Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muzyk 21 lata

Kurwa jepana

Polecane posty

Gość gość
Koorfa cynik jakie ty masz mózgo trzaski :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej. Kobiety to szmaty. Jak sobie pomysle ze mam wsadzac cjooya do otworu cipki wlascicielki mozgu jak u ameby to wole je napiertalac po mordzie. Na szczescie nie robie tego co mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zły na siebie, bo nie potrafiłeś zagadać do żadnej kobiety spotkanej na ulicy. Chciałeś, ale się wzdrygałeś, hamowało Cię coś od wewnątrz. Następnym razem zagadaj, spytaj o godzinę itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsze to sa mlode gowniary, jesrem w szatni pomieszanej z damska, jak w auschwitz i k***a myske sobie co za szmata przede mna stoi patrze na nia a ta do mnie brwia czy mam jakis problem. Smaciska rozplodowe, k***y piertolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyk 21 lata dziś Tutaj poleciałeś w drugi krańcowy biegun, nie bądź chamem, tylko facetem, wypośrodkuj to :D Mam mówić dalej? :D To, co mi mówisz nie rusza mnie, jestem teraz w takim stanie psycho-emocjonalnym, że wszystko się ode mnie odbija i trafia niestety w tą osobę, która wysyła w moim kierunku te niecne fluidy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, but i like music more than women. That's why i don't talk to them, cuz they gonna ruin my life after this. Yku got any problem with that?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochasz muzykę, to Twoja pasja, ale kobiety w życiu tez są potrzebne. Znajdź taką kobietę, z którą Twoja pasja nie będzie kolidować. Kobietę, która będzie Cię wspierała w Twojej pasji i umilała czas, pomiędzy jednym tworzeniem, a drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma kobiety ktora wspierala by mnie w grach :) ja chce do konca zycia robic to co chce i nie chce sie dla nikogo zmieniac i rezygnowac ze swoich przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kobietami jest jak z praca. Niby sa wszedzie a gdy je masz, niczego one w twoim zyciu nie zmieniaja. Pieniadze? Nigdy mi szczescia nie daly. Kobiety? Zamoczenie nie uczyni ze mnie wirtuoza gry na perkusji :) ani nie zrobi ze mnie lepszego czlowieka, tak jak gdybym mial nie wiadomo ile siana. Umysl nadal bedxie ten sam, wiec praca i kobiety to cos czego w swoim zyciu nie dopuszczam. Jesli mam sie tego wstydzic przed kims, to sorry, ale ja sie nie zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik wystraczy ,ze pojdziesz na dziwke i bedziesz mial z glowy. Wtedy ocenisz ,bo tak bedziesz sie bawil w h.. wie ile w rozkminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toć ja nie o wyglądzie, chodzi mi o Twoje ego, zapatrzony jesteś w siebie, w swoim umyśle, myslisz, że Ty jeden posiadasz taki genialny umysł. Popatrz dookoła rozejrzyj się, każdy żyje w swoim świecie stworzonym przez siebie, wyjdź ze swojego świata i zajrzyj przez okno do świata drugiego człowieka, odpatrz się od siebie choć na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego myślisz, że jestem szmatą? Druga sprawa nie chcę żebyś mnie dotknął :) Bo ja Cię w tej chwili dotykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się ciesz Muzyk, śmiech to zdrowie. Dużo zdrowia tego fizycznego Ci życzę i psychicznego, bo silna psychika to podstawa wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×