Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość jamarianna
Olala2910, jedź, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Hej dziewczyny ja cały dzień dzisiaj poza domem dopiero wróciłam i padam na twarz:)może i mi zrobi usg na wizycie w czwartek i uda się poznać płeć:)bardzo bym chciała ;)co do ubranek używanych nie mam nic przeciwko temu jeśli są ok:) a ty mimi weź się zastanów nad sobą a jak masz pisać takie bzdury to nie pisz tutaj wogole,bo nikt nie ma ochoty czytać tych głupot które wypisujesz. To chyba przybyło kilka dziewczynek na forum i się chyba wyrównało z chłopcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilia8 gratuluje dziewczynki !! :) widze poki co przewaga dziewczynek :P Jeśli chodzi o ubrania używane, ja nie mam z tym problemu, sama kupuje i to czasem takie rzeczy firmowe za grosze ;) oczywiście ze lubie sobie kupic tez cos nowego, ale do dzieciatka na pewno zakupie śpioszki itp. bo po 1 dziecko szybko wyrasta i tak jak piszecie poprzez ulewanie często trzeba przebierać, a jeśli plamki nie zejda w praniu to nie bd mi szkoda tej rzeczy wtedy wyrzucić ;) pewnie ze niektóre rzeczy w używkach mogą być 20 czy 50 razy wyprane .. ale to wybieram wtedy ubranka uszanowane i niesprane . Czasem nawet na allegro czy olx Panie wystawiają wyprawkę w niskiej kwocie dużo ciuszków , przeglądałam i niektóre fajne oferty :) wozek jeśli spodobał by mi się jakiś używany który chodzi mi po głowie tez bym kupiła, ale teściu zaoferował ze kupi nam wozek wiec ten z linku co podałyście mi się zamarzył ;) lozeczko i wanienek bd miała od mamy, bo siostrzyczka ma 7 lat wiec mama zostawiła wszystko z mysla o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzi87
Dziewczyny ale czujecie już takie Kopniaczki??? ja czasami tylko milutkie gilgotki w brzuszku... i zaczynam się denerwować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Izzi87, czym się denerwujesz? To fajnie, że już czujesz swoje maleństwo. Kopniaki jako takie to porzadnie się czuje ok 20-24 tygodnia. Sa wtedy mocniejsze i bardziej regularne, tak mi w czwartek powiedział mój gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Olala2910, daj znać jak tam! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanilia86 Następne usg za 2 tyg.Macie już jakieś łóżeczka upatrzone ? Nie mam pojęcia jakie lepsze czy z opuszczanym bokiem,czy dostawne ale znalazłam tylko takie o małych wymiarach,a może w formie kołyski ? tyle tego jest że nie wiadomo co wybrać,z jakiej marki są dobre ? Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
My mamy takie łóżko o wym 150x80, większe, ma opuszczany bok, wyjmwane szczebelki, a potem się je przebudowuje na normalne łózko i syn mojego męża do 5 roku życia na nim spał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My potrzebujemy lozeczka na max 1,5 roku bo pozniej malutka przejdzie do pokoju do drugiej corki a tam bedzie lozko na antresoli (gora dla starszej a dol dostawiony dla mlodszej). Wiec starczy nam 120x60 ale juz teraz chcemy materialowe (starsza spala 8-9 miesiecy w drewnianym 120x60 a pozniej w materialowym ale wiekszym 120x75 do momentu az miala 2,5roku). Drewniane sie nie sprawdzilo a materialowe jak najbardziej ale teraz chcemy inne nowe z przewijakiem, otwieranym bokiem, moskitiera itp. Duzo podrozujemy wiec musimy miec mozliwosc zabierania go ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Wanilia86, super pomysł z tym materiałowym! My też jakieś mamy w piwnicy, ale takie bardzo proste, żadnych ruchomych elementów, ale na wyjazdy nam się na pewno przyda :) my też planujemy wywalić młode do pokoju starszego brata, bo ma antresolę i to nasze łóżko wejdzie pod spód i jeszcze się fotelik zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja mam drewniane łóżeczko i mi się super sprawdziło. Już trzeci dzidziuś będzie w nim spał i absolutnie nic się z nim nie stało kupię tylko nowy materac i pościel a synkowi kupujemy łózko. A ja jutro wkoncu idę na pierwsze pobranie krwi bo w czwartek wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet2016
Witam przyszłe mamy zwracam się do Was z gorącą prośbą piszę pracę magisterską na temat lęku,stylów radzenia sobie ze stresem, a wsparciem społecznym u kobiet w ciąży prawidłowej/zagrożonej. Przesyłam link do ankiety, która jest całkowicie anonimowa i służy tylko do celów badawczych, bardzo proszę o wypełnienie i życzę dużo zdrowia dla wszystkich mam!! :) http://www.ankietka.pl/ankieta/214942/lek-style-radzenia-ze-stresem-a-otrzymywane-wsparcie-spoleczne-u-kobiet-w-ciazy-prawidlowejzagrozonej.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anet2016 to co wyslalas jest niezgodne ze sztuka prowadzenia badan psychologicznych. Gdzie jest zgoda na udzial w badaniu? Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala2910
