Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość321
Hej Dziewczyny,Mama Antka,no tak to znaczy ze jednak ja nie jestem najstarsza,ale fajnie,ze masz juz dzieciatko:-).A mam pytanie czy mnie nalezaloby sie becikowe jezeli mam najnizsze krajowe a maz jest na dzialalnosci gosp i ma ok.6000co po oplatach zostaje ok 3000 -3200?bede wdzieczna za odp.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Morelove ja dalej 3mam kciuki za Ciebie:-*! KAROLINA_r22 ja czuję sie b.dobrze objawow brak..czasem mysle,czy te testy byly dobre,ale dwa wyszly pozytywne..Jagodowomi super!:-)gratuluje! LIPCÓWECZKA09 ja b.malo mialam sluzu prawie w ogole.Milego dnia Dziewczyny:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Morelove ja dalej 3mam kciuki za Ciebie:-*! KAROLINA_r22 ja czuję sie b.dobrze objawow brak..czasem mysle,czy te testy byly dobre,ale dwa wyszly pozytywne..Jagodowomi super!:-)gratuluje! LIPCÓWECZKA09 ja b.malo mialam sluzu prawie w ogole.Milego dnia Dziewczyny:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
Tak na rodzicielskim 100 a teraz mam 60 dg działalność gospodarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
Morelove bardzo mi przykro ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Karolina r22, dzięki :) to będzie dłuuugi weekend... Co do Śluzu to mam tak samo, dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcóweczka 09
No właśnie od wczoraj mam sporo śluzu,a za 3 dni mam spodziwmewana @ . Nawet myslalam ze juz @ dostalam. 28 lat a przeżywam jak młoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja plamię na brązowo tzn na wkładce a jak podcieram papierem to czysto.... chyba też odpadnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcóweczka 09
Esmi trzymam kciuki,będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi90 plamienie na brazowo nie zawsze oznacza coś złego, w pierwszej ciazy nie plamilam a teraz w drugiej przez kilka dni na bieliznie mialam brazowawy sluz, przy podcieraniu nic. To ponoć czeste w 5 tygodniu ciazy. Glowa do gory !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam test i jedna kreska no nic czekam na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Hej dziewczyny ja powinnam dzisiaj dostać@ przed chwilą zrobiłam test ale jakiś dziwny wyszedł taki jakby cień cienia II kreski ale nie cieszę się jeszcze bo mam od dzisiaj bóle jak na okres i nic a nic mnie piersi nie bolą jak dostanę @ to pierwsze co zrobię to badania hormonalne powodzenia dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie staraczki żebyśmy i my mogły końcu ujrzeć te upragnione II krech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Fajnie Dziewczyny,ze juz prawie weekend:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcóweczka 09
Mnie własnie zaczyna boleć brzuch jak na @. Chyba tez w kicha u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy990
Esmi90 W końcu kiedyś się uda. Może już następnym razem.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Hej Gościu321 jeżeli mogę zapytać do jakiego ginekologa idziesz gdzieś w sc lub w dg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Ula05:-)skad wiesz,ze moge do ginka chodzis w dg lub sc?:-),ale masz racje:-).Chodze do Sca do dr.Muszyńskiej do gabinetu Gynae na Zagorzu:-),a Ty tez jestes z okolic?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Karolina_r.22 wizyte u ginka pierwsza mam 26listopada,a jesli chodzi o moje obliczenia to jestem w 3tygodniu a te od daty ostatniej @to w 5chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
MamaAntka bede wdzieczna za odp na moje pytanie dot.becikowego,choc jestem pewna,ze go nie dostane.Pozdrawiam.Milego weekendu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Dzięki za odp. ja też jestem z Zagłębia, ale ten świat mały pamiętam jak razem byłyśmy w majówkach, wiem że do porodu daleko ale nie myślałaś rodzić w sc w 1 u mnie dużo koleżanek było zadowolonych i z CC oraz z naturalnych porodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Witam przyszłe mamusie i obecne ☺️ Ja jestem ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Z mężem staramy sie od pol roku i ciagle nic .. Byłam juz na monitoringu owulacji , pęcherzyk sie tworzy i pęka a wiec do owulacji dochodzi a mimo tego nic .. Teraz cykl bez monitoringu ale zakupiłam testy owulacyjne, owulke miałam ok 5.11 a wiec dopiero jest 8dP. Boli mnie troche podbrzusze i miałam mleczny śluz , Ale nie chce sie znow napalać jak co cykl.. Tak bym chciała zobaczyć upragnione 2 kreseczki !! Dodam ze mam troche podwyższone TSH powyzje 3 ,biorę euthyrox 50 , trzymajcie kciuki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Z mężem staramy sie od pol roku i ciagle nic .. Byłam juz na monitoringu owulacji , pęcherzyk sie tworzy i pęka a wiec do owulacji dochodzi a mimo tego nic .. Teraz cykl bez monitoringu ale zakupiłam testy owulacyjne, owulke miałam ok 5.11 a wiec dopiero jest 8dP. Boli mnie troche podbrzusze i miałam mleczny śluz , Ale nie chce sie znow napalać jak co cykl.. Tak bym chciała zobaczyć upragnione 2 kreseczki !! Dodam ze mam troche podwyższone TSH powyzje 3 ,biorę euthyrox 50 , ale czytałam ze kobeity z wyższym wynikiem zaszkly bez problemu trzymajcie kciuki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Witaj Arina ja podobnie jak ty biorę eutyrox ale 25, ja miałam 2, 79 endo twierdzi ze trochę wysokie, w razie ciąży zwiększy dawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcóweczka 09
Pozostaje tylko wyluzować. Szkoda, że to tylko tak łatwo się mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×