Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam bardzo brzydkie piersi?

Polecane posty

Gość gość65e
65E to jest mały biust :P sama zobacz, http://www.fotosik.pl/zdjecie/266d306788a46db8 http://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201203/1331289411_by_Anatol_600.jpg masz tu 30D które nie jest jakieś wielkie a ja mam tylko troszkę większe :) sama widzisz że to nieduży biust :) mieści się w dłoń ;) mogę spokojnie chodzić bez stanika :) a koleżanki mi jeszcze powiedzą (zdarzają się takie sytuacje) że jestem płaska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość65e
pod biustem mam 66cm a w biuście 87/88cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiscie to 30D to małe są, malutkie. Ja mam takie, tak to w staniku wygląda a może i troszeczke większe, a zależy od stanika to nosze 65A/B. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość65e
to że mam miseczkę E nie znaczy że mam balony :P uważam że tak można mówić o piersiach kobiety która ma 75d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak. Na przykład staniki z H&m czy new yorker miseczki D i E są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieciówkowe czy nie sieciówkowe miseczki są takie same, takie 70D czy 65E to niezależnie od modelu i marki będzie stanik na NIEWIELKI biust (oczywiście jeśli ten stanik będzie dobrze dobrany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję 70C, ale ja kupuję zawsze za mały (uważam, że połowa piersi musi wystawać). Uważam, że miseczka 70E to spory biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci ma wystawać? Pierś ma się mieścić w miseczce cała, nie może się wylewać z miski, bo to oznacza, że stanik jest za mały a biust się zwyczajnie deformuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no takie "wystawanie" piersi to naprawdę "super" widok: http://stanikomania.blox.pl/2008/11/Wyjdzie-bula.html Tak samo "seksowny" jak wylewające się boczki z za małych biodrówek :o A taka jedna z drugą nawet nie potrafi zrozumieć, że jakby kupiła ten stanik o 2 czy 3 miseczki większy, czyli dobrze dobrany, to biust wyglądałby na większy i kształtniejszy, bo za małe miski zwyczajnie go spłaszczają i deformują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi mają prezentować się seksownie w staniku. Moim zdaniem piersi prezentują się lepiej w za małym staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Ale dopóki nie założysz dobrze dobranych i o odpowiednim kroju (od eksponowania biustu jest np. krój half cup) biustonoszy to tego pewnie nie pojmiesz... Cóż, nie moje piersi się niszczą, nie ja ryzykuję guzy od wbijających się w tkankę gruczołową fiszbin. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość65e
tak, dla mnie osobiście biust 75D jest duży :) i uważam że to balony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanik ma piersi podtrzymywać i im nie szkodzić, przede wszystkim; a zdeformowany w za małych miskach biust nic z seksownością wspