Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Hej Dziewczyny :) nie było mnie tu sporo czasu ale to dlatego że wylądowałam w szpitalu... :( dostałm plamienia które trwało 1 dzień. Mój lekarz kazał mi się spakować i jechać do szpitala. Okazało się że to plamienie było z nadżerki. Teraz wszystko jest dobrze :) Muszę leżeć, dostałam zwolnienie na tydzień. Jedyny plus tej wizyty w szpitalu to jest to że widziałam moje maleństwo 2 razy :) teraz jestem w połowie 8 tc :) a od soboty zaczynam już 3 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagunia85
Co do objawów : Miałam juz jakies mdłości ale im więcej odpoczywam tym jest lepiej, im więcej stresu tym jest mi bardziej niedobrze. Wiec kobietki odpoczywajcie!! :) Piersi mnie nie bolą bardziej niż zawsze bo kamie wiec są lekko nabrzmiałe. Jestem w 7tc, najgorzej bylo z tego co pamiętam w 8tc. Bardzo pomagalo mi gdy miałam cos do przegryzienia np jakiś herbatnik, kromkę chleba. Co wam pomaga na mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagunia85
Aleksandra to dobrze ze wszystko dobrze:) ja jutro zobaczę moje maleństwo. Az mam łzy wzruszenia na sama myśl :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie witamin widze ,ze co lekarz to inna opinia. W pierwszej ciazy lekarz mowil ze musze brac witaminy wiec bralam. W szkole rodzenia rowniez polozne potwierdzily by brac. Teraz w drugiej ciazy inny lekarz tez powiedzial by brac. I bądź tu mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
hej Gagunia zazdroszczę, ja jeszcze muszę czekać tzn, lekarz kazał przyjechać po tym plamieniu, ale pewnie jeszcze nie będzie nic widać ja dopiero 5 tydz zacznę, jeżeli chodzi o tsh to też już badałam i żelazo niby wyszło w normie ale wydaje mi, się że trochę mało i dzisiaj już sok z buraka piłam, Gagunia ja cały czas coś podjadam i jest lepiej, ja nie wiem czy mi ten lek nie wzmaga mdłości Aleksandra 26 ja też miałam wczoraj plamienie i przeszło, chce jechać do lekarza w pt, bo jutro mam endo, zobaczymy co z moją tarczycą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagunia85
Wanilia ja biorę ten jod,kw foliowy, jutro dopytam o ten tran. Dziewczyny a kiedy mialyscie ost @? Ja 01.10 , tylko ze zaszlam w ciaze w 24 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronkę http://bellybestfriend.pl/ starałam sie tam o ciąże a teraz jest tam kalendarz ciazy . Zapraszam na forum do Lipiec 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO1984
Pytanie z nieco innego wymiaru. Idę jutro do dentysty, jak sądzicie powinnam powiedzieć mu o ciąży? Czy może to mieć znaczenie w leczeniu zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagunia8- koniecznie daj znać jak po wizycie :) Ula05 - ja miałam takie plamienie jak przed okresem się pojawia, okazało się że to z krwiaczka , a z dzieckiem wszystko dobrze. Ale się tak wystraszyłam że masakra! :( myślę że każde plamienie powinno być szybko skonsultowane z lekarzem bo każde oznacza co innego. Ja też mam problem z tarczycą i biorę euthyrox75. BO1984 - ja byłam na początku ciąży u dentysty i powiedziałam mu o tym, nigdy nie wiadomo co może Ci podać, lepiej powiedzieć. A o znieczuleniu to już w ogóle nie ma mowy :) Co do witamin to ja biorę Femibion Natal 1, który zawiera kwas foliowy, jod i inne witaminy potrzebne maluszkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny!ULA 05 rozumiem,fajnie ze juz nie masz plamien,mnie tez tak dziwnie,jakby niedobrze:-(,ale nie wymiotuje narazie..GUGUNIA85 robilam badania tsh,ft3 i ft4przed ciaza,bo mi ginekolog dala skierowanie,wszystko bylo ok.Ja ostatnia @ mialam 8.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny a co Wam pomaga na mdlosci?gdzies na forum jakas dziewczyna polecala krople Imbfen podobno dobre,ale nie wiem czy na recepte. . Witaj ALEKSANDRA26 o rany b.wspolczuje:-(,ale najwazn.ze juz wszystko ok.Wlasnie myslalam ,czemu nic nie piszesz.Juz 8tydz?jak to leci!a jak sie czujesz?Pozdrawiam serdecznie. BO 1984 tak lepiej powiedz dentyscie o ciazy,powinien wiedziec.Milego Dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Źle napisalam chodziło mi o krople Imbifen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez biore Femibion Natal 1 na pierwszy trymestr ciazy. Co do dentysty - koniecznie powiedz. U mnie mdlosci troche odpuscily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagunia85
Jesli koniecznie chcesz iść do dentysty to musisz powiedzieć o ciąży. Na pewno nie powinnaś brać znieczulenia i chodzi też o to ze możesz się czymś zarazić . Może lepiej idź juz po ciąży i karmieniu? W ostatniej ciąży moja lek zalecała tylko ewentualny przegląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć.Jestem tu nowa.O ciąży dowiedziałam się 2 tyg temu :) Teraz jestem w 6 tyg licząc od ostatniej miesiączki. Czy mogę się do was przyłączyć ? Widziałam na usg dopiero pęcherzyk a po nd idę zobaczyć serduszko. U mnie nie ma mdłości,nawet dobrze się czuję tyko jetem senna albo rano albo wieczorem i niektóre perfumy musiałam już odstawić.Nie chudnę ani nie grubnę a jak u was ? Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimkaninka
hey ! wczoraj byłam na pierwszym usg i widziałam serduszko! serce jak dzwon :) a że to moja pierwsza ciążą to bardzo mnie to wzruszyło i aż się popłakałam wczoraj zaczął mi się 7 tydzień , na razie jest spokojnie, bez większych objawów. jedynie co to zaparcia i problem ze snem nad ranem ... ale to jest do przeżycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Monika!gratuluje:-),fajnie ze do nas dolaczylas:-)ja tez prawdopodobnie jestem w 6tyg liczac od dnia ostatniej @.Pozdrawiam:-) Mimkaninka,super !!!nie dziwie sie Twojej reakcji na usg:-)Gratuluje !!!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,co tam u Was?jak sie czujecie?ja dalej mam brak apetytu..,bo mi troche niedobrze:-(,poza tym ok wiecej dolegliwosci nie mam jak narazie..Fanie,ze juz prawie weekend:-)!marze,by odpoczac,bo mialam ciezki tydzien,dzis tez mi zejdzie w pracy..od 10 do 20:-(.Milego dnia,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćONA25
Dziewczyny, a co sadzicie o suplementach diety, jakichs prenatalach i innych witaminach? Podobno zazywanie choliny ma dobry wplyw na rozwoj plodu. Czy tylko ograniczacie sie do diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja staram sie zdrowo odzywiac.I jak kazda z nas biore kwas foliowy,ale myslalam czy nie kupic Pregna DHA ,jednak wstrzymam sie do wizyty czwartkowej ,co lekarz doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
BO1984 jak u dentysty??mowilas o ciazy??mialas cos do leczenia?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Hej GośćOna25 to zależy, jeżeli zdrowo się odżywiasz to witaminy są nie potrzebne ja od dzisiaj zaczęłam brać falvit mama, ale tylko ze względu że żelazo mam w dolnej granicy normy oraz, że powinnam brać jod, Gościu321 ja mam lekkie mdłości nic więcej, dzisiaj byłam u gina i widziałam mój pęcherzyk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam ani mdłości ani braku apetytu ani zwiększonego apetytu.Aż się zastanawiam czy wszystko dobrze.Odżywiam się zdrowo a oprócz tego biorę witaminy dla kobiet w ciąży(kwas foliowy i witamina D i inne)Myślę że nie zaszkodzi a może pomóc. Trochę jestem zmęczona ale oprócz zmęczenia to nic nie odczuwam. Będę się podpisywać nie jako Monika tylko Mini potem tak się zaloguję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Hej. Czy moge sie dołączyć? Jestem w 5tc za tydzien mam sc na usg z wynikami badan. Mam pytanie czy was też kol brzuch? Czasem mam ukucia a czasem ciagnie w pachwinach najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaadzia
Witam przyszle mamy i fasolki :) dzis zaczal sie nam 8smy tydzien... bardzo chetnie poznam Was.,, to moja pierwsza ciąża i mam mase dylematów... obaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela pewnie że możesz się dołączyć.Będzie nas więcej.Tydzień temu też mnie tak ciągnęło podbrzusze ale teraz raz za ile coś mnie ukłuje a jestem już licząc od ostatniej miesiączki w 7 tygodniu. Być może na samym początku macica bardziej się rozciąga i boli. Mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maaaaadzia witamy! Kiedy widziałaś pierwszy raz serduszko ? Ile dni od zapłodnienia bo u mnie tydzień temu tylko był widoczny pęcherzyk ale to dlatego że miałam późną owulację. Niby leci mi od miesiączki 7 tydzień ale od zapłodnienia wiadomo krócej. Mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Super:) Minia ty juz po usg ? slyszalas serduszko? ja sie nie moge doczekac:) mam prace fizyczna i proboje ograniczyc sie jaktylko sie da zeby wszytsko bylo wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×