Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tutaj niech wpisują się osoby otwarte na zdradę...

Polecane posty

Gość gość

swoją i partnera. Jesli kręci Was zdrada partnera lub potraficie wybaczyć zdradę, to zapraszam do dyskusji. Moralizatorom dziękujęmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie zdrada a chec sprobowania z inna kobieta jakas odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jako małżonkowie wybaczylibyscie zdradę? Ja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreasor
Nie mam kogo zdradzać ale może jakąś tajemnicę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada to ochyda i prymitywne zachowanie seksualne !! My mamy wymianę patnerów i to jest wspaniałe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohydna to jest twoja ortografia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż mnie zdradził... Mimo tego nadal z nim jestem. Nie wiem do końca, czy mu wybaczyłam, bo nieraz mam takie myśli,że nie daje rady... I może mnie teraz zlinczujecie na forum, ale po tym, jak się o tym dowiedziałam , to jest mi teraz z nim dużo lepiej. Wiem, może jestem głupia,ale tak właśnie jest... Teraz w ogóle się nie kłócimy, nie robimy problemów z drobiazgów i w końcu normalnie ze sobą rozmawiamy. Tylko czasem nachodzi mnie myśl, czy musiało do tego dojść, żeby zrozumieć co możemy stracić? ( chodzi mi zarówno o mnie jak i o niego) Czy taki prysznic musiał naprawdę być? Boże, gdzie popełniliśmy BŁĄD ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jej cipie kiedy się spuszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce być ******* przez żonatych ich uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam jakiejs fajnej kobiety bo mam potrzebe moze byc nawet wirtualnie. Mam teraz chcice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granica a gdzie twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jest chetna chociaz popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIwa1987
Zdradziłam. Fakt, że już chciałam zakończyć ten związek. Dwa dni po zerwałam. Chciałam to zrobić od dawna ale nie umiałam. Ten krok mi pomógł. Nie usprawiedliwiam się, ale też nie żałuję. Dzięki temu teraz w końcu jestem sobą. Nie udaję, że jest wszystko super. Prawda nie w tej kolejności powinno być. Ale cóż tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce weź mnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz juz jestes zaspokojona nie chcesz juz wiecej ja tez zrobilem to raz I ciagle o tym mysle. Byla muzyka taniec zapach perfum spragnione spojrzenia a potem.... Namietnie cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes kobieta? Moze na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat jest stworzony po to żeby się zgadać z kimś? to już lepiej w ogłoszeniach matrymonialnych szukać ;p, albo na wakacjach nad morzem. Ja właśnie teraz wybieram się http://www.albatros.gda.pl pensjonatu we władysławowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj danka popiszmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Danka skoro seksu masz,nadto to co tu szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge tobie wsadzic jestes kobieta? Na co masz ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 23:12 Pięknie powiedziane i podziwiam, że potrafiłas wybaczyć! Wlasnie o to chodzi, ze w życiu sa ważniejsze priorytety jak np. zdrowie. Temat został stworzony dla osob podobnie myślących do mnie, otwartość na zdradę swoją i partnera jest tutaj wyznacznikiem, a przede wszystkim tolerancja, kultura osobista, umiejętność wybaczania. Jesli kogos podnieca zdrada partnera to tez zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie interesuje kobieta ok 30 najlepiej zamężna stała emocjonalnie która potrzebuje od czadu do czasu być porządnie bzyknięta. aha zapomniałbym, mieszka w mazowieckim i nie ma nadwagi, reszta obojętne no taki fetysz mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xponsor36l
Zdrada, nie trawie tego słowa. Dla mnie to skok w bok. Wiele osób ma to w krwi. często bywam w delegacji i dzieje się to samo. Za każdym razem ma wyrzuty sumienia ale to silniejsze. Kocham żonę aleto naprawdę poprawia życie seksualne. Obecnie jestem w Rudzie Śląskiej więc... Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 6.22 Wcale nie jestem otwarta na zdradę. Przeżyłam to bardzo boleśnie, schudłam, zatrzymała mi się miesiączka, nie mogłam niczego przełknąć... Ale jestem w takiej sytuacji, że nie mogę go pogonić z domu. Więc postanowiłam z tym "żyć". I uwierzcie mi, że można, przekonałam się na własnej skórze, i teraz jest mi dużo lepiej niż przedtem... Ale mam czasami ochotę zrobić to samo, tylko w moim wieku(45lat) nie jest już to takie proste. A z byle kim, to odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×