Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Czarna8912

Perły piorące Perlux

Polecane posty

Własnie biorę udział w kampanii pereł piorący Perlux organizowanym wraz ze stroną streetcom.pl i chciałabym się z Wami podzielić moją opinią na ich temat. Najpierw Wam opowiem co nie co o tych fantastycznych perełkach które podbiły moje serce. Więc, perły piorące Perlux to jedyne tak perły piorące na rynku, ponieważ łączą w sobie wszystko to czego każda Pani domu potrzebuje czyli proszek do prania, odpalamiacz i odkamieniacz w jednej małej perełce. Tak mała perła, a może tak wiele! 0 % wypełniaczy i 100% aktywnych składników robi wrażenie i daje efekt: Najskuteczniejszy w działaniu Połączenie proszku i żelu Dodatek odplamiacza i odkamieniacza Ochrona koloru tkanin Wybielanie i ochrona tkaniny przed szarzeniem Długotrwały i przyjemny zapach Zmiękczanie wody i ochrona pralki Łatwość w zastosowaniu – jedna perła = jedno pranie Bezpieczeństwo, brak pyłu przedostającego się do układu oddechowego. Ochrona przed alergiami. Fantastycznie radzą sobie z naprawdę trudnymi plamami takimi jak herbaty, czerwonego wina, pomidora, sosu mięsnego, krwi, trawy, żółtka. A teram powiem co ja o nich sądzę. Szczerze mówiąc na początku byłam do Nich sceptycznie nastawiona ponieważ już próbowałam różnych kapsułek piorących które były zachwalane w reklamach że są cudowne, fantastyczne i wogóle, niestety fakty były takie iż nie dopierały, nie zawsze całkowicie się rozpuszczały i zostawały na ubraniach a zapach niestety był odpychający. Za to Perlux pachnie bardzo świeżo ma delikatny przyjemny zapach i pasuje wszystkim w mojej rodzinie. Ja miałam możliwość przetestowania dwóch wariantów jeden do koloru drugi do białego. Na pierwszy ogień poszedł do białego i po wyciągnięciu prania z prali szok. Białe bluzki naprawdę były białe bez zbędnej chemii, szukałam jednej bluzki której na nieszczęście poplamiłam buraczkami specjalnie nie zapierałam ich bo chciałam sprawdzić działanie perluxa i wbiło mnie w ziemię po palmie ani śladu a bluzka była przyjemnie biała a całe pranie lśniło czystością aż miło. Podczas prania kolorowych ubrani zaobserwowałam, że wszystkie plamy które były na ubraniach zniknęły bez odpalamiaczy i wcześniejszego zapierania, zapach również przyjemny i bardzo świeży. Dodam tylko, że od wieków mam problem z czystością węża z pralki zawsze gdy pralka za pierwszym razem spuszcza wodę wydziela się z niego nieprzyjemny zapach a dzięki tym perełką nareszcie z niego nie śmierdzi i ślicznie zostały on wyczyszczony od środka. Moje zdanie na ich temat jest mega pozytywne i serdecznie Was zachęcam do ich kupna bo naprawdę warto a jeśli troszczysz się o nasze środowisko to masz kolejny powód aby perły piorące Perlux zawitały w Twoim domu. Ja jako gospodyni domowa SERDECZNIE POLECAM :-) A Wy miałyście już możliwość ich przetestowania? Jakie jest Wasze zdanie na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×