Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
Tragedia..., tak samo jak Brajan czy Marszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gościu, pierwszy raz słyszę takie imię, ale brzmi calkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny :)Agatka ładnie , Alicja też i właśnie nie wiem czy się na nie nie skuszę tzn. na Alicję a Wam które bardziej się podoba Alicja czy Arletka?? Choć właśnie tak jak Któraś z Was napisała , też wolałabym by w przedszkolu moja córka nie miała tyle imienniczek... :( dlatego myślałam o Arlecie... Pozdrawiam miłej niedzieli. Milan imię ładne , ale chyba tu w Polsce bym nie dała zbyt zagraniczne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Znów się zacieło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
znów się zacięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gościu321, mi się bardziej Alicja podoba, ale może faktycznie Arletka jest mniej spotykane :) z resztą jak się dzidzia urodzi i na nią spojrzysz, to będziesz wiedziała pewnie jakie dać jej imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w przedszkolu i tam jeden chłopczyk ma na imie Milan wiec bardzo dobrze mi sie kojarzy a gdy go wolamy to wcale nie brzmi to jakos dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popularność imienia Milan 1685 - liczba mężczyzn w Polsce, którzy nosili to imię w styczniu 2014 r. To moje imię nosi niecałe 200 osób . Mysle ze to fajne imię u nas chyba dziewczynka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milan to Mediolan haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ;) U nas Bedzie Amelka :) jeśli byłby chłopczyk to myśleliśmy Dominiki bądź Alan :) Mam pytanie moze któraś mi odpisze , miałyście podczas usg podana rownież wagę dzieciątka ?? Ja na początku 15 tygodnia mialam orientacyjna wagę podana 107 gram , normy niby do 70.. Ale to sa statystki tak samo jak waga orientacyjna ale jestem ciekawa jak tam u Was , jeśli któraś miała wagę podana to proszę o informacje . Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arina - uważaj z tym Alanem, u mnie na podwórku na chłopca o imieniu Alna wołają dzieci : "Anal". Zdecydowanie lepiej Dominik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wanilia za Odp:) to 107 przy 15 tyg myśle jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś imię Milan jest Słowiańskie a może pochwal sie imionami jakie tobie sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Witajcie! Co do imion to Milan średnio mi się podoba, ale przecież to wybór rodziców. Ja na mojego brzdąca mówię Radzio choć mężowi się nie podoba :-) ale dziś w galerii mówi: choć na obiad bo Radzio głodny :-P Niestety, mi wagi dziecka nie podawano, ale u mnie wcześnie jeszcze. Jutro zaczynam 16 tydzień. Ruchów nie czuję, żadnych bulgotek itd też nic.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina mam wage pierwszej corci z usg w 15tygodniu i jest 115g. Więc 107g jest na pewno prawidlowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Strasznie jestem ciekawa ile waży moje małe, w czwartek będzie 17 tyg i 2 dni, mam nadzieję, że w brzuchu wszystko ok. Małe o sobie czasem przypomina, ale jeszcze bardzo nieregularnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z kluseczką jutro zaczynamy 19tydzień :-) I zostaje 10dni do polowkowego :-) Lada moment i bedzie polowa ciazy :-) Ale czas leci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamarianna- a kiedy pierwsze ruchy poczułaś ?? Musi byc to piękne uczucie :) To moja pierwsza ciaza wiec tym bardziej jestem tego ciekawa. Wanilia - super 19 tydzien to juz czas ucieka ;) ja połówkowe badania mam 15- tego marca dopiero wiec jeszcze troche muszę poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mageliza- niektóre kobiety bardzo pozno czuja ruchy bo nawet po 20-tym tygodniu , wiec spokojnie :* rożne sa teorie i każdy organizm inny , jedni mówią ze juz od 15-tego MOZNA czuć a inni ze dopiero koło 17-tego a inni ze jeszcze pozniej wiec nie ma określonego terminu myśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Airina ja też 15go marca a kolejna wizyta 23 luty. :-) ale mi się ciągnąć będzie teraz, ale oby nic się nie działo i spokojnie czekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Wanilia86, to prawda, czas zasuwa że szok, ale to dobrze, chciałabym już być po wszystkim... Airina, w tej ciąży poczułam jakoś w 15 tygodniu. Poprzednio w 17. Uczucie tym bardzej fajne, że małe samo daje znać, że wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze !! Trzeba byc dobrej mysli choc ciaza to jednak stresujący okres mimo ze tak piękny ;) Ja u mojego gin mam wizytę 11tego lutego bo pozniej ma urlop . A tak chodzę co 3 tyg a wy dziewczyny co ile macie wizytę ?? Oh pieknie byłoby juz w 15-tym czuć ruchy ale podejrzewam ze tak szybko to nie nastąpi , choc łożysko mam na tylniej ścianie wiec tez szybciej powinno odczuwać sie ruchy , zobaczymy :) ciekawa jestem czy bede w stanie od razu rozróżnić ze to ruchu czy Bulgotki w brzuchu :P w piatek zacznie sie 16-ty tydzien ;) Dobrej nocy wszyskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusia08
u nas imiona beda z kims zwiazane bo Dominik to pradziadek maluszka a Agatka bo tak moj sp. wujek na mnie zawsze mowil Agacicha i temu Agatka :D juz za 2 dni moze sie dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina ja tez mam wizyte 11.02 - wizyte i usg polowkowe :-) Ogolnie chodze co miesiac (3,5-4tygodnie). W pierwszej ciazy do konca 6 miesiaca chodzilam co miesiac. W 7 i 8 miesiacu co 2 tygodnie a w 9 miesiacu co tydzien do 10dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja również mam wizyty co miesiąc,ale mi się strasznie pomału płynie czas kolejna wizyta dopiero 25 lutego a usg polowkowe w połowie marca,jeszcze bardzo dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilia86- no to wykczekujemy razem do 11 ;) oby czas szybko zleciał LD MamaMagda- to fakt , ja tez wyczekuje wizyt , mój czas teraz to właśnie takie czekanie od wizyty do wizyty :P takie uroki ciąży i tego wyczekiwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Arina dokładnie odliczanie od wizyty do wizyty:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,Jamarianna b.dziekuje za opinie dot.imienia:-*.Ja bylam w 15tyg i lekarka nie podala mi wagi z usg.Ja teraz zaczelam 17tydzien.,tez ruchow nie czuje...Dziewczyny moze jeszcze powiecie jakie sa Wasze opinie na temat imienia Alicja i Arleta??i czy robilyscie badanie krwi dot.ODCZYNU COOBMSONA czy jakos tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala2910
gość321 mi Alicja się podoba, a Arleta już nie bardzo. Ale to moje zdanie :) Co do odczynu Coombsa to też muszę zrobić. Podobno powinno się je robić w każdym trymestrze, ale mi lekarz zapomniał o tym powiedzieć i pójdę dopiero teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×