Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem mega wkurzona przez meza i córkę

Polecane posty

Gość wifigdańsk
biedne dziecko. nie powinno płacić za niedojrzałosć rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska, jak to jest ze ty jestes na kazdym temacie w kwestii wychowania dzieci a nie masz wlasnych? Twoje posty sa pelne slow "kara", "szacunek", "dziecko nie ma nic do gadania" itp. Moze i masz czasami racje ale kobieto, masz tez zero empati i ciepelka w sobie, wiec nie dziwie sie ze ludzie w realu nie chca z toba przebywac i musisz sie dowartosciowywac na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniała polska katolicka rodzina, podstawowa komórka społeczna. Jakie wartości, cud nie zycie, rzygać się chce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
gość dziś - no ale o co ci chodzi uderzając w moim kierunku? Przeciez ja w tym temacie jak najbardziej stanelam w obronie dziecka i uważam ,ze zostało potraktowane paskudnie . Mam waśnie empatie i cieplo wobec osob, które są traktowane w sposób poniżający upokarzający, niesprawiedliwy i w tym przypadku autorki dziecko w takiej roli się znalazło , kozla ofiarnego. Ja tu nie atakuje dziecka, ja tu taj zrugalam autorke i jej męża ze zachowują się jak gnoje i tyle . inaczej z dzieckiem się sprawy zalatwia ,a nie lawinowo dzieciak zebral za wszystko i zanic , bo tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×