Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Dziękuję Jamarianna. Jutro się okaże czy lekarz coś tam zobaczy :) na kiedy wychodzi Ci termin porodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Super Dziewczyny:-)!gratuluje!a jak sie czujecie Dziewczyny,ktore juz mają 2kreseczki?Ja za 2dni testuje,bo juz 4dzien sie spóznia @.Miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc321 dziekuje :) co do samopoczucia to odczuwam większe zmęczenie i senność, mam całkowity wstręt do miętowej pasty, od czasu do czasu ciągnie i kłuje mnie przy jajnikach, wczoraj na dziale mięsnym w sklepie czułam ,że zaraz zwymiotuje - surowe mięso źle na mnie działa od kilku dni. I poki co to by bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Gosc ja bym tak nie wytrzymala ;-) czekamy razem z Toba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Wanilia86, termin mi wychodzi na 13.07, ale na pewno nieco wczesniej bede miala cesarke. Gość321 skoro masz takie opoznienie @ to w sobote 2 grube krechy murowane :))) Co do objawow, troche wiecej sluzu na wkladkach widze i nie jem slodyczy, co jest dziwne :D wiecej nic, nawet pol cycka mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamarianna mnie piersi też nie bolą - nic a nic. Ciągle mam ochote na zupy i kwaśne, słone rzeczy. Wczoraj śledzie, dziś ogórkowa :) Dlaczego będziesz miała cesarkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Wanilia86, słone uwielbiam :) a śledzie to pasjami! Cesarka z góry bo po przeżyciach z ostatniego porodu, też cesarki mój lekarz nie chce mnie trzymać przy rodzeniu naturalnie tyle godzin w niepewności i jak najszybciej wyjąć dzidziusia. Trudny bardzo to jest dla mnie temat :( mój gin nie chce też czekać do końca ciąży z rozwiązaniem, bo to właśnie wtedy zdarzyły sie te wszystkie rzeczy, ktore doprowadziły do śmierci mojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamarianna biedna tyle przeszlas teraz juz musi byc tylko lepiej ! Ja tez mialam cesarke, od czesciowego odejscia wod i pierwszych skurczy do cesarki meczylam sie 25 godzin. Bardzo zle to wspominam. Nie dostalam zadnego znieczulenia. Po 13h na porodowce stwierdzono wysokie proste stanie glowki i w trybie pilnym zrobiono cesarke. 48h pozniej bylam juz w domku. Chcialabym znowu miec cc. Bardzo bym chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Wanilia86, możesz mieć cesarkę. Kobieta, która już raz miała, ma prawo odmówić porodu naturalnego!!! Często dziewczyny o tym nie wiedzą i dają się wkręcić w naturalny. A tymczasem po Twoich przejściach nikt nie ma prawa Cię zmusić do porodu naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Ja pierwszą tez miałam cesarkę choc chciałam naturalnie ale teraz od razu nastawiam się na cesarkę i mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Wanilia 86 a kiedy mialas ostatnia @?to masz troche objawow.Ja czuje tylko ten bol piersi ale b.delikatnie i tylko wtedy jak dotkne,tak to nic:-).Ja panicznie boje sie bólu,wiec tylko cesarka wchodzi w gre,to juz planowalam od dawna.Dlatego chce(jesli w ogole bede w ciąży) miec cesarke w Eskulapie w Wapiennicy k.Bielska Białej.Słyszałyscie o tej Klinice?nawet na kafe jest.Sa b.dobre opinie i nie jest drogo ,bo ok.2500zł,wiec w porownaniu do innych Klinik warto.Po co mam sie prosic,stresowac,tam sie specjalizuja w cesarkach.Mam nadzieje,ze sie uda..Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Esmi 90 dziekuje,milo mi,ze czekasz ze mna:-),a do soboty juz coraz blizej:-).Poza tym musze ochłonąc z emocji jakby co;-),a przez weekend moze jakos dojde do siebie ..,by w pracy byc mniej rozkojarzona..A Wy dziewczyny jak w pracy na drugi dzien?nie myslalyscie tylko o tym,ze sie udalo?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna - mnie tez kalkulator wylicza na 13lipca:-),tzn.jesli test wyjdzie pozytywny,i jesli po drodze sie nic nie wydarzy,bo jak czytam to wiele dziewczyn straciło ciąże:-(:-(.Ja ostatnio nawet śluzu nie mam,wkładka czyściutka.Smaków też nie czuje póki co.Pozdrawiam Was Wszystkie Dziewczyny:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja termin mam na 12 lipca :) I tylko cesarka. Miałam dwa okropne porody naturalne. Trzeciego już bym chyba nie przeżyła.. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Ja po cesarce błyskawicznie doszłam do siebie i chyba nawet gdybym nie miała przeciwwskazań to i tak bym naciskała właśnie na CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
To podobnie:-) Gość B,ja nie rodzilam nigdy ale jestem straszna panikara,dentysty sie boje.Dlatego tylko cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Gość321, rozumiem Cię doskonale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimkaninka
Dołączam do grupy :):) wynik z wczoraj beta hcg 625 :) z kalendarza porodu wynika, że termin to 15.07 20.11 pierwsze badanie usg oczekujemy na bijące serduszko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Mimkaninka cześć :)) gratulacje :) ja mam pierwsze usg zaplanowane na 17.11 też nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimkaninka
objawy: nabrzmiałe piersi , od czasu do czasu ból brzucha ( ciężko nazwać ten ból) podobny do @ jednak odrobinkę się różni i chyba mniejszy apetyt niż zazwyczaj i w nocy tragedia- spać nie mogę ale to chyba przez zbyt dużą ilość myśli w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leci 20 dc :-) podbrzusze boli cycki również jajnik prawy też kłuje :) ale zobaczymy jak dalej się rozwinie. Gratulacje dla wszystkich Pań co ujrzały swoje 2 kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
mimkaninka gratuluje wysokiej bety :) i witamy u nas :) W którym dniu cyklu robiłaś bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna,dziekuje za zrozumienie:-).Najbardziej nie lubie jak ktos przekonuje do tego jak rodzic,mysle ze kazda kobieta powinna miec wybor. Witaj Mimkaninka,gratuluje:-) bety:-)!To Twoja 1wsza ciąża?ile masz lat?Za ktorym cyklem Ci się udało?Ja tez w nocy jak wstaje do wc,to ciężko mi potem zasnąc z emocji,że mogło się udac:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem już w domku :) usg potwierdziło ciążę - 6 tydzień. Planowany termin porodu 05.07.2015 :) mam piękne zdjęcia pęcherzyka do albumu :) kolejna wizyta 16.11 i wtedy dostanę skierowanie na te wszyyyystkie badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimkaninka witam i gratuluje :) Co do porodów- po częsciowym odejsciu wod rodziłam 25 godzin z czego 13 na porodowce bez znieczulenia. Blagalam by mnie maż zabil tam na miejscu !!! Mam traume do dzisiaj ! Pomimo ogromnych w skali skurczow nie postepowalo rozwarcie. Przez 10godzin tylko 1 palec. Pozniej dotrwalam do 4 palcow ale lekarze stwierdzili wysokie proste stanie glowki i w trybie pilnym zrobili cc. Pozniej mialam przetaczane 3 jednostki krwi. W domu bylam 48h od cc. Marze o drugiej cesarce bo drugi raz nie przezyje czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja po pierwszym porodzie miałam taki lęk, że przy drugim porodzie jak mi kazali przeć, ja nie dałam rady, po prostu mnie psychika nie puszczała. W końcu lekarz mi ścisnął brzuch, położna dosłownie mnie przecięła na X, włożyła rękę i na siłę dziecko wyjęła. Przez dwa tygodnie siedzieć nie mogłam bo miałam szwy do samego o***tu. Teraz absolutnie się nie zgodzę na poród siłami natury, chodźbym miała iść po zaświadszenie do psychologa. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne co piszesz :( współczuje. Ja zrobie wszystko by miec cc. Upre sie i koniec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę że ja chyba pierwsza wyląduję na porodówce bo na 2 lipca mam termin, w sumie może to być też czerwiec heheh :D nigdy nic niewiadomo. Dziewczyny nie straszcie mnie tymi porodami. Ja osobiście wolałabym naturalnie. W cesarce boje się tego znieczulenia w kręgosłup... brrr masakra. Pierwsza wizyta już w poniedziałek i powinniśmy już z moim K:* usłyszeć bijące serduszko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co tak stresowac dziewczyny ktore jeszcze nie rodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaluje ,ze mnie nikt nie uswiadomil ,ze moze byc tak strasznie. Kolezanki i szkola rodzenia ukazywali porod na zasadzie ,ze nie bedzie tak zle a czasem lepiej wiedziec ,ze scenariusze sa rozne i bywa czasem ciezko. I ja i maz wyobrazalismy sobie porod calkiem inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×