Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jeśli mialas cc na zyczenie to nie jestes prawdziwą matką

Polecane posty

Gość gość
8:39 u ciebie to nie było CC na życzenie. Naucz się czytać. Prawda jest taka, że gdyby ci się dziecko zaklinowało w kanale, a nie owinęło pępowiną, to CC byłoby pod znakiem zapytania. A wiesz dlaczego? Bo może urodzi naturalnie, a to CC sobie sprzedamy. Stąd są uszkodzenia rodzących się dzieci i uszkodzenia narządów u rodzących. Te które potrzebują CC ich nie dostają, bo dostają je te co za nie płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten temat to durna prowokacja ,mój syn urodzony siłami natury był 2 razy owinięty pępowiną, miał niedotlenienie mózgu,urodził się siny w wyniku czego ma autyzm, przy drugim porodzie miałam już cesarkę i bardzo dobrze bo córka również była owinięta pępowiną.. Cesarka jest niebezpieczna dla matki ale bezpieczniejsza dla dziecka. Właśnie że cesarka jest to poświęcenie się dla dziecka kosztem narażania siebie na niebezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbaalo

Zabiegiem chirurgicznym , nie mającym nic wspólnego z porodem jest zakonczenie ciazy poprzez planowane cc. ale matka się jest taka sama! jak z rana? octenisept i duzo wietrzenia i tyl.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbaalo

Zabiegiem chirurgicznym , nie mającym nic wspólnego z porodem jest zakonczenie ciazy poprzez planowane cc. ale matka się jest taka sama! jak z rana? octenisept i duzo wietrzenia i tyl.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co robisz autorko w necie?jak dziecko spi to powinnas sie w nie wpatrywac chocby i kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 2.10.2015 o 16:39, Gość gość napisał:

i nie kochasz swojego dziecka, bo nie poświęciłaś się dla niego.Jesteś egoistką, myśląc tylko o swojej wygodzie , żal mi ciebie ,bo jeżeli nie mogłaś tyle zrobić dla swojego dziecka to pewie nerki też byś mu nie oddala w razie potrzeby "bo bedzie bolalo" .....

Nerki na żywca też nie wycinaja tępa dzido! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 2.10.2015 o 16:39, Gość gość napisał:

i nie kochasz swojego dziecka, bo nie poświęciłaś się dla niego.Jesteś egoistką, myśląc tylko o swojej wygodzie , żal mi ciebie ,bo jeżeli nie mogłaś tyle zrobić dla swojego dziecka to pewie nerki też byś mu nie oddala w razie potrzeby "bo bedzie bolalo" .....

Nerki na żywca też nie wycinaja tępa dzido! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 5.10.2015 o 16:19, Agatka198801 napisał:

zgadzam się z autorką całkowicie , te które sobie załatwiły cc na życzenie, które miały cesarkę pomimo braku wskazań nie powinny być matkami, bo dla nich najważniejsze żeby nie cierpieć i własna wygoda jest ważniejsza niż dziecko sama miałam cesarkę choć pragnęłam urodzić naturalnie, ale niestety miałam za wąska miednica i musiałam mieć cc bardzo tego żałuję , wolałabym pocierpieć dla dziecka te kilka godzin a potem normalnie zaraz wstać i się nim zająć a takto musiałam leżeć 12h i potem bolało okropnie , ale ból dla dziecka jestem w stanie znieść każdy

No te dziecko napewno całe życie by było z ciebie dumne, ze się poświęciłaś i urodziłaś c i p a. Ty od swojej matki też wymagasz, żebyś wyszła c i p a? Płytka jesteś. Pewnie milion razy pytałaś swoją mamusie czy się dla ciebie poświęciła czy może była ...ka i miała CC na życzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się że to co mówisz jest na miejscu. Każda kobieta jest inna. Jedna chce rodzić że znieczuleniem a inna bez. Jedna chce karmić piersią a inna nie. 

Wygląd wszystkiego tam na dole wraca do swojego wcześniejszego wyglądu przed porodem po około 3 miesiącach? Więc nie wydaje mi się że komukolwiek chodzi o wygląd. Czy boli czy nie? Szew po cc boli jak cholera. Więc czy będzie cię bolało na dole czy troszeczkę wyżej nie ma różnicy. Jednak cc to operacja. 

Poza tym kogo co obchodzi jak kto rodzi? Czy ciebie to boli? Czy takie kobiety urażają twoją osobę? Nie wydaje mi się. 

I uwierz mi na słowo czy nie ale takiemu dziecku jest obojętne jak zostało urodzone. A jeśli jemu jest obojętne to matce raczej też. Ważne że jest i że jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×