usg i juz sie doczekac nie moge :) odnosnie plci mam juz coreczke i w sumie to marze o jeszcze jednej :) mąż też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Wanilia86, raźniej mi od razu, że we dwie czekamy :))) daj od razu znać! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Czekam z wami :) Wanilia86 w jakim wieku córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
witam was dziewczyny czy testowala ktoras z was wczesniej niz w dniu terminu miesiaczki ? mam impreze w pracy .Test bym robila dwa dni wczesniej i nie wiem czy by byl wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Wanilia86,jamarianna3mam kciuki za wieksza bete:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
czy ktoras z was miala plamienia z rozowym śluzem? nie wiem co to moze oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ania282828 witaj,ja nie mialam plamien.@ mi sie spoznia 3dzien,testuje w sobote.Dziewczyny pisaly,ze wczesniej testowaly i blade kreski wychodzily.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plamienia z rozowym sluzem= implantacja zarodka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Dzięki za odpowiedź w piątek zrobię test będzie 2 dni przed spodziewana miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wynik :) pierwsza beta 30.10 313 a dzisiejsza 04.11 3165 :))))))) ale sie ciesze :) jutro usg :))) jamarianna jak u Ciebie ? Trzymam kciuki !!!! Daj znać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Wanilia86 beta pięknie urosła . Gratuluje <3 Ja jestem już kwietniówką 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Ania282828 a w którym dniu cyklu masz to plamienie . Jeśli w środku to moze być okołoowulacyjne a jeśli przed @ to może być implantacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Córcie :) W domu grzeczniutka a na dworze rozrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Urosła :D ze 176 na 532 :))) dziś śpię spokojnie :) Wanilia86 a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamarianna gratulacje :) Ja pisałam wyżej. Też będę spać spokojnie. Beta ponad 3000 i piekny przyrost :) jutro mam usg - dam znac po czy bylo cos widac :) wychodzi na to ,że jestem w 6 tygodniu :) Dziewczyny czekamy na Wasze testowania i piekne bety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Jamarianna również gratuluje pięknej bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO1984
Dziewczyny!! Gratuluję bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Dziewczyny dziękuję :) :* Wanilia86 przepraszam, z tych emocji od razu napisała,m bez czytania! U Ciebie już bedzie pięknie wszystko widać przy takiej dużej becie, gratulacje i trzymam kciuki za usg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Jamarianna :) jutro się okaże czy będzie coś widać. Na kiedy wychodzi Ci termin porodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×