Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet przed poznaniem mnie chodził do agencji

Polecane posty

Gość gość
No proszę Was, testy na HPV, HIV robione codziennie? Pojęcia nie macie, na takie testy na wyniki czeka się kilka dni, nie są od razu. Prostytutki robiące badania codziennie- śmiechu warte. Co mają powiedzieć klientowi, że się nie badają. Normalka że tak mówią, a rzeczywistość jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa333333 dziś rozważasz, czy wyjść za k****arza? co tu rozważać? " masz rację,popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MYślicie, ze te kobiuety są zagrożeniem zdrowotnym? Ja jako facet nie raz bywałem w agencjach i one tam pachna od czystości, absolutnie nie ma mowy o brakach higienicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W końcu ktoś coś mądrego napisał... Prawda jest taka, że w agencjach są prześliczne młode dziewczyny, bardziej zadbane niż większość obleśnych Polek !!! Sam chodzę regularnie do różnych dziewczyn, bo są tam wprost dziewczyny z agencji modelek i mało piszących tutaj trolic z kafe im dorównuje urodą, dlatego nie biorę ich opini pod uwagę bo gó/wno wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, dokładnie! Ja mam 60 lat i chodzę regularnie i także jestem pod wrażeniem tych kobiet- sa piękne oraz inteligentne, jest zawsze o czym porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z prostytutką dla faceta to jak splunąć, nic nie znaczy. Sam akt to tylko wyładowanie fizyczne - no i wlasnie w tym problem. Samo takie przedmiotowe podejście do seksu jest okropne. A co do czystości i zdrowia - naiwniacy..chyba nie myślicie,ze prostytutka myje się po każdym kliencie? przecież skóre by sobie starla na wiór..musiałaby się myc 10 razy dziennie! ja bym mu kazala się przebadać,jak będzie stroil fochy to niech spada. Powinien uszanować taką decyzje,dla zdrowia,ostroznosci nigdy dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×