Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pierwsze dziecko a karmienie piersią

Polecane posty

Gość gość

Cześć... Jak to jest z tym tzn. Ja jestem w pierwszej ciąży i nie ukrywam że wolała bym karmić piersią ale słyszałam że pierwsza dzidzia nie pije zbyt długo cyca albo wcale bo pokarmu jest zbyt mało i kiepskiej jakości... Prawda? A jak to było u was drogie mamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny mit moj synek urodzil sie przedwczesnie - przez 3 tyg nie mogłam go karmic bo byl w szpitalu w innym miescie ale o pokarm walczylam odciagajac recznym laktatorem, pokarm mrozilam bo wiedziam jaki wazny jaki jest dla maluszka a juz dla wczeniakka tym bardziej ostrzegano mnie ze bedzie ciezko go nauczyc karmic ale udalo sie - karmilam go AZ 3 lata ( dla niektórych to zachacza o kanibalizm) ale nikt mi nie wmówi ze mleko modyfikowan e jet lepsze dziecko przez 3 lata nie mialo problemów z alergia, nie chorowało (pomimo ze urodzilo sie słabsze i dostawało sterydy) nie mialo problemów z wypróżnianiem to ze pierwsze dziecko nie ma znaczenia wszystko jest w głowie - nie poddawaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZaChacza... zlituj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd takie sensacje? Przy pierwszym jedynie brak doświadczenia może spowodować, ze szybciej się zrażamy trudnościami , natomiast z fizjologicznego punktu widzenia nie ma znaczenia które to dziecko. Jak chcesz karmić to zgłębiaj wiedzę na ten temat, myśl pozytywnie i nie poddawaj się w przypadku kłopotów, które najczęściej są przejściowe. Ja pierwsze karmiłam 8 miesięcy, a teraz drugie czwarty miesiąc i planuję tak do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakieś głupoty. Mialam cc, pierwsze 6 tygodni karmienia to byl istny dramat, wiec troche dokarmialam mm, ale woedzialam, ze chce karmic. Po 6 tygodniach problem i dokarmianie sie skończyly. Katmilam piersią rok, a pokarmu miałam tyle, ze z powodzeniem wykarmiłabym trojaczki. Doslownie młody ssał z jednej piersi, a z drugiej mleko lało się jak z prysznica. Słuchaj infantylnych rad, to bedziesz chodzić zimą w sandałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×