Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćbrummmer

Penis nie opada po wytrysku

Polecane posty

ja swoja ganiałem kiedys na golasa po pokoju. dobrze uciekała - az jej cycki skakały. wkoncu ja dopadłem, przyparłem do sciany. na poczatku sie wyrywala ale jak jej wepchalem (niby nie chciała ale c*pka była mokra) to juz przestała sie wymigiwac. jak jej wciskałem fiuta tylko otworzyla buzie z rozkoszy a miesnia sie rozluzniły - usidliłem ją. wpychałem jej az doszła pod wpływem wpychania k****a, sciskania cycek i namietnych pocałunków z jezorem. Pytam jej "juz doszłas?" ona ze tak... a ja jej "to teraz za kare wypinaj tyłek bo ja jeszcze nie miałem". nie musiałem juz jej do niczego zmuszac, grzecznie sie wypieła a ja ja beznamietnie w*****ałem. cycuchy bujały sie jak fale na morzu. spust oczywiscie do srodka jednak troche z niej wyciekło na dywan. a ja do niej "zobacz jak na swintuszyłas, same kłopoty z toba, wieczorem znowu dostaniesz wycisk". historia prawdziwa. mam filmiki na których posówam swoja dive. chetne kobiety do kontaktu zapraszam na sky pe: blueweb.blueweb . tak popisac o seksie, a moze cos wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slabywzod
Wszyscy jestescie w bledzie. To sa zaburzenia ktore trzeba leczyc. Penis po wytrysku powinien odpoczac, a u tego goscia wciaz dziala duze cisnienie na ciala jamiste pracia. To tak w skrucie. Mialem tak samo. Uszkodzily mi sie zastawki w tetnicach pracia i w cialach jamistych. Teraz wzwod wyglada tak ze staje na chwile i opada i tak w kolko. Gdy mialem wiek do 30 bylo wszystko ok. Teraz mam po 40 i od kilku lat coraz gorzej, nawet sildenafil nie zawsze pomaga, a temperament jak na swoj wiek mam bardzo wysoki. Proponuje szybko do lekarza i najlepiej dobrego specjalisty, chyba ze chcesz miec nieodwracalne problemy ze wzwodem. To zaburzenie ma nawet nazwe a jest to priapizm ustepujacy. Jest kilka form tego zaburzenia. Zbadaj chlopie penisa pod katem cial jamistych i obowiazkowo doppler zyl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×