Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Mama antka pocieszylas mnie z ta beta. Ja robilam bete w 4 tyg 2 dniu i byla 148 a po 92h 508. Sprawdzalam w kalkulatorze bhcg i przyrost wyszedl ok. Nie wiem czy nie za niski poziom ale widze ze ty tez zbyt wysokiej nie mialas. Mnie nie bola piersi a jakis tydz temu bolaly. Nie wiem czy to dobrze. Nic mi nie jest.tylko w sob. Mialam plamienie bylam u gina byl to 4 tyg i 4 dni i byl pecherzyk ciazowy. Dostalam duphaston i l4 i leze. W niedziele plamienie ustalo. Mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta1906
Hej ja mam termin na 3 lipca :) czyli jest to 6 tydzien i 5dni i ostatni przyrost to byl 16351,oo. /gin powiedziala ze przyrost jest bardzo ladny. We wtorek bylam na wizycie i juz widzialam i slyszalam serduszko :) wizyte nastepna mam 1 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAntka dziekuje za odpowiedz, mam jeszcze tylko pytanie czy 1920zl na osobe przypada na rodzicow i narodzone dziecko czyli na 3 osoby ? 3x1920 ? Takiej kwoty nie moze przekroczyc ? To kwota netto czy brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Witam Kochane :) Dziś byłam na becie i jutro rano mam wyniki . Ciekawe czy moje słabe testy miały racje .Dziś 14 dzien po owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodowomi ja wykonalam test w 28dc i kreska blada pojawila sie po godzinie i jestem w ciazy. Beta potwierdzila takze gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelove
@ nadal nie ma :) od poniedziałku czuje bóle jak na @ ale tylko co jakiś czas . Mam takie przeczucie ze tym razem się udalo . Dzisiaj 20 dni od stosunku , 18 od owulacji mysle ze jak jutro zrobię test to będzie juz wiarygodny ? Zreszta dla mnie 13 piatek zawsze był szczęśliwym dniem wiec ... Trzymajcie mocno kciuki !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagunia85
U mnie slabo dodatni test wyszedł 16 dni po stosunku, z moczu w ciagu dnia. Na poczatku myślałam ze ujemny a po chwili pojawiła sie bladziitka ale widoczna kreska:) testu nie powtarzałam.po prostu wiem ze jestem w ciąży. Gina mam 19.11. Prenatalne wypadają w okolicy świąt, mam nadzieje ze wszystko będzie ok:) Ja mam 30 lat, pracuje w laboratorium w woj opolskim. Pomogę w interpretacji niektórych badań laboratoryjnych, w tym konfliktów serologicznych matka-dziecko, w razie czego... No i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pijecie herbatke z Nagietka w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoJoa
Mnie do Meksyku przygnala milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam dluzszy post, a opublikowalo sie tylko pierwsze zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisalam w Meksyku mieszkam, bo stad jest moj ksiaze z bajki :D Do Barcelony wyslali mojego meza na studia z pracy, bylismy tam 2 lata i tam nas zastal Damian. Teraz juz od roku jestesmy w Mexico znowu i czas na rodzenstwo. Wlasnie siedze w poczekalni u gin, mam tyle pytan, ze chyba przez godzine nie wyjde z gabinetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny to moja pierwsza ciąża więc wiedzy brak :( chciałabym się zapytać kiedy robi się badania prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prenatalne 12-13 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savi
Wanilia tak dzieli się tez na nowo narodzone dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te badania prenatalne robi się u swojego lekarza czy to idzie się do tego co ma do tego jakiś tam specjalny sprzęt? mi 12 tydz. wypada w święta 25 grudnia a koniec 13 tyd 1 -go stycznia wiec moge je zrobić zaraz po niwym toku? bo boje sie ze mój lekarz bedzie miał przerwę świąteczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilia potwierdzam dodatek jest na czas kiedy już jest dziecko - wiec i ono jest juz wtedy członkiem rodziny :) dzielicie dochód na 3 osoby. Dochód to kwota brutto - 13.71% składek społecznych - koszty uzyskania przychodu (111.25 lub 139.06 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki MamaAntka :) kolezanka ma termin na sylwestra i tak sie zastanawia kiedy lepiej urodzic czy w 2015 czy juz w 2016 :) wychodzi bez roznicy :) co do tych becikowych lubia komplikowac zycie, w 2012 jak urodzilam corke potrzebne byly podstawowe dokumenty i maz wszystko w 5 minut zalatwil a teraz ... Brak slow ... Papierologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
Mama Antka to i ja mam pytanko ;) Jestem na dg obecnie na macierzyńskim do 24.03.2016 czy mogę zrezygnować i przejść na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Mam wyniki ------ 239,4 huraaaaaaaaa :) Teraz w to wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie bolą piersi. Nic a nic. A krzyż faktycznie boli od czasu do czasu. Coraz częściej miewam nudności ale nie wymiotuje - trzymam sie jeszcze. Wizyte mam 16.11 za 3 dni i juz sie doczekac nie moge, ciagle sie mqrtwie czy wszystko ok. Powiedzielismy juz naszym rodzicom. Oczywiscie bardzo sie ucieszyli :) Wie tez dwojka znajomych. Reszta sie dowie w pozniejszym czasie jak malenstwo troche podrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Cześć Dziewczyny, ile nowych 'drugich kresek' mnie ominęło! Gratuluję :)) Ja zaginęłam bo mnie strach sparaliżował. Tak bardzo boję się, ze coś znowu będzie nie tak, że nie zaglądałam na forum i odliczam godziny do pierwszego usg w najbliższy wtorek. A to jeszcze tyle czasu :/ bardzo, bardzo się boję, chyba bardziej niż cieszę. Robiłam betę w zeszłym tyg 2 razy i urosła bardzo ładnie, co powinno mnie uspokoić, ale uspokoiło tylko na chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelove
Wiec ja się chyba z wami żegnam bo mam lekko czerwone plemienia wiec zdaje mi się ze idzie @ . Piątek 13 ... Jest mi tak przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia nie wiem co to "dg" i pytanie czy jesteś na macierzyńskim czy rodzicielskim - ma to znaczenie. I czy zdecydowałaś na wypłatę 80% przez cały czas trwania zasiłku, czy w trybie normalnym 100% i potem przez czas rodzicielskiego 60% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dg" dzialalnosc gospodarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcóweczka 09
Morelove głowa do góry,uda się w koncu :) Mam pytanie do zaciążonych, zaobserwowalyscie u siebie śluz przed spodziewanym @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×