Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE II

Polecane posty

Gość gość
dzielnaAgra Moim zdaniem to tylko wode mozna pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy juz NIKT nie gloduje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
... niektórzy głodują, a ja zaczynam od niedzieli, bo jeszcze jutro mam sporo pracy fizycznej, więc nie dam rady. Jutro wieczorem sól gorzka, a potem już z górki - nie mam konkretnych planów, ale mam dobre nastawienie, więc może coś dłuższego. Miało być 10 dni, jak co kwartał, ale czuję, że mogę więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dzielnaAgra ... tylko woda i to najlepiej letnia przegotowana. Gwarantuję ci, że po kilku dniach głodówki będzie najlepszym napojem jaki kiedykolwiek piłaś - szczególnie, jeśli w danym dniu napijesz się jej dopiero wieczorem lub zrobisz sobie dzień głodówki "na sucho" (bez wody) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Czy wy macie siłe funkcjonowac ?nie zemdlejecie? Jak to robicie?z czego wasz organizm bierze energie?ja mam inny spodob na poprawe wyleczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chudniecie po tygodniu?macie sily zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
... mamy siłę żyć. czujemy się lepiej, "nasz świat zwalnia", a my możemy zafundować sobie solidny reset dla całego organizmu. Od dawna stosuję różne formy postów, ale dopiero głodówka lecznicza oparta na konkretnych zasadach i solidnej wiedzy pomogła mi poprawić stan zdrowia i zacząć zmieniać paskudne nawyki. U mnie dzisiaj dzień pierwszy :-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi jelita się oczyszczają też , jakaś biegunka może wystąpić ? Ja muszę funkcjonować bo mam małe dziecko w domu , warzywa surowe też mogą być w ograniczonych ilościach ? sałata , marchewka ? Chciałabym się oczyścić i zgubić kilka kg , prawie jedenaście :-0 mam problemy z przesuszoną skórą , puchnę dosyć często , bóle stawów , problemy hormonalne więc stawiam na wysoka prolaktynę po porodzie , to już kurcze prawie 1,5 roku trwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
... to jest głodówka na samej wodzie i możesz mieć trudności z energicznym życiem (jak to przy dziecku), a tym bardziej bez konkretnej wiedzy może być trudno, czy wręcz niebezpieczne (poczytaj Małachowa). Dla ciebie lepsze wydają się te wszystkie posty na sokach i warzywach proponowane przez dr Dąbrowską - to też działa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do gość Problemy hormonalne dobrze poddają się typowej, dłuższej głodówce leczniczej (lub serii głodówek), ale proszę nie rób jej bez odpowiedniego zasobu wiedzy i bez wcześniejszych przygotowań. Ważne jest też, aby mieć jakieś doświadczenie w zakresie głodówki - np: kilka krótkich głodówek. Małachow w "Głodówce leczniczej" pisze o tym dość obszernie - jeśli zaczniesz go czytać, to nie bój się odrobiny "czarnej magii", którą tam wprowadza, ale skup się na treści, na konkretnych wiadomościach. Ja jestem po sporych przejściach zdrowotnych i gdyby nie głodówka, to chirurdzy, pulmunolodzy, alergolodzy i hematolodzy mieli by ze mną sporo zabawy :-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hat, jestes WIELKA, i tak trzymaj. Ja tez wczoraj zaczelam glodowke, ale dzis juz skonczylam :(. Za duzo pysznosci mialam w lodowce. Zrobie sobie od jutra 3 dniowa glodowke i tez bedzie dobrze. Pozdrawiam glodujacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Jest OK - to już 3 dni, więc głodu nie czuję, ale boję się, bo od jutra mam trzydniowe szkolenie, a tam się je dużo i smacznie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk,puk,ktoś tu zagłąda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma z kim poklikać,a szkoda.Może ktoś dołączy do postu?Pozdrawiam wszystkich głodówkowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich ,czemu zamknęli dawne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie,dajcie jakieś namiary,gdzie teraz jest jakiś portal z tym tematem.A może tu ktoś się uaktywni?Pozdrowionka.JC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma statego forum i nie ma NIC zastepczego, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Bo ja jestem potrzebująca wsparcia psychicznego. Jestem 4 dzień na glodówce. Niestety jest mi ciągle niedobrze, woda mi nie wchodzi:( a żołądek jest jak kamień. Mam tego powodu kryzys i nie wiem czy wytrwam do 10 dnia..czy ktoś mi cos poradzi?No i jeszcze straszna słabosc ogólna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×