Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z matką chłopaka

Polecane posty

Gość gość

Hej,mam problem.Mam chłopaka jesteśmy razem prawie 2 lata, bardzo się kochamy i planujemy za 0,5 roku wyjechać wyjechać..Przez cały związek czas spędziliśmy u mnie w domu, od pewnego czasu mam duże problemy z rodzicami, więc postanowiliśmy spędzać czas u chłopaka, ma on mały dom, 2 pokoje, w jednym jest jego mama a drugi jest wolny znaczy ma jeszcze siostre, która ma 25 lat ma narzeczonego i przyjeżdża do domu tylko na chwilę a później jedzie do niego.Siedzieliśmy u niego ok 2 tyg tylko w weekendy, następnie jego siosta zrobiła awanturę, powiedziała (przy mnie) że to jej pokój, dom,że mamy wypier..do mnie bo ona przyjeżdża że swoim narzeczonym, matka ja poparła...z tego co wiem siedziała że swoim 8 lat w domu, a kiedy mój chciał źe mną przyjchac to nie mógł bo ona była,więc jeździliśmy do mnie.. Po tej awanturze pojechaliśmy , za tydzień kolejna awantura,że mamy siedzieć u mnie, że mi dźwi przed nosem zamknie,że nie będziemy co tydzień tu siedzieć, a u mnie przez 2 lata siedzieliśmy?!! Mój chłopak też je wyzywa, tłumaczy lecz to na nic Nawet gdy je nie przeszkadzam nie ma jej chłopaka to ona specjalnie przychodzi do pokoju i nie chce wyjść.Mój chłopak jest bardzo dobry dla nich, nie ma ojca, pomaga matce i siostrze również,a teraz jedyne co dostał od nich to wypier...ze swoją dziewczyną.Jest mi bardzo przykro, zawsze starałam się być Miła dla nich, pomagałam.Oczywiście będziemy teraz siedzieć u mnie, lecz nie jest to rozwiązaniem problemu, że nie mogę być u chłopaka przez miesiąc bo słysze teksty wypier ..i zamknie ci dźwi przed Oczami, nie jesteśmy dziećmi mój ma 22 lata, a ja prawie 19. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to są dźwi? lepiej sie szkola zamknij...jakie patologiczne problemy nie macie gdzie siedziec? a co wy tylko w domu siedzicie? nie mozna gdzies pojsc spotkac sie na spacer do kina do knajpy czy tylko siedziec...zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×