Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

roczek kiedy zobic i co przygotowac

Polecane posty

Gość gość

moja corka konczy roczek dokladnie w piatek. mam dylemat czy wyprawic roczek w sobote czy w niedziele? zrobic obiad czy sama zimna plyta tort kawa ciasto? Poradzcie cos. Podajcie jakies niedrogie i proste przepisy. Prosze:) bedzie ok 12 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O qrwa! Ty tak serio??? Ja prdlę... A salę masz już wynajętą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na zarty... impreza bedzie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
innych nie mam. ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się podpinam pod pytanie autorki. Mój syn też niedługo skończy roczek i mam zamiar zaprosić dziadków i chrzestnych do domu. Będzie 10 osób. Nie uważam, żeby to było coś dziwnego, ale widzę, że dla niektórych tutaj to dziwna rzecz... Ja mam zamiar zrobić obiad, jakieś przekąski i tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Dla mnie jest to dziwne. Bo pytacie się o rzeczy oczywiste. Serio jesteście takie ograniczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak bo na forum ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci trzeba rozmawiać o fizyce kwantowej :D jakie forum takie pytania i tematy. Czyli o d**erelach związanych z ciążą, porodem, macierzyństwem i wychowaniem dzieci, a do takich należy pytanie o roczek. Jak chcesz bardziej ambitne forum to nie wiem po co tu siedzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie siedzę w tym dziale - a na ogólnym. I mam podgląd do każdego tematu :) A pytania w stylu: co mam na roczek przygotować rozbrajają mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrobiła albo w sobotę na 16.00 kawę, ciasto i tort, albo w niedzielę obiad i na deser tylko tort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn też kończy w piątek rok :) robimy obiad w niedziele, mamy prostą, tradycyjną rodzinę więc będzie rosół, ziemniaki, schabowe, karkówka, rolady (zrazy), sałatka gyros, zimna płyta, ciasta i tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre jest to, ze niektorzy tylko czekaja aby drugiem nabluzgac. Niemasz nic madrego do napisania to nie pisz!!!! Do autorki: Jesli chcesz skromniejsza impreze to zrob w niedziele. Tort, kawa potem jakies male przekaski. Choc wydaje mi sie, ze roczek to dosc wazna impreza wiec ja zrobilam w sobote. Najpierw byl obiad a potem tort. Pozniej zimny bufet. Kolejnejne urodziny byly juz mniej wykwintne i robimy zawsze w niedziele kawa i tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
u nas był roczek w niedzielę. Msza św., potem obiad, ciasta, tort i tak cały dzień zleciał. Na obiad robiłam zupę krem z brokuła i na drugie lazanię, wstawiłam na trochę niższą temperaturę i zanim wróciliśmy z kościoła to akurat doszła. Było 12 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×