Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olkamargolka

Głupie to forum

Polecane posty

Gość olkamargolka

nic mądrego tu nie napisano od wielu miesięcy. Siedzi tu jakaś popi/eprzona baba, wymyśla infantylne tematy, nie ma już tych ludzi co byli kiedyś i nie ma na co odpisywać. Szkoda bo forum było kiedyś fajne i chciało się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie plotę głupot. Pamiętam Cię z dawnych czasów jak sie nie mylę. Więcej było ludzi na poziomie ze mozna było porozmawiać spokojnie, tematy byly ciekawe. Jak zaczeła moderacja nie interweniować w ogóle to sie bajzel zrobił i ludzie pouciekali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
zaloz o tym temat, podniesie wartosc merytoryczna forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze powiedziawszy to i tak zaraz zmykam z forum , do pracy trzeba wyjść na II zm. późnym wieczorem to tylko pewnie bede miała chęć połozyć sie do łóżka. Możliwe ze zajrzę na topik jakiś lub odpiszę na cos ale tylko na chwilę bo trzeba odpocząć zeby na nastepny dzień byc w formie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bla bla bla ale taka jest prawda i zalezy jaką prace się ma Szczery może ty siedzisz za biurkiem w pracy i nie meczysz się ale nie wszyscy tak mają dobrze Teraz tylko powiem Spokojnego dnia Ci zyczę , moze porozmawiamy jeszcze kiedyś na jakimś topiku albo tutaj\ narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkamargolka
Ja chcę pisać na tym forum z ludźmi na poziomie, a nie jakimś motłochem , który potrafi jedynie pisać jarmarcznym językiem (i to kobiety) albo z ludźmi, którzy piszą, żeby nabić sobie do nicku kolejne punkty. Pisałam ciekawie i założyłam kilka tematów na poziomie pod innym nickiem, ale szybko zorientowałam się, że to forum potrzebuje patologicznych tematów, w stylu: tęsknię i stękam od wielu lat, widziałam cię wczoraj, dzisiaj, po południu :P, jak go odzyskać ? :D, itd. To forum przestało być miejscem, do którego warto wracać. Spójrz chłopie, co dzieje się z tematami nowymi, interesującymi, które niszczone są wpisami patologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkamargolka
Po co? Wystarczy, że i tu jesteś bezużyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkamargolka
Skoro wiesz, to znaczy umiesz czytać ze zrozumieniem :D, a teraz, ponieważ nie masz nic mądrego do dodania, możesz spokojnie zniknąć z tego tematu i założyć swój, którym zachwycisz internautów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego tu siedzisz "mundra" autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" olkamargolka dziś Ja chcę pisać na tym forum z ludźmi na poziomie, a nie jakimś motłochem , który potrafi jedynie pisać jarmarcznym językiem (i to kobiety) albo z ludźmi, którzy piszą, żeby nabić sobie do nicku kolejne punkty." X Nie masz nic ciekawszego do roboty w życiu, niż tylko analizować kafeterię? Skoro jesteś bezrobotna i nie masz hobby, to się nie dziw, że tylko takie rozrywki masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkamargolka
A ty co, jasnowidz Maciej, wiesz czy pracuję czy nie? :D Jak nie potrafisz wczytać się w to, co napisałam, to zrezygnuj z udzielania w moim temacie rad. Co do "analizy" tego forum, to jak zauważysz tępa dzido, nie tylko mnie się ono nie podoba w obecnym stanie. Takich tematów było już więcej, a powstawanie nowych na ten temat świadczy tylko o tym, że nie za dobrze dzieje się na tym forum i bez mojej pomocy. :P A pracę mam, nie musisz się o mnie martwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz pisać z ludźmi na poziomie, a stawiasz tandetny temat, który ludzi nie interesuje?! :D Nowych kafeteriuszy obchodzą bardziej problematyczne tematy, a starzy bywalcy doskonale wiedzą, że to prowo, i zwyczajnie nie chce im się w takiej tandecie uczestniczyć jak ten temat, autorka jest schizofrenogenna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ty co, jasnowidz Maciej, wiesz czy pracuję czy nie? smiech.gif Jak nie potrafisz wczytać się w to, co napisałam, to zrezygnuj z udzielania w moim temacie rad. Co do "analizy" tego forum, to jak zauważysz tępa dzido, nie tylko mnie się ono nie podoba w obecnym stanie. " X Sama piszesz, że od wielu miesięcy tu nic mądrego nie napisano, czyli kiśniesz tu non stop. A wyzywaniem ludzi od tępych dzid właśnie pokazałaś swój poziom., który na pewno nie jest wyższy niż ogólny poziom na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram autorkę, to forum jest coraz głupsze. Za pomarańczowymi nickami typu "gość" kryją się właśnie tacy nieudacznicy forum, odpady, które wola pisać o byle czym i bez sensu, a nawet wymyślać autorce choroby psychiczne niż zająć się swoim życiem. Współczuję 12:47 - wymyśl więc "problematyczny temat", zamiast kręcić się w tematach, w których nie powinno cię być bo przecież cię nie interesuje. Pozdrawiam autorkę, i nie łam się ludzką głupotą bo na nią lekarstwa jeszcze nikt nie wynalazł 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przylezie taka wywłoka jak autorka i wyzywa ludzi od tępych dzid. Nic sobą reprezentujesz prymitywny pustaku, więc idź sobie na wizaż pisać o teżetach i podkładach, żegnamy. Nikt nie będzie tęsknił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy może pisać z gościa, co więcej wypowiedzi sa bardziej obiektywne nizli podtrzymywanie urojonej wizji postaci spod logina, która maca swoja wypowiedx i analizuje czy wpisze się w jego urojona wizje, a jak nie to poprawia :D, to do oreore, jakby nie skumala bo ja gosc przecie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
". Za pomarańczowymi nickami typu "gość" kryją się właśnie tacy nieudacznicy forum, odpady, które wola pisać o byle czym i bez sensu, a nawet wymyślać autorce choroby psychiczne niż zająć się swoim życiem." X Tak sie składa, że autorka tez nie pisze pod zarejestrowanym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co do "analizy" tego forum, to jak zauważysz tępa dzido, nie tylko mnie się ono nie podoba w obecnym stanie." X uhuhu Co za kultura wypowiedzi i mądrość autorki :D jak ci się nie podoba to idź na inne, ktoś cię tu trzyma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkamargolka
Mnie nie musi nikt bronić sama się obronię, ale dziękuję ore. Widzisz, nawet tobie się oberwało. :) Do tej zatwardziałej pomarańczy, która próbuje ANALIZOWAĆ moje słowa - to nie ja "kisnę", tylko ty, i do tego dość mocno już skwaśniałaś przez to przesiadywanie w nie swoim topicku :D "Przylezie taka wywłoka jak autorka", "idź sobie na wizaż - to przecież twoje klimaty, nie moje, potraktuję więc te słowa z przymrużeniem oka. A jak "ci się nie podoba" to co piszę, to idź tam, gdzie ci się podoba. W końcu to mój temat nie twój. Nie znam oreore - dla twojej analizy na przyszłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×