Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Klub szalonych erolubów 2

Polecane posty

Gość gość
marto marto nawet goła fotka nie dała ci popularnosci a sadzisz ze wychwalajac swoje zalety cos zyskasz? zalosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy robię sobie z niej jaja? Jak żartujemy sobie? Ona mnie zna i wie ze czasem jestem niepoważny. :-) Ale też dobrze wie kiedy ja piszę poważnie, choć niby żartem... Bronię jej bo wiem że jest tego warta.:-) Bo jest cudowną kobietą. Wiem, bo ja zawsze mam rację. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzruszyła mnie twoja historia gośćwawa :P dla mnie to jest zwykła dzifka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś kompletnie nie masz o moim zyciu pojecia:D:D wypisuj dalej te swoje nielogiczne bzdury!:D xxx a co do jakiegos zdjecia ? nie moj styl zycia,zeby uogolniac siebie na kaffe!:(:( dla twojej ciekawosci nie jestem blondynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zbyt skromnie wychowana :) zeby upubliczniac swoje cialo ,biust czy tym podobne rzeczy! zawstydzilabym sie na "smierc":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz pijesz do want, bo ona upubliczniła kawałek swojego ciała? o i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
want :(( jest super kobieta ,jak i pare innych "dziewczat":)) niech sobie zyja jak lubia :) nie moj interes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 999 Może najpierw napisz kim ty jesteś, by łatwiej było rozmawiać. I przestań wyzywać bo ja też mogę zacząć skoro tylko tak potrafisz się odzywać. Nie pasuje to idź gdzie indziej. W realu też tak chodzisz za ludzmi i im du/pe obrabiasz? Tak się chcesz dowartościować? Chcesz być niezwykła... damska lub męska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćondlawant
widze ze Want tu już nie zaglada. szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohoho gośćwawa się wkurwił obrońca dziweczek :P ty nie widzisz ze ona ciagle pisze z innym facetem? jestes pewny ze jest z toba szczera naiwniaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem, wychowano mnie w poczuciu szacunku do kobiet i chcialbym szanowac wszystkie, ale wiekszosci niestety sie nie da. Zastanawiam sie ile jest kobiecosci w kobiecie i dochodze do wniosku, ze niestety coraz mniej, a niektore nie maja jej juz w sobie wcale. Want jest wlasnie jedna z takich kobiet i wkurza mnie , ze wy faceci, ktorzy tak naprawde chcecie ja tylko wykorzystac, wmawiacie jej, ze jest odwrotnie. Ona brnie w to dalej myslac, ze to sa cechy pozadane u kobiety, a to jedynie wasze oczekiwania. Gdyby była taka, tylko dla jednego i to dyskretnie, nie byloby w tym nic zlego, ale rozmienia się dziewczyna na drobne, przy ogolnym poklasku. Stala się forumowa dzi/wka i zaden facet, ktory liczy na jakiekolwiek korzysci z jej strony, nie przyzna mi racji. Malo teg, nie ma co liczyc, ze zainteresuje sie nia jakis porzadny mezczyzna i to na powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za roznica ,z jaka plcia sie pisze ?:D wazne zeby bylo "smiesznie":)))i mialo o czym pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want już z nikim poza projektem WAWA nie pisze, nie widzisz?Każdy po kolei uciekł gdzie pieprz rośnie jak się zorientował z kim ma do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można wymagać szanowania kobiety która się nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćondlawant
gość dziś a kim Ty jesteś żeby tak ją oceniać? wypowiedź niby na poziomie ale żeby wypowiadac się o kimś trzeba kogoś poznać a Ty tak po pozorach oceniasz a może Ciebie skrzywdziła tylko oczywiście wolisz na pomarańczowo się wypowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozne sa zachowania kobiet :) jedne sa bardziej otwarte na sex ,zycie erotyczne;D,inne znowu bardziej zamkniete w sobie ,wstydliwe z dystansem do pewnych rzeczy :) po prostu musi byc roznorodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zazdrosny, bo jak wspomnialem, dla mnie to kobieta drugiej kategorii i nigdy bym sie taka nie zainteresowal. Wbrew pozorom, moze sie okazac, ze jestem najzyczliwsza jej osoba na tym forum. Zastanowcie sie jakie pobudki wami kieruja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 999 Po co pisać coś na co nie ma dowodów? Tylko by kogoś wku/rw/ić? Ach... nie mogę tu zostać bo coś wyskoczyło... Wpadnę później by se luknąć na te wasze rewelacje z du/py wzięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia to opinia, wszystko jedno czy pomarańczowa czy niebieska. Ale jak nie ma argumentów to i ten o pomarańczy dobry :P Wandzia miała tu swoje 5 minut jeżeli chodzi o facetów( bo nie ukrywajmy, że to o facetów jej chodzi) jak i o gości na swoim temacie , bo pisało tu kilka fajnych dziewczyn. I gdzie oni są? To o czymś świadczy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy przesledzic jej watki i wszystko jasne. Jakich jeszcze chcesz dowodow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawa kiedy znowu odejdziesz z forum? Bo co kilka dni robisz z gęby cholewę :D Facecie z ci/pą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku był Zimny, później Krwisty, Ajgorek, Sokole oko, 5 pomarańczek i Wawa. Ptyś też pisał @. Kto następny ? Teraz czasie na cipke w awatarze :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na moment... Czy jeśli ktoś napisze że odrąbał sobie rękę to znaczy że już nie ma tej ręki? Jeśli tak to chcę fotkę tej odrąbanej ręki.:-D Zobaczę i przemyślę na spokojnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był spokój.ciekawe że piszecie to wszystko akurat wtedy gdy jeden z obecnie najbardziej popularnych facetow na ero zaczal krecic z want. chcecie zwyczajnie namieszac. a to jest glupsze nawet od tego co niby robila wstrętna waszym zdaniem want

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nam nie dal prawa oceniana innych !i to jeszcze w sposob tak wulgarny! widac ze brak pieknych zasobow slow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×