Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOLE_GRAF

Porady dla pań planujących zapłodnienie

Polecane posty

Gość NICOLE_GRAF

A więc polecam: -wizytę u internisty, -wizytę u ginekologa, -zadbanie o zdrowie mamusi i dobrą kondycję tatusia, -wyleczenie wszystkich zębów (!!!) -zadbanie o dobre samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLE_GRAF
jeszcze istotna jest dieta bogata w witaminy i mikroelementy no i oczywiście trzeba uregulować koniecznie sprawy z wagą (niedowaga/nadwaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu
wyleczenie zębów jest takie ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nawet na 3 m-c wcześniej można brać tabletki z kwasem foliowym (np: FOLIK) i witaminy - nie zaszkodzi a w razie niedoboru pomoże - zrobienie cytologii, - określenie grupy krwi mamusi i tatusia (konflikt serologiczny) jeśli chodzi o ząbki to popieram NICOLE_GRAF - często w ciąży atakuje pruchnica !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Alina_
I ODSTAW TABLETKI HORMONALNE PRZYNAJMNIEJ NA 3 MIESIĄCE PRZED - przeczytaj: Dobruśka Radzę zrobić dłuższą przerwę!!!! Ja po miesiacu przerwy zaszłam w ciążę - urodziłam bliźniaki - dziewczynki, tyle że jedna z nich urodziła się z męskimi narządami płciowymi (z hermafrodytyzmem). Niestety lekarz nie poinformował mnie o takiej możliwości. Teraz coreczka ma 6 lat i przeszła już 3 operacje na narządach płciowych, a ja się wciąż boję czy dobrze robimy, czy ona nie ma płci psychicznej rozwiniętej na wzór męski, czy nie jest czasem chłopczykiem, bo wtedy okazałoby się ze okaleczamy własne dziecko pozwalajac na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAtulka
ALINKO, a jakie tabletki bralaś? Pytam, bo ja aktualnie biorę Cilest i mój lekarz powiedział,że najlepiej zajść w ciążę zaraz po odstawieniu tabletek, bo wtedy sa największe szanse na poczęcie. Hmmm...teraz jestem w kropce...robić przerwę czy nie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spy
PAtulko nawet producenci tabletek antykoncepcyjnych informuja ze najlepiej jest zaczekac z poczęciem 3 miesiące po odstawieniu tabletek... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat
co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dorzucę do tego jeszcze
trochę spermy jako rzecz niezbędną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej poczekac te 3 miesiace po odstawieniu tabletek,bo przez 3 miesiace jajeczka sa juz w obiegu i wszystko ma na nie wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×