Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Usiaztel
Esmi bardzo mi przykro :( Airina witam w gronie:) Jakbyscie chcialy to mozna juz po malu budowac forum na fb, Moje dane: Urszula Pasternak, zaproscie bo inaczej nie mozna utworzyc grupy jak sie nie doda min. jednego czlonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Ja tez poczatkowo brałam 25 , wynik spadł poniżej 2 .. Odstawiłam leki i podskoczył aż do 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula a skąd jesteś? Bo jest kilka osób o Twoim imieniu i nazwisku? Savi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcóweczka 09
Też jestem za fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Pisze cały post a wyświetla tylko 2 linijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
a wiec podskoczyło mi do 4 i endo dał dawkę 50 , juz na szczescie obniża sie powoli. Do stycznia mam brać a gdybym zaszła to mam sie od razu pokazać. Dla kobiet które pragną malenstwa to niestety nie wchodzi opcja by wyluzować bo nie da sie o tym nie myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
moze powinnam lekarza Zmienić sama nie wiem.. Polecacie jakiegoś z ok Gliwce / Zabrze / Pyskowice ?? Ciekawa jestem tego cyklu czy sie udało czy znow wielkie nie ah te oczekiwanie jest najgorsze i potem rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
ja jestem z Zagłębia, ale ktoś pisał, że nie ma face, z tego co czytałam nasz wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Arina mam tak samo jak ty w przypadku ciąży od razu zwiększy mi dawkę eutyroxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy musimy przechodzic na fb ? Mam tam konto ale traktuje ****ardzo prywatnie i nie chce by moi znajomi widzieli co pisze na forum dla ciezarnych. Wyjasnijcie mi jak to dziala. Czy inni zobacza co pisze ? A moze jest mozliwosc zalozenia fikcyjnego profilu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ula05 nie , nie myślałam o porodzie w Sosnowcu ,ani nawet na Łubinowej w Katowicach , gdzie przyjmuje moja gin. ponieważ mam lęk zwany tokofobią i tylko wchodzi w grę cesarka. A poniewaz od bardzo dawna czytałam forum o Eskulapie w Bielsku Białej - Wapienicy i są bardzo dobre opinie, nawet tam byłam by obejrzeć tą klinikę i tam chcę mieć cesarkę. Mam tylko nadzieję, że moja gin.nie będzie mnie chciała nakłaniać na zmianę zdania, bo jestem bardzo uparta i jużpodjęłam decyzję. A TY chcesz rodzić tam??Fajnie , że też jesteś z Zagłębia :) ja dokładniej z Będzina :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Airina , fajnie że z nami jesteś :) 3mam mocno kciuki ,oby tym razem Wam się udało. Ja myślałam,że znowu @ będzie a tu myliłam się!!! Test 2 kreseczki i tego życzę też Tobie , musi się udać!!!Pozdrawiam serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Gość 321: Nie dziękuje zeby nie zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Gość 321: Nie dziękuje zeby nie zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Gość 321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcóweczka 09
Grupa bedzie zamknieta wiec tylko my bedziemy "widziec" co piszemy. Sto razy lepsze od kafe i mozna bardziej otwarcie popisac. Tak uwazam. Mów bóle przeszły,znowu śluzu dużo i mi niedobrze. Narazie nic nie m myslee,zgupiiałam już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Gość 321: Nie dziękuje zeby nie zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Nie wkleja mi postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Spróbuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airi
Gość 321: Nie dziękuje zeby nie zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
ale dziękuje za miłe słowa ! a Ty jak długo sie starałas?? Moje gratulacje !!! Musisz być mega szczęśliwa ☺️ Póki co jeszcze tak bardzo sie nie martwię , poczekam jeszcze maks 2 msc. A potem zapytam gin co mysli o spr drożności jajowodów , słyszałyście o tym ? Moze miała któraś takie badanie ? Ale na razie czekam "" cierpliwie ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Airina - Kochana teraz jest 4ty cykl i teraz dopiero wyszły 2 kreski :) , jestem bardzo zaskoczona, bo myślałam że znowu się nie udało a jednak.... ,choć też nie chcę zapeszać, póki ginek nie potwierdzi , że wszystko jest ok... nie mogę się doczekać wizyty 26go... Też stosowałam testy owu od 3ciego cyklu, myslę że są pomocne. Nie martw się na pewno się uda!!!Pozdrawiam serdecznie:) Miłego wieczorku Dziewcyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na fb lepiej się pisze i własnie na grupie zamknietej nasi znajomi nie beda widziec co piszemy. jak nas sie duzo uzbiera to mozna gdzies w lutym utworzyc grupę tajną. Jak narazie jedyny minus fb dla mnie to to ze znajomi beda widziec z lewej strony ze dołaczyłam do grupy na mamy na lipiec 2015 a ja nie chce zeby teraz juz wszyscy wiedzieli ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś weszłam na fb i pokazało mi ze moja koleżanka dołączyła do grupy mamy na marzec 2015, no to ja już się domysliłam ze ona jest w ciąży. No i potem po ok 2 m-cach jak mi powiedziała to udałam zdziwioną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem do końca jak jest z grupą tajną ale chyba tak ze nawet w wyszukiwarce nie można jej znaleźć. trzeba by było chyba na tym forum zostawić wiadomość ze chce sie tam dołączyć i wtedy administrator zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia1993 możesz zrezygnować z urlopu rodzicelskiego składając wniosek do ZUS dot. Rezygnacji 14 dni wcześniej i potem zachorować. Pozostała część zasiłku rodzicielskiego może ale nie musi przejąć ojciec dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcóweczka 09
Laski,przecież nie musimy wcale mieć nazwy grupy ze słowem : ciąża itd. Możemy wymyślić cokolwiek. Liczę na inwencję twórczą :P Jak nazwiemy grupę np. Dziwne spędzanie wolnego czasu , to czy ktoś to z ciążą skojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grupę możemy nazwać dowolnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 na pierwszy rzut oka niestety się nie załapiesz. Ale istotny będzie Wasz pit roczny za 2015 rok - tam będzie wyszczególniony dochód i wystarczy podzielić go na 3 osoby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
Savi Gorzów Wielkopolski panna młoda w sukni ślubnej z mężem w muszce czerwonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×