Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość jamarianna
Airina, dzięki :) lekarz mi nie mówił wagi, tylko zmierzył główkę i kość udową, tak orientacyjnie. I żeśmy sobie popatrzyli jak fika i się kręci :) dopiero 26.02 będę znała wagę. Smacznego! U nas w piekarniku dochodzi pizza :):):) oczywiście też bezglutenowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Mimi nasz tez miał skrzyżowane, ale wtedy lekarz od dołu patrzy i widac. Dziecko nie trzyma ściśniętych nóg bo nie ma na nich jeszcze fałdek, patrząc od dołu widac czy cos wystaje czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadine30
dziewczyny! z mężem staraliśmy się o bobaska 3 lata. bezskutecznie. wszystkie badania były ok. w listopadzie 2015 poczułam, że nie chcę już dłużej czekać, ani chwili. zdecydowaliśmy się na inseminację, po prostu czułam, że musi się udać. cykl nie był stymulowany, bo były jakieś problemy ze zgodą na zabiegi (spowodowane przejęciem rządu przez Pis...) załapałam się jednak na ostatni monitoring cyklu, w którym to okazało się, że jest jeden pęcherzyk:) szybko podjęliśmy decyzję o inseminacji. (w klinice Parens w Krakowie) - decyzja okazała się sluszna!!!! pierwsza inseminacja była tą szczęśliwą! :) w lipcu (akurat parę dni po moich urodzinach!:)) urodzi się nasza córeczka !! :) także polecam!! nie bójcie się!!!!!!;)) i powodzenia!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadine30
czytam Wasze forum i porównujecie płci bobasków :) no więc, jak dowiedziałam się dość wcześnie w 12 tyg na usg 2D) , że będzie mała kobietka (9.02 idę potwierdzić) :) no i zrobić dokładniejsze badania, m. in, przezierność karkową (mam nadzieję, że wszystko będzie ok!) ;) proszę, trzymajcie kciuki i za mnie ! ;) pozdrawiam starające się, przyszłe i obecne mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Znów nic nie widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Nadine30, gratulacje!!! Gratuluję córci i odwagi, że się zdecydowaliście na inseminację mimo takiej nagonki! Trzymam za Was kciuki :):) oby do szczęśliwego rozwiązania. A czy w związku z takim poczęciem masz zalecone specjalne badania? Jesteś pod szczególną opieką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Ojoj kolejny chłopaczek w naszym gronie! Gratulacje!!! Ja dziś bardzo źle się czuję, nic mi się nie chce ale zaraz muszę tyłek zebrać, powiesić pranie i się wykąpać. Strasznie czuję się ociężała.. Kurde, ostatnio jestem bardzo leniwa, muszę to zmienić bo jak tak dalej pójdzie to nie widzę siebie za 4 miesięce. Mimi, nic z ćwiczeń nie wykonuje. Troszkę czuję się jak porcelanowa lala po 6 latach starań i 4 stratach.. :-( Ale teraz musi być dobrze. Odliczamy dni do kolejnej wizyty - jeszcze 19 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mageliza1987, nie martw się, ja też mam często takie dni, że ani ręką ani nogą... I mój lekarz mówi, że tak bywa i mam słuchać swojego organizmu, jak chce spać, to mam spać, jak na nic nie mam siły to mam leżeć. Więc to chyba normalne ;) A tryb jajka też mi się włącza, ale na to już nic nie poradzimy po takich przejściach, male kroczki od wizyty do wizyty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja też mam takie dni że nic mi się nie chce :)a najgorsze jest to że codziennie jestem spiaca,czasem już o 20 usypiam na siedząco masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,MamaMagda90 dziekuje za odp:-),ja juz mam wyniki tych badan i jesli chodzi o ten odczyn Coombsa to pisze,ze nie stwierdzondo czerwonych krwinek,to chyba ok?chyba nie ma konfliktu??