Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość321
Gośc2210 uda sie,mlodsza jestes.fajnie,ze masz juz synka.3mam mocno kciuki:-* Mirti,b.dziekuje:-*wpadaj czesciej:-)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mirti dziekuje Kochana za pamiec i kciuki:-*wpadaj tu czesciej:-*:-*.Gośćt2210 to młoda jestes,uda sie na pewno:-*.Fajnie,ze masz juz synka.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Witajcie :) Jestem tu nowa . Mój cykl zaczął sie 6.10 . Tabletki odstawiłam w czerwcu i cykle po nich były po 43 , 31 i ostatni 29 dni . Dziś jest 28 dzień mojego cyklu ale myślę ze będzie trwał przynajmniej z 35 dni ponieważ rozciągliwy śluz był między 19 a 23 wiec myśle ze owulacja była 23-24 dzien cyklu . Potem śluz był już normalny ale szyjka ciągle wysoko , dziś sluz troche wodnisty . Myślę ze testować to najwcześniej będe 9.10 i to z krwi jak coś . A wy jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savi
Hej... Dowiedziałam się dzis że jestem w ciąży, 5 tydzień, 3 testy z bladym kreskami. Generalnie się nie staraliśmy. Z miesiączki wychodzi ze termin mam na 4 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1406
Hej dziewczynki ja to juz pewna jestem ze sie nie udalo bo @mi sie rozkrecila...zastanawia mnie tylko czemu tak szybko bo powinnam dostac 4.11 a mam od wczoraj.no ale trudno moze na sierpien sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelove
Piersi mnie tak bolą że nawet dotknąć się nie da . Nigdy tak nie bolały a na pewno nie tyle czasu przed @ . Do tego dalej ten ból podbrzusza . Jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe osóbki :) u mnie dziś już pierwsze oznaki ciąży - wstręt do miętowej pasty do zębów, mdłości za kierownicą i ogólna senność. Ciągnie mnie przy prawym jajniku i pobolewa krzyż. Ale jest też plus - śpię do rana jak niemowlę :) testy wychodzą już z grubą drugą kreską. Czekam do czwartkowego usg, oby już było coś widać :) zaczął się 6ty tydzień ... Czy Wy też się tak wszystkim martwicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witam Nowe Dziewczyny,fajnie ze nas jest wiecej:-)i gratuluje tym ktorym sie udalo.Agatko,szkoda ze nie wyszlo,ale moze jednak zostaniesz z nami?Morelove chyba objawy potwierdza ciaze:-).Ja nadal czekam..i nie ma @..a niby czuje sie jakbym miała!dziwne uczucie..Ale czekam cierpliwie jak cos to zatestuje w weekend.Miłego Dnia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko bardzo mi przykro, że ci się nie udało :-( to może obie zostaniemy sierpniowymi :-) ja mam dostac @ jutro i zaczynamy nowy cykl starań :-) Savi gratuluje, pierwsza ciąża? gośc321 mam nadzieje, że ci się udało i trzymam mocno za Ciebie mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelove
Vanilia 86 gratuluje i życzę powodzenia! :) gość321 trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie dziewczyny , które się starają . Wiem co to znaczy bardzo pragnąć maleństwa , mam nadzieje ze kazdej z nas się uda . Ja raczej juz czuje ze to jest to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelove
Wybacz źle napisałam , Wanilia86 . Pisze na telefonie i tak to potem wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Dziewczyny, odebrałam betę - 176 :) Szału nie ma, ale niech sobie spokojnie rośnie, pewnie w piątek powtórzę. Zobaczymy co mi dziś zaleci gin. Gość2210, ja to mam znowu w drugą stronę. Wolę od razu mieć jasność :) więc zrobilam test dla świętego spokoju ;) Jagodowomi, jeszcze ze 3-4 dni poczekaj i faktycznie zrób betę z krwi, albo zacznij od testu ciażowego :) Savi, gratulacje :)))) Agatka1406, trzymam kciuki, żeby sie udało z najbliższym cyklem :* Wanilia86, zdecydowanie tak, martwie się i świruję, chociaż wiem, że nic nie moge zrobić... A z drugiej strony z pokorą czekam na to, co lis przyniesie. ech... Gość321, kciuki są :) Agaaa133, może @ nie dostaniesz :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Morelove :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamarianna dziękuje ci, ale na pewno dostanę @, bo w październiku nie było starań, odpuściliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Agaaa133, ok rozumiem, ale czy odpusciliście w sensie nie kochaliscie sie, czy po prostu nie kontrolowałaś cyklu, ale się kochaliscie? Bo czasem takie "odpuszczenie" i niekontrolowanie działa pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 dziękuję Kochana:-*,no dziwne to że u mnie jeszcze nie ma @ ,zawsze mam regularnie..Własnie,może tak jak koleżanka mówi jednak nie dostaniesz @,a jesli bedzie starania niedlugo:-*wiec bede mocno Ci dopingowac:-*.Pozdrawiam.Morelove dziekuje za kciuki,widze ze wielu dziewczynom jednak sie udaje:-),super! JAMARIANNA fajnie,że beta podwyższona:-).Kochana a na czym polega to badanie BETY??to badanie z krwi prawda?jestem zielona w tym temacie.Potrzebne jest skierowanie?lub jesli nie,jaki jest koszt?Kiedy najlepiej zrobic to badanie?i czy konieczne jest by jego wynik pokazac ginkowi ??Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Gość321, badanie poziomu hormonu Beta HCG to badanie z krwi. W dowolnym momecie dnia, nie trzeba byc na czczo. Nie trzeba skierowania, koszt to ok 30-35zł a wyniki u mnie w przychodni były tego samego dnia wieczorem :) najlepiej je powtórzyć po 48h (powinno urosnać conajmniej 66%) lub po 72h (powinno wzrosnąć o 114% conajmniej). Ja z wczorajszą betą idę już do lekarza, dmucham na zimne, jutro powtórzę badanie, żeby spr czy rośnie prawidłowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna b.dziekuje za odpowiedz:-):-*.A jak sie czujesz?ktory u Ciebie tydzien wypada? Ja czuje sie ok:-),dalej nie ma @..póki co..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamarianna nie staraliśmy się w październiku, pisałam wcześniej że chorowaliśmy, najpierw mój M, a ja po tygodniu, może dwóch dołączyłam do niego, teraz wróciłam do pracy, ale kaszel za bardzo mi nie odpuszcza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamarianna nie staraliśmy się w październiku, pisałam wcześniej że chorowaliśmy, najpierw mój M, a ja po tygodniu, może dwóch dołączyłam do niego, teraz wróciłam do pracy, ale kaszel za bardzo mi nie odpuszcza :-( ale w tym miesiącu zaczynamy starania na sierpień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Gość321, sam począteczek, wczoraj powinien być okres więc dziś 1 dzień piatego tygodnia ;) czuję sie dobrze, tzn. strasznie zestresowana, ale fizycznie to w zasadzie nic mi nie jest :) Agaaa133, ok, jasne, już nie drżążę. Starajcie się więc ładnie na sierpień, też ciepły miesiąc, dobry dla maluszkó :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna mnie tez wczoraj wypadal termin @,i w kalkulatorze porodu wychodzi,ze jestem w 4tyg ciaży (jakbym była),ale jak to mozliwe jak owu byla 20go pazdziernika?tzn.ja myslalam,ze gdyby sie udalo to 2tygodnie ale to chyba inaczej sie liczy?zglupialam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 koleżanka ma racje,sierpien tez cieply,ladny miesiac i wakacyjny:-)dla maluszka.Myśle,ze tym razem Wam sie uda.:-)3mam kciuki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam dziewczyny :-) ja się na nic nie nastawiam, bo boję się znów rozczarowania... ale naprawdę bardzo bym chciała, żeby się udało U mnie w okolicy jest kilka dziewczyn 16-18 lat które mają już dzieci, szkoły nie pokończone, tatusiowie nie wiele starsi, a mi nic nie wychodzi, jestem beznadziejna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Agaaa133 nawet tak nie pisz! żadna beznadziejna, po prostu na każdego przyjdzie pora. Ja teżmyślałam, że jestem do niczego, 2 ciaże, w tym jedna donoszona, a pokoik stoi pusty. Ale to nieprawda to nie nasza wina, czasami trzeba dłużej poczekać... A na takie słodkości z małymi stópkami to warto czekać... Gość321, no właśnie owulacja przypada na ok 14 dzień przed końcem cyklu. U mnie też prawdopodobnie wtedy była :) więc jeśli obie miałyśmy termin @ na wczoraj, a mamy 28dniowe cykle, to wychodzi na to, że mogłybyśmy być w tym samiuteńkim momencie ciąży :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 moim zdaniem,nie tylko sztuka jest dziecko miec,ale i je wychowac,byc odpowiedzialnym..a osoba w wieku 16 czy 18lat to mlodziez,ktora b.czesto nie dorosła do bycia rodzicem i sa to dzieci z wpadki.Wiec nie ma co porownywac.Wazne,ze chcecie miec dziecko,jestem pewna ,ze kazdy ma swoj czas.I Wam tez sie uda i mam nadzieje,ze na sierpien:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc321 skoro na wczoraj mialas miec okres to rob test jutro rano bedzie na 200% pewny i wiarygidny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna ja mam 26dniowe cykle.Tzn bylybysmy w 4/5tygodniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Gratuluje wszystkim co juz zobaczyły upragnione dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Gratuluje wszystkim co juz zobaczyły upragnione dwie kreseczki , a za inne oczywiście trzymam kciuki . Mam nadzieje ze i my będziemy się cieszyć w tym miesiącu . U mnie to 4 cykl po tabletkach a 3 cykl starań . I niestety cykle nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×