Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

microsoft to zło

Polecane posty

Gość gość
raczej wieża tesli miała działac jak te tunele sugerujac sie hronologią oraz faktem, że tesla był masonem. ale ja nie chce zbawiać świata tylko gozrozumiec. bez zrozumienia świata nic nie zdziałasz w żadnej dziedzinie a przynajmniej nic co przyniosłoby ci prawdziwe korzyści. a skąd wiesz o tych rzekomych tunelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szukam filmu na którym stary egipcjanin mówi ,że jako dziecko pływał w tych tunelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunęli go świnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wieze ani w filmy ani w to co mówią starzy egipcjanie naet jakby mieli 6 tysiecy lat a może szczególnie wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego zamiast szybszego internetu kupie sobie szpadel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra to streszczenie tak jak pamiętam. Pod piramidami ciągnęła się sieć tuneli wypełnionych wodą i tam była kwestia chyba jakiegoś magnetyzmu,nie pamiętam,miałam ten film zapisany w zakladkach i go nie ma . generalnie to piramidy miały pełnić funkcję anten do przesyłu energii,porownalam z Tesla bo pod jego wierzą też odkryto tunele z wodą i wiadomo do czego miała służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty i ta sie nie nadaje bo jak mi ktos karze coś robić to sie nagle okazuje, że mam dwie lewe ręce ewentualnie brak motywacji do pracy. co mi szkodzi. kupie se rower i pojade do egiptu ze szpadlem na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w co wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak słyszałem. bezprzewodowy przesył energii do i z satelitów. ale że tego nie ogarniam to mnie to nie przekonuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastrzela Cię jak zaczniesz kopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie miało być do satelitów ,zobacz z jak precyzją budowano ,tzn w konkretnych miejscach, to było na innej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może z jonosfery o ile takie coś istnieje? ciężko mi cokolwiek powiedzieć bo nabrałem zwyczaju wątpienia w oficjalne, półoficjalne i całkiem nieoficjalne ustalenia będące częścią t ej samej dezinformacji tyle że uwiarygodnionej nieoficjalnością;) takie info dla koneserów orzeszków ziemnych w skorupkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zastrzelą mnie bo kupie taki plażowy szpadelek dla dzieci w różowym kolorze i będę kopał ubrany w kąpielówki i i takie kaczuszki na łokcie żeby nie utonąć. żyją z turystyki jakby zaczeli strzelac do turystów to by przestali przyjeżdżać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ogóle to powiem żeby sie nie wpiertalali bo mi rozwalą zamek z piasku, który przed chwila usypałem:P no i co mi zrobia? a zresztą niech mnie zastrzelą to też jakaś wskazówka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne,oficjalną historia i przeznaczenie piramid jest tak głupie ,że ludzie wierzą ,że prędzej zbudowali je kosmici :) A czego będziesz szukał w tej podziemnej piramidzie? Myślisz,że gdyby tam była to by o niej nie wiedzieli? Jeśli tam było coś ważnego,to już dawno tego nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Coś jest na rzeczy,u mnie np gdy otwieram strony z artykułami lekko mówiąc nie przychylne obecnej propagandzie,na różnych portalach to zawsze mi się wiesza Ciekawe. Też to zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o to. chodzi o sposób ich myslenia. w zasadzie na tym etapie mało istotne jest dla mnie przeznaczenie piramidy poza tym anzjąc całości konstrukcji o ile nie jest cała cięzko cokolwiek powiedziec o jej przeznaczeniu. nie sądzisz? trzeba to rozkopac porobić zdjęcia pomierzyć, rozłozyc, złozyć odwrotnie postawic do góry nogami, rozłozyć, złozyć z powrotem odstawić na miejsce i sprawdzic co sie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu jest do zauważania? microsoft trzyma za jaja wszystkich którzzy korzystaja z jego produktów i tyle. może sobie pozwolić na stawianie warunków. co do samej kafeteri i o2 należącego do grupy wirtualna polska, która należy do grupy o2 (tak jest w wikipedi) to mają siedzibe w wawie po sąsiedzku z microsoftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
visa vi można by rzec gdyby nie to, że zapewne jest tam wiecej tuneli pomiędzy tymi siedzibami, niz we wszystkich piramidach razem wziętych plus tajne miasta i linie kolejowe adolfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok,to teraz tak:brakuje "czubków", hooj wie czego że środka,nie wiadomo co było w sarkofagu,brakuje wierzchniej warstwy granitu( były w trzech kolorach,biała,czerwoną ,a trzecią nie pamiętam) no i słynne budowanie dla faraona to było " powiększanie" czyli przez 20 lat jak podaje oficjalną historia nałożyli nieudolnie kolejną warstwę bloczków co doskonale widać ,że pierwszą warstwa jest poukładane byłe jak,a kolejną już z niesamowitą precyzją. Dodatkowo władza dba by nie prowadzono tam żadnych mogących doprowadzić do zmieniających karty historii odkryć,czuwa nad tym min Instytut Smithsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety dostac sie tam jest zapewne trudniej niż na marsa:D pewnie nawet by do mnie nie strzelali tylko zasymilowali do jakies sieci neuronowej czy innego ustrojstwa. bill gates to współczesny dr frankenstein. dr pasuje tym bardziej, że bulll charytatywnie szczepi biedne ciemne ludy wbrew ich woli:) dr gates.... juz kilka razy w historii lekarze zajmowali sie rzeczami zgoła nie przystającymi do roli lekarza i czuje, że doktor gates też ma tkie plany:) w końcu ktoś musi kontynuowac dzieło frankensteina, mengele i innych wybitnych leekarzy głównie psychiatrów pracujących dla cia i kgb. pavłow i masłow też chyba byli lekarzami. ja piertole kto nas bedzie leczył jak wszyscy lekarze zajmą sie nauką?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc to na własne oczy piramid nie widziałem i głowy se uciąc nie dam za to że istnieją. to po pierwsze. reszta sie okaze jak już tam pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty się leczysz u doktorow?:) ja tam ich unikam jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet jak istnieją to też nie dowodzi, że zbudowali ją egipcjanie kosmici albo same sie zbudowały tysiące lat temu. moze to tylko scenografia do tomb ridera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czekaj jeszcze kilka miesięcy,aż całe muslimstwo tu przylezie i będziesz mógł kopać do woli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lecze sie póki co i mam nadzieje, że nie będę musiał. nie odmawiam im dobrych chęci i kwalifikacji do robienia tego co uczono ich robic. niestety zaczynam powątpiewąć czy chodzi tu o leczenie akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muslimostwo nie jest zagrożeniem tylko ci którzy je tu sprowadzają. mają wiele wspólnego z piramidami a przynajmniej tak sugerują chociaż mozliwe, że po prostu przywłaszczyli sobie je jako symbol swoich ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani Egipcjanie,ani kosmici:p lecz wysoko rozwinięta cywilizacja ,której potomkami są slowianie , a pewne zmijowe plemię robi wszystko by prawdziwa historia nigdy nie wyszła na światło dzienne,robią tak od tysięcy lat, ale prawda jest jak oliwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomijając kwestie filozoficzne i teologiczne bardzo podoba mi sie model społeczny oparty na islamie. mówie tu o małych społecznościach nie wplątanych w manipulacje zydów znad morza kaspijskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę brac przykład z kogo innego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×