Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego media utajnily g**** muzulmanow na Polce w warszawskich lazienkach?

Polecane posty

Gość gość
Właśnie, dlaczego media o tym milczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było żadnego gwałtu w Polsce, to element kampanii prawicowego planktonu, który chce się na fali strachu przed uchodźcami wypromować! Ludzie myślenie nie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłam. Jestem z Wawy. Był gwałt. Wiem o tym z kilku źródeł. Poza tym, widać tu muslimów, sporo ich tu się już nazjeżdżało, niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było żadnego gwałtu, pracuję w komendzie policji i wiem, że nic takiego nie miało miejsca! Komentarze w internecie albo ploty puszczane przez prawicowych agitatorów wywrotowców to nie są wiarygodne źródła!!!! Hitler sprowokował pożar Reichstagu, żeby z nic nie znaczącego pionka wejść do gry, nasz plankton prawicowy go naśladuje. To chyba robota korwnistów bo się uaktywnili na tym forum a Korwin kiedyś nawet chwalił Hitlera. Zresztą o co Korwinowi chodzi, przecież on mówi że każdy facet trochę gwałci a dla dziecka lepszy dotyk pedofila niż edukacja seksualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin sam się kiedyś wypowiadał, że każdy facet trochę gwałci a dotyk pedofila jest lepszy dla dziecka niż edukacja seksualna, więc czym on się różni od jakiegoś ajatollaha? Jakby jakimś cudem ten cudak doszedł do władzy, to zafunduje wam kapitalistyczny szariat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejnie głupie KŁAMSTWO-NIE BYŁO żadnego gwałtu a w Warszawie to pęta się pełno durnych słoików co nie mają nic lepszego do roboty tylko durne ploty rozsiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin i Wipler oraz Kowalski z Ruchu Narodowego byli jedyni na protestach antyimigracyjnych i zbierał Korwin na swojej stronie internetowej podpisy pod petycją itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nie kłam, że pracujesz na komendzie, bo to żałosne. Był gwałt. 2. Korwin porównywał hitlera do unii, której nienawidzi. Więc nie kłam, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był gwałt, a osoba, która wyżej temu zaprzecza łże w żywe oczy i do tego chamsko wyzywa. Człowieku, lecz się.. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin sam się kiedyś wypowiadał, że każdy facet trochę gwałci a dotyk pedofila jest lepszy dla dziecka niż edukacja seksualna, więc czym on się różni od jakiegoś ajatollaha? Jakby jakimś cudem ten cudak doszedł do władzy, to zafunduje wam kapitalistyczny szariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin mnie gonil w łazienkach w przebraniu muslima....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.21 Jeśli jedynym twoim argumentem są żałosne manipulacje medialne w celu ośmieszenia Korwina tj. argumenty ad personam, to nie mamy o czym rozmawiać, bo to nie jest merytoryczna dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam już, ale chyba nie dociera do jednej osoby to. Ja w Warszawie w tramwaju dziś ich widziałam. I w złotych tarasach. I na dworcu centralnym. I w centrum wszędzie na ulicach chodzą takie grupki facetów arabskich lub czarnych i kilka par arabskich gdzie kobieta w chuście szła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest utajane obecnie !ostatnie wydarzenia o których media milczą : - Niemcy zablokowali granicę nie chcą uchodźców - 5000 Polaków pojechało na Węgry na manifestację z popraciem dla Orbana - Cyganie terroryzują mieszkańców Puław , policja nie ma ich prawa ruszyć - w Hamburgu kościół zamieniony w meczet awantury i bójki imigrantów - ktoś chciał wykonać zamach na Kopacz w Ukrainie - uchodźcy będą opłacani z Polskich podatników i wiele wiele innych o których sprzedajne podłe media podporządkowane totalitaryzmowi Unii Europejskiej - liża dupska i jedzą z ręki ! jak cała PO wska mafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Korwin jest przeciw imigrantom i zarazem ma szansę się distać do sejmu. Dlatego ma mój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żebyś się nie zdziwił jeśli chodzi o Korwina ! oleje Polaków tak jak to zrobił dostając się do Brukseli wolał sie wysypiać i żreć za wasze podatki jak cokolwiek zrobić dla Polski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne partie, które zadbałyby o NASZE interesy to Korwin i Ruch Narodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda została zgwałcona przez dwóch imigrantów, a ten c***j pisze, że gwałtu nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesia ze spożywczego została zgwałcona przez dwóch pijaków-Polaków a ten ch...j nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za takie żarty ze zgwałconej dziewczyny biednej pójdziesz do piekła. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty już tam jesteś-w piekle swojego zamroczonego nienawiścią umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretyn broni tych muslimskich gwałcicieli i pedofili? Wypad z naszego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, że większość państw unii podziwia Orbana? Więc czemu nasza tv robi z niego oszołoma faszystę? Czy to znaczy, że skoro na ******arodowy i Korwina też plują to oni są jak Orban mężami stanu? Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Media milczały też o protestach antyimigranckich w całej Polsce. Tak samo o tym gwałcie milczą. To samo w Niemcech, też takie rzecy ukrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teorie spiskowe chorych trolli-ukryci imigranci w ciężarówkach,hordy muzułmanów w Wawie,gwałty w warszawskich łazienkach,cuda na kiju się dzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dobrze wybrać, by muslimy nie zrobiły w Polsce rzezi jak robią gdzie indziej, czyli Ruch Narodowy albo Korwin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie kto się zgadza by unia narzucała islamistów (po, nowoczesna, twój ruch palikota, sld), a kto przeciw (Ruch Narodowy, Korwin i Pis). Wybierzcie dobrze 25go, bo idą trudne czasy i musimy mieć patriotów jak Orban u władzy by nas chronili, a nie sprzedawczyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ruch Narodowy lub Korwin, w ostateczności Pis. Tylko na nich warto głosować. Reszta to karierowicze bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciw islamizacji są Ruch Narodowy i Korwin, bo Pis by nie zawetował narzucania imigrantów, jak przyznał w radio wiceprzewodniczący pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×