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90 spanie o 20 to i tak późno hihi ;) czasem padam na ryjek przed 'dobranocka' ale jeszcze się nasiedzę do nocy, mam nadzieję :) Gość321, jeśli przeciwciał nie stwierdzono, to dobrze :) sprawdź jakie sa normy, będziesz miała pewność :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gagni ,Jamarianna gratuluje chlopaczkow:-)!Tak w Biedronce 5ciopak,moze komus uda sie trafic jeszcze,a wczoraj kupilam w 5 10 15 tez fajne getry i bluzeczke dla malej,bo tez byly wyprzedaze,po 7 ,10zl!:-).Nadine 30 witaj i gratuluje córci ,3mam kciuki Kochana za badania:-*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna dziekuje za odp:-*:-*.Dziewczyny a ja mialam kupic uzywany wozek..,ale wczoraj pojechalam obejrzec nowe z mezem i powiem szczerze,ze chyba sie skusimy:-)!bo warto!1000zl firma delti,2lata gwarancji,3w 1 :-),zgrabny,lekki i b.latwo sie sklada!na you tube sa filmiki,a taka promocja z 1479zl to warto i na miejscu:-)u mnie w miescie.Sa dwa kolory niebiesko-granat i rozowo-bordowy:-),jutro chce zaplacic zaliczke wystarczy 50zl:-),bym zarezerwowala:-)a odbierzemy w czerwcu:-).Lozeczko 249zl z szuflada:-),wiec tez kupimy nowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się obkupilam w ubranka f&f w tesco. Genialna jakosc i cudowne wzory. A na wyprzedazy rozmiary 56-62-68 kupiłam po 6-8-10-12zl za kompleciki, rampersy czy dwupaki bluzeczek lub spodenek. Lacznie wydałam 200zl na rzeczy po cenach z metek 800zl. Uwielbiam wyprzedaze :-) Reszte ubranek mam po corci wiec w zupelnosci wystarczy. Lozeczko kupujemy nowe, wozek 3w1 mamy po corci, dużo akcesoriow tez bedzie po corci ale rez sporo kupuje nowych rzeczy, polowe z listy juz mam, reszte kupuje po trochu w kazdym tygodniu coś :-) Najchetniej to juz bym poprala, poprasowala i czekala hahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Też bym kupiła coś na tych wyprzedażach no ale nie wiem co niestety:) a jak u was dziewczyny wyglądają brzuszki?już każdy zauważy się spodziewacie się dzidziusia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321, jak się taka okazja trafiła i jeszcze można odebrać w czerwcu, to brać :):):) Wanilia86, ja też uwielbiam wyprzedaże, ale kupię chyba tylko przed samym porodem kilka ubranek na pierwsze dni, resztę wszystko mamy... MamaMagda90, u mnie jakoś tak 2 tyg temu zaczął mocno rosnąć i jest całkiem pokaźny. W puchówce ne widać, ale jak zdjemę lub rozepnę, to nawet mi miejsca czasami ktoś w autobusie ustapi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_asia87
Hej dziewczyny, po mnie już powoli widać, zrobiła mi się z brzucha taka kuleczka. Ten kto mnie nie widział to od razu pozna, a domownicy to mówią, że tylko trochę poznać. Byłam dziś w tesco i już prawie bym kupiła na wyprzedaży pięciopak za 22zł, ale na razie się jeszcze wstrzymam. Nie wiadomo jak dziecko będzie duże, bo mój mąż był dużym dzieckiem przy urodzeniu bo mierzył 70cm, więc wolę poczekać niż za małe ubranka kupić;-) Wszystko teraz zależy czy się nasz synek poda na tatę czy na mamę:-) A moja chęć do działania zależy od pogody;-) jak pada i jest niż to leżę przez cały dzień, a dziś jest piękne słońce i mam tyle energii, że aż chce się żyć i działać:-) Pozdrawiam Was ciepło i słonecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Mnie pielęgniarka na pobraniu krwi zapytała który to tydzień i zrobiła wielkie oczy, że 18, bo niewiele widać. Ważę 55 kg, przed ciążą jakoś 52. W ciągu ostatnich 3 tygodni między wizytami nic nie przytyłam. Mam dietę cukrzycową (mniej więcej) i wielu rzeczy muszę unikać. W poprzedniej ciąży diabetolog powiedziała, że może być tak, że przez całą ciąże przytyję 5 kg i nic nie będzie widać. Na dziecko to ponoć nie ma wpływu. Jak się najem albo opiję wody to mam brzuch dwa razy taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Wanilia86 o to na super ceny tez trafilas:-),ja niestety nie mam tesco gdzies w poblizu..Ja tez powoli kupuje ciuszki,jak sa po okazyjnej cenie:-).MamaMagda90 wydaje mi sie,ze jak mam opieta tunike,to troche zaczyna byc widac brzuszek,a jak luzniejsza to niekoniecznie;-).Jamarianna tez tak mysle,ze to fajna okazja z tym wozkiem:-)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Wanilia86 o to na super ceny tez trafilas:-),ja niestety nie mam tesco gdzies w poblizu..Ja tez powoli kupuje ciuszki,jak sa po okazyjnej cenie:-).MamaMagda90 wydaje mi sie,ze jak mam opieta tunike,to troche zaczyna byc widac brzuszek,a jak luzniejsza to niekoniecznie;-).Jamarianna tez tak mysle,ze to fajna okazja z tym wozkiem:-)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
U mnie w sumie też niewiele widać,ale u mnie tak końcówka 5 początek 6 było coś widać a potem to już brzuch rósł bardzo szybko;)ja też mam ogromną ochotę coś kupić chodzę po sklepach oglądam po 100 razy ale nie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki, nie wiem czy zaglądacie do sklepu Textil Market, byłam ostatnio i powiem, że mają gatunkowo dobre ciuszki bo 100% bawełna i producent polski, Ceny tez niskie naprawdę warto zajrzeć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,fajnie ze juz weekend:-)!ja dzis wplace ta zaliczke na wozek:-)ciagle o nim mysle:-)pozdrawiam.,milego weekendu:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
YANKA - A ten Textil Market to sklep internetowy?nie slyszalam o nim. Dziewczyny nie moge sie doczekac badań połowkowych,dopiero mam 25lutego,a ktora z Was ma najwczesniej?? POZDRAWIAM WAS:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam polowkowe w czwartek 11.02, ale kilka dziewczyn ma chyba wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość321 jest też strona internetowa http://txm24.pl/ ja mam połówkowe 23.02 już też jajko niosę, Miłego słonecznego dnia kochane życzę :) :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321, też się tak wózkiem cieszyłam więc Cię rozumiem, że w kółko o nim myślisz :) odkad wiem, że to chłopak, ogladałam kilka ubranek w necie, kusi strasznie, zeby kupić, ale jeszcze poczekam ;) Połówkowe USG mam 26.02, ale czekam spokojnie bo w czwartek widziałam synka i pięknie fikał, a jeszcze coraz mocniej buszuje w brzuchu więc kilka razy dziennie uspokaja mnie szturchnięciem :) Za chwilę połowa ciąży, niesamowite, bo pamiętam, jakby to było wczoraj, jak czekałam kiedy lekarz da nam zielone swiatło żeby się starać :) miłego weekendu Mamunie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja nawet jeszcze nie wiem kiedy będę mieć polowkowe bo zapisy dopiero po 15 lutym będą, a usg pewnie koło 15 marca dopiero. Mam jednak cicha nadzieję że może na wizycie 25 lutego się pokaże dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
ja mam prenatalne 23lutego :) jeszcze kawał czasu. już nie mogę że doczekać:) a 10go podglądam malucha u mojej lekarki. ja się jeszcze wstrzymuje z zakupami poku nie upewnie się co do płci :) poza poduszkami na pewno będę chciała kupić dostawka do wózka. chustę, żeby być bardziej mobilną z noworodkiem przy dwulatce. MamaMagda am pytanie: czy nosisz na rękach swojego 17miesięczniaka... ja mam córeczkę 2 mies starszą. ostatnio przez szpital, zęby chce być ciągle na rękach. czasem jak się jej nie wezmę na ręce (w syt ekstremalnych typu usypuanue w dzień) to aż bje się w głowę. przeraża mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
dziewczyny ja mam brzuchol jak w 30tc w poprzedniej ciąży albo u większy (jestem pod koniec 19tc). podobno to efekt drugiej ciąży kiedy szybciej się ciało zaolrągla. aż że zastanawiam jaki będzie przy porodzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×