Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Ula05
ja też będę robić w pt albo sobotę trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gośc to ja 3mam kciuki za Twoje testowanie.GOŚĆ szkoda,ze tym razem sie nie udalo,ale 3mam kciuki,by w nastepnym cyklu byly 2kreseczki!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimkaninka
hey dziewczyny :) jestem w 5 tygodniu, beta z zeszłego tygodnia ze środy 655 to moja pierwsza ciążą i tak się trochę nakręcam najchętniej to już bym poszła do lekarza ale nie chcę usłyszeć , że jeszcze nic nie widać .... strasznie dużo czytałam o pustych jajach płodowych bez zarodka więc będę spokojna jak usłyszę, że ten zarodek w środku jest :) tylko kiedy to będzie widoczne na usg ? wstępnie jestem umówiona na wizytę 20.11 ale to jeszcze tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimkaninka
ogólnie to jestem ekspertką od wyszukiwania sobie problemów i już wyczytałam wszystko nt problemów w pierwszych tygodniach Mogłyby być już święta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka95
hej :) jestem tutaj nowa, jako tako z narzeczonym się nie staraliśmy o dziecko, ale w październiku uprawialiśmy seks w dni płodne i mam nadzieje ze coś wyszło ;) na dzień dzisiejszy spóźnia mi się @ 2 dni na razie, boli mnie głowa co jest to dla mnie nowością, pieczarki które mogłam jeść codziennie już mi nie podchodzą, i waga mi wzrasta, ważyłam 48kg nie mogłam przytyć a teraz nagle 50kg w tydzień nie wiem jakim cudem...test zrobie za tydzień jeżeli @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mimkaninka ja tez w 5tyg a mam wizyte 26go,ale tez jestem niecierpliwa..Witaj zagadka95 ja test tez zrobilam dopiero 5dni po @.3mam kciuki,powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka95
mam nadzieje ze się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizyte 24.11 to bedzie ostatni dzien 7 tygodnia. Prosze dopisac mnie do tabelki termin 13.07 3 ciaza. 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej lipcowe mamusie :) dzis poczulam ze "leci",i śluz. Wiec poszlam do lazienki i zobaczylam śluz taki zabarwiony leeko brazowym kolorem.Nie wiecie czy to powod do niepokoju???krwi ani nic takiego nie bylo.Tylko taki zabarwiony sluz. Jajniki czasem nie kłują. Piersi bolą nadal. Co myslicie???jutro ide do gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny pamietajcie o swoich nickach,bo ciezko sie polapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem Asia testuje w poniedziałek jak się uda może będę mama na końcówkę lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta1906
wponiedzialek za tydzien???zycze 2 kresek! :) to piekny moment:) dziewczyny to jak z tym sluzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 17:44 tez tak miałam na przełomie 4/ 5 tygodnia. Jeśli nie trwa to dłużej niż pół dnia - to się nie martw. Ja juz wtedy ze strachu pojechałam do szpitala. Trafiłam na wyrozumiała panią doktor - zrobiła mi usg- i juz wtedy było widać pęcherzyk płodowy. Stwierdziła że wszystko ok, a ten brunatnawy śluz to była implementacja zarodka, i że to bardzo częste. Co do usg - w 1 i 2 ciąży pierwszy raz byłam na usg w 6 tygodniu i było już wtedy widać bijące serduszko :) <3 tak więc spokojnie Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
Ja robiłam dzisiaj tak sobie zęby sprawdzić j dalej slabiutka a w czwartek kończę 6 tydzień Gość szkoda może w następnym cyklu się uda Mimkaninka nie masz co się nakręcac bo w internecie różne głupoty wypisują spokojnie a betę masz piękna Zagadka 95 a czemu dopiero za tydzień ? Dzisiaj dzwoniłam do mojego doktora kazał przyjść w 8 tygodniu nie wcześniej a więc 27 pójdę oczywiście jak będzie miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sluzu, ja przez kilka dni mialam sluz delikatnie zabarwiony na brazowo, bez krwi. Lekarz uznal to za cos normalnego wiec nie zawsze oznacza on cos zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bata1906
Dzieki dziewczyny☺troche mnie uspokoilyscie ☺ ten sluz byl tylko jednorazowy,wiecej juz go nie bylo. Jutro ide do gin i dam znsc co i jak,mam nadzieje ze juz zobacze moje serduszko kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy990
Dzisiaj znowu mnie mdliło rano ale przynajmniej nie wymiotowałam. Z ciekawości powtórzyłam test trzeci raz i znów wyszedł pozytywnie :) . Jutro idę do ginekologa. Co do brązowego śluzu to też miałam ale mało i jeszcze zanim zrobiłam test. Więc się nie przejełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala25
Dziewczyny czy któraś z Was tez boli żołądek? Ja już nie mogę wytrzymać, od 4 dni bol jest okropny. Myślałam ze to jelitówką, ale nic poza tym mi nie jest. Zrobiłam dobie dietę, pije siemię ale nic nie daje :( leżę i rycze z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sluzu brazowego to warto to skontrolowac. Ja w sobote zauwazylam krew na papierze pojechalam do gina dostalam tabletki na podtrzymanie i jak na razie lezec i l4. Po poludniu i w niedziele juz tylko sluz brazowy a od wczoraj juz nic. W poprzedniej ciaxy tez mialam jednodniowe plamienie brazowe i tez dostalam duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktore macie dzis wizyte dajcie znac po. Ciekawa jestem co bedzie widac na usg . ja dzis zaczynam szosty tydzien. Za 2 tyg mam wizyte u.mojego gina prowadzacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagadka95
Usia1993 @ spóźnia mi się dopiero 3 dni więc nie chce się nastawiac poczekam tydzień aby mieć pewność że go nie będzie. Choć boli mnie prawy jajnik tak jak na @ i na papierze zobaczyłam trochę krwi... pewnie się nie udało :/ ale póki nie zobaczę "tony" krwi to żyje nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimkaninka
no to czekamy na pierwsze wizyty i bijące serduszka :) u mnie póki co dalej jedynymi objawami są nabrzmiałe piersi i problemy ze snem już nie mogę się doczekać aż przekażemy wieści rodzinie , ale to dopiero na Mikołaja będą mieli prezent :) Dajcie info w którym dniu widać serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okolo 21-25 dni po zaplodnieniu zaczyna bic. Ja w pierwszej ciazy bylam na wizycie w 5 tyg 5 dni i bylo widac i slychac serduszko. A jak wasze brzuszki czy juz cos widac w dole brzucha ze sie powieksza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już pisałam za tydzień w poniedziałek. W sobotę czyli jakieś 5 dni po owulacji ji zobaczyłam u siebie wieczorem taka galaretke brązowa a Poniej brudzenie ale było to tylko tak z dwie godziny bola mnie piersi mam sterczave sutki Brzuch mam zagazowany od dnia drugiego po owulacji i boli mnie jajnik tak kłuję czy mogę się spodziewać dwóch kreseczek? Dzisiaj jestem 8 dzień po owulacji i czuje się jakbym okresu zaraz miała dostać. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimkaninka
u mnie brzuszek trochę się powiększył :) cały czas czuję lekkie bóle miesiączkowe, plamień nie mam bo jestem nafaszerowana luteiną dopochwową więc o niedobór progesteronu się nie boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ostatnio się nie odzywałam ale to przez stres przed pierwszą wizytą.... No więc jestem już po pierwszej wizycie, widziałam i słyszałam bijące serduszko mojego maleństwa które ma już 0,56cm !!!! :) jestem przeszczęśliwa! Mam małą nadżerkę ale lekarz mówi że nie jest groźna i że zejdzie po większej dawce duphastonu. A tak to wszystko jest dobrze Dzisiaj w nocy biegałam już do łazienki na siusiu, od kilku dni mam częstsze mdłości ale nie wymiotuję, piersi z każdym dniem bolą coraz bardziej. Kolejna wizyta jest na 10.12 a następna 22.12 i wtedy już będą te badania prenatalne. Ściskam i pozdrawiam Was wszystkie :* No i oczywiście gratuluję kolejnym mamom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala25 - mnie też bolał żołądek i też się martwiłam , ale poczytałam trochę o tym i niektóre kobiety tak mają. Mnie bolał z 5 dni i przestał jak się uspokoiłam i wyciszyłam. Może Cie boleć ze stresu albo z tego że pracuje teraz na większych obrotach, zwłaszcza jak masz nudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra super! Ktory jestez tydzien? Na kiedy masz termin? Ja ide do gin w pierszy dzien 8 tygodnia 24.11 a nastepnie 17.12 to bedzie 11 tydzien. A na genetyczne umowie sie dopiero po tej wizycie 24.11 tak przed wigilia lub zaraz po swietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×