Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamaaaaaaaana

wszystko, tylko nie seks

Polecane posty

Gość załamaaaaaaaana

Piszę tu bo chcę aby ktoś mi napisał szczerze co o tym sądzi. Uważam,że sytuacja w której jestem jest lekko mówiąc nienormalna. Mam 32 lata.Właśnie rozpadł mi się kolejny, 3 związek, ...ze względu na brak seksu. Tak, tak,mimo wieku nadal jestem dziewicą. Żaden facet z którym byłam nie pociagał mnie fizycznie, z żadnym nie chciałam tego zrobić. Dobrze nam było razem, wspólnie spędzaliśmy czas itd myślałam,że z czasem to samo przyjdzie ,ale nigdy nie przyszło smutas.gif Zawsze mnie odpychało.Czułam lęk i strach,mimo iż wydawało mi się że kocham.Ale czy tak wygląda miłość? Ze unika się zbliżeń? Nigdy nie było tego przysłowiowego ognia,namiętności która ciągnie ludzi do siebie. Co ze mną jest źle?smutas.gif Któraś miała podobny problem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co piszesz to coś z Tobą nie tak, jakbyś naprawdę kochała to poszłabyś z nim do łóżka. Jak kochasz to robisz z nim wszystko:od wspólnych śniadań po wspólne wieczory i noce. Może nie zakochałaś się tylko Ci się wydawało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cię odpycha w seksie? Przecież nie ma w tym nic obrzydliwego, wręcz przeciwnie... ty się po prostu tego seksu boisz, bo nigdy go nie zaznałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załaaaaaaamana
wydawało mi się, że byłam zakochana. Ale teraz to już sama nie wiem co jest nie tak. Może mam problem z uczuciami? Nie potrafię się przemóc,nie miałam takiego odruchu,instynktu czy jak to nazwać, że sama być chciała.Jak się z kimś jest to wcześniej czy później samemu się czuje,że chcesz się z tą osobą kochać. Ja tego nigdy nie miałam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się w końcu przełamiesz to wszystkie leki i obawy znikna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedno pytanie
Seks jest nie odłącznym elementem udanego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci beznadziejni,nie TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutas.gif skąd to skopiowałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odczuwasz w ogóle jakiś popęd seksualny? Myślisz o seksie, robisz sobie dobrze sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może osobliwe rozwiązanie
Może taki dziwny trójkąt? Ona i On aktywni, a ty bierna obserwatorka. Oni kopulują, a Ty im robisz kanapeczki. Oni lubią Ciebie, a Ty lubisz Ich. Niczego nie chcesz od Nich, a Oni od Ciebie. Najwyżej pogłaszczesz podskakującą pupę Jego, lub Jej, zależnie kto na górze. Po szczytowaniu Oni wezmą Ciebie między siebie i tak sobie poleżycie w trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×