Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego faceci to robią?

Polecane posty

Gość gość
"I dobrze. Dostalas lekcje pokory od życia Autorko. Trzeba umiec doceniac to, co się dostaje. Nie docenialas jego uczucia, a jak Ci się nagle zachcialo, to on juz ma Cię gdzieś i slusznie, bo ilez mozna latac za Księzniczką? Tak dlugo Ci zajelo odkrycie, ze to interesujacy facet, z ktorym chcesz byc??? " puknij się w łeb paszczurze. Ile można latać za księżniczką? tak długo jak ona zechce. Skoro ona teraz chce, to oboje powinni byc szczesliwi a nie kombinowac teraz jak koń pod górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mści się i tyle, nie wierze że nagle sobie odpuscił gdy już był blisko celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puknij się w łeb paszczurze. Ile można latać za księżniczką? tak długo jak ona zechce. Skoro ona teraz chce, to oboje powinni byc szczesliwi a nie kombinowac teraz jak koń pod górę xx Dorośnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on powienien dorosnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, razem z Autorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet pewnie już dawno układa sobie życie. A ta się obudziła i łapie paranoje. Mścisz to się ty bo piesek u nogi nie skacze. Teraz możesz tyle co nic i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha autorka pisze sama ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu spasował w którymś momencie, gdy przestał pewnie ci tego nagle brakło i zaczęłas chcieć. Norma. Bo ile można czekać? Ludzie chcą być szczęśliwi a nie wiecznie gonić za kimś kto ich nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka 000000000000
po raz setny tłumacze że spasował dokładnie w momencie gdy ja chciałam. ludzie nauczcie się czytać ze zrozumieniem. co za gimbaza! gdyby się zmęczł , znudził to nie czekałby tak długo aż akurat ja bede chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olał ci i tyle. I przestań zawracać dupę ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ch.... j odpisujesz??? ktoś Ci zawraca głowę ? to prywatne forum paszczurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli pewnie kiedyś chciał a potem już nie. Co ci mamy napisać? Ze robił to dla jaj? Tak pewnie robił, może na początku nie, ale potem po prostu chciał utrzeć ci nosa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasterka z porcelany
Jemu sie podobało to latanie za tobą. Odwzajemnieniem zainteresowania zepsulas mu zabawę. Nie o to chodzi, by złapać króliczka, lecz zeby gonić go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że autorce się nie podoba co ludzie piszą, coraz więcej agresji. No sorry mogłaś wcześniej się obudzić. Facet jak zdobył co chciał po prostu poszedł dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnibusa deli
no własnie, wracamy do sedna, ona ma racje faceci to świnie,dziecinni *****cze dostają to co chcą i NARA taka prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888888888888888
"" pasterka z porcelany dziś Jemu sie podobało to latanie za tobą. Odwzajemnieniem zainteresowania zepsulas mu zabawę. Nie o to chodzi, by złapać króliczka, lecz zeby gonić go... ... ten swiat jest dla mnie za duzy...""" gadka rodem z Liceum, naczytałaś się książek o Zołzach ciekawe skąd się biorą związki i małżeństwa skoro każdy kto złapie króliczka traci zainteresowanie załosne teorie nastolatek z wizażu :DD:D:D:D; :p;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszą kilka przetestować, żeby przy jednej kiedyś zostać. To nie jesteś ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Autorko, nie przejmuj się odpowiedziami. nie słuchaj innych Po prostu spróbuj z nim pogadac, może gra, może udaje jeśli naprawde mu zależało , wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli był seks... To chyba sama możesz sobie odpowiedzieć co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co z tego że był sex? w każdej znajomosci,związku,relacji predzej czy pozniej jest sex miała grac dziewice aż do ślubu? to jak dała to = nie zależy mu? to jakby nie dała, to też by mu nie zależało predzej czy pozniej jak facetowi zalezy to sex nie ma znacz\enia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z tego że facet dostał co chciał i poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja wartość spadła przez te dwa lata starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodryg płomiennoki
Spadła i nastąpiło jeszcze coś. Odwinął wreszcie papierek i się okazało, że dwa lata ubiegał się o możliwość posmakowania czegoś niezbyt smacznego. Gdyby ten bezsmak twojego ciała i twojej osobowości, dane mu było poznać bez dwuletnich zabiegów, nie czułby dysonansu: jak to? tak długo się starałem, a ona taka bez smaku? To ja piertolę! To jest jak czekać na upragniony prezent i dostać kit. Mam nadzieję, że pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto tu napisał,ze ten sex faktycznie miał miejsce ?? Przecież fakt,że Ona w jakiś sposób pokazała mu,że odwzajemnia ów amory nie jest równoznaczne z pójściem do łóżka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też za mną latał kilka lat, długo czekał na seks, teraz jesteśmy razem. Żałuję że tak późno go docenilam i wczesniej kilka lat zmarnowalam na byłego idiotę i maminsynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodryg płomiennoki dziś idz walnij mocno w ścianę łbem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×