Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

microsoft to zło

Polecane posty

Gość gość
Mozesz rozwinąć? Co konkretnie Ci się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dlatego że mogą miec cztery zony bo to akurat wielka odpowiedzialność. nie mówie o szyitach sunnitach i innych popaprańcach bo to nie jest islam. tak samo jak mohery modlące sie dommatki boskiej to nie jest chrześcijaństwo. trzeba zachować troche krytycyzmu i nie dać sie manipulowac prostymi skojarzeniami i uogólnieniami. a takiego zmanipulowania właśnie przykładem jesteś. dodatkowo katolicyzm i islam kierowany jest przez tych samych ludzi. został stworzony przez tych samych ludzi i służy tym samym celom co katolicyzm. posiada równiez podobne rytuały, dogmaty i strukture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moja sprawa co mi sie podoba i c***j ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz co ?przecież grzecznie się pytam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie pytasz sie tylko czekasz na okazje zrobienia ze mnie gwałciciela kóz i terrorysty. to nie jest pytanie. gdybys wiedział o czym mówie to bys sie nie pytał. skoro nie wiesz a ziejesz nienawiścią do islamu to nie ma sensu ci sie spowiadać bo zaraz zaczniesz w ramach merytorycznej dyskusji wrzycać filmiki o kozojebcach polewających żony kwasem jako argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ostatnia osoba ,która mogła by czekać na taką okazję B. :( pytalam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
identyczna propaganda antychrześcijańska działa w krajach islamskich. efekt tego ędzie taki, że zmniejszy sie liczba prawdziwych muzułmanów i chrześcijan a zwiekszy liczba ich karykatór którzy nie mieli w ręku biblii ani koranu bo wolą polegac na interpretacji kapłanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem żaden B tylko R od rospiertole was kooorfy w peeesdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×