Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam połowę swojego życia za zmarnowane

Polecane posty

Gość gość

Od dawna interesowałem się drzewami . Jednak dalsze lata nauki i podejmowanie wymuszonych przez rodziców wyborów, sprawiło iż straciłem chęć do pójścia wytyczonym prze ze mnie szlakiem. Teraz obracam się na kierunku : weterynaria i uważam że ten czas jest straconym dla mnie czasem. Nie sądze żebym cokolwiek wniósł do swojego życia, nie pociąga mnie ta nauka, ponieważ to moja matka chciała bym został weterynarzem. Dziś jestem na tym kierunku a i tak nie wiem czy zdam bo czuję mętlik w głowie i nie panuję nad pewnymi zagadnieniami a to wszystko się nawarstwia i nawarstwia z czasem jest tego coraz więcej. A dział nauki dendrologia od zawsze mnie pociągał i fascynował. Nie sądzę żebym jeszcze coś zmienił w swoim życiu, skoro tyle lat zmarnowałem na rzeczy , które mnie nie interesowały. A też w pewnym sensie nauczyciele mi podpowiadali co jest dla mnie najlepsze (jakby to oni wiedzieli co ja chcę w życiu robić). Teraz zastanawiając się nad tą kwestią , po prostu czuję się źle , myśląc że mogłem być niezależny od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, ale ty nie chcesz niczego poza uzalaniem sie nad soba w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie slucha sie matki, tylko od niej bierze ile jest w stanie dac, a zyjesz dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×