Jamarianna już się czuję lepiej, dziękuję :) W tygodniu idę do gina, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Tak strasznie chciałabym już zacząć coś kupować...ale tak boję się, że coś pójdzie nie tak...ta cała ciąża, to aż zbyt piękne... Jakieś głupie myśli mnie nachodzą i mam nadzieję, że jak już zacznę czuć ruchy to wyda mi się to bardziej realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Olala2910, cieszę się, że Ci lepiej :) trzymaj się i dbaj o siebie. Ruchy na pewno już niedługo poczujesz, może za tydzien, lub dwa :) ja też mam czasami różne czarne myśli, ale staram się je odpędzać i nie myśleć za dużo. Na pewno jest mi już nieco lżej jak czuję to moje małe w brzuchu, choć ruchy są jeszcze rzadkie i nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanilia86 Ładne to łóżeczko ktore podałaś ale takie coś chcemy jako turystyczne bo słyszałam różne opinie na temat tych materiałówych i przeważały takie że to niby niezdrowe jak dziecko na co dzień w takim śpi choć już sama nie wiem w co wierzyć.Jedni mówią tak drudzy inaczej.Mamy duży dom to dwa z pewnością się przydadzą jedno turystyczne drugie drewniane.Myślimy jeszcze o kołysce tak na pierwsze miesiące. Czy miała któraś doświadczenie z kołyskami ? Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co moze byc niezdrowego w materialowym lozeczku ? Do niego wlozymy normalny materac jak do drewnianego lozeczka wiec roznicy nie bedzie w komforcie spania. Drewniane tez mamy ale pierwsza corcia jak tylko zaczela sie przewracac na boki w nocy zaczela stukac glowa w lozeczko, otulaki na boki sie nie sprawdzily bo jak tylko zaczela stawac to stawala na nie nogami i wszystkie rwala. Jak rozstawilismy jej materialowe lozeczko na probe tak zaczela przesypiac cale noce wiec u nas sie sprawdzilo. Oczywiscie kazde dziecko jest inne i dla kazdego inna opcja bedzie praktyczniejsza. Poniewaz w kazdym miesiacu wyjezdzamy na okolo tydzien chcemy by corcia przyzwyczajona byla do jednego lozeczka a drewnianego nie da sie zabierac ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolyske kupilismy dla pierwszej corki taka : Milly Mally Melody Lux w wersji białej ale niezbyt sie przydala, posluzyla dwa miesiace i to raz na jakis czas i odsprzedalam ją kolezance. Juz wiem ,ze kolyski nie bede potrzebowala. Za to dluzej sluzyla nam hustawka fisher price - mamy taka jak ta ponizej http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5937254946 Uzywalismy codziennie okolo 9 miesiecy. Uratowala niejedna noc. Posluzy jeszcze dla drugiej corci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjna Mama
Ja kupiłam śliczne pieluszki tetrowe w Rossmanie 5 sztuk za około dwadzieścia złotych, mają uniwersalne wzornictwo pasujące do obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Zawsze mi się podobały kołyski, ale to chyba bardziej bajer niż coś praktycznego. Z resztą mam mikro sypialnię i obu rzeczy nie zmieszczę. Za to hustawkę leżaczkowa gdzieś mamy i mam nadzieję się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny.Mimi powiem tak bronilam Cie ,ale po tym co wypisujesz zaczynam myslec ,ze zle robilam.Kupuj wszystko nowe,to Twoja sprawa a krytyka nie jest na miejscu.Kazda z nas ma prawo do wlasnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny.Mimi powiem tak bronilam Cie ,ale po tym co wypisujesz zaczynam myslec ,ze zle robilam.Kupuj wszystko nowe,to Twoja sprawa a krytyka nie jest na miejscu.Kazda z nas ma prawo do wlasnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Poza tym smieszne to dla mnie,ze lekarz ci powiedzial,ze prawdopodobnie chlopak,a ty kupujesz wszystko pod dziewczynke..no,ale to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny ja tez chce miec cesarke,bo mam tokofobie i planuje ja miec w Klinice Eskulap w Bielsku,bo czytam bdb opinie.A Wy czemu macie miec cesarki?macie wskazania?pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Gośc321 ja mam mieć cesarka że względu na to że już miałam dwie,a w drugiej ciąży miałam podejrzenie Różewicza blizny więc podejrzewam że ja będę miała cc trochę przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gościu321, ja też cesarka ze 2 tyg przed terminem, ze względu na powikłania pod koniec poprzedniej ciąży. Ale nawet gdyby mi lekarz pozwolił, nie chciałabym rodzić naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość321 co znów krytykuję? Bujak z Fisher Price piękny na pewno taki kupię, łóżeczko materiałowe takie bądź podobne jakie pokazała jedna z koleżanek też tylko napisałam że na co dzien będę używać drewnianego bo słyszałam że zdrowsze dla kręgosłupa dziecka. Poza tym lekarz powiedział że nie widzi a na koniec dodał że wydaje mu sie że chłopak ale zaledwie na 60%. Przecież 50% na 50 jest szans że albo chłopiec albo dziewczynka to 10 więcej zbytniej różnicy nie robi.Wtedy sie bardzo przejęłam i panikowałam ale jednak postanowiłam zdać się na kobiecą intuicję i instynkt i czuję że to jednak będzie dziewczynka.Ja głęboko w to wierzę Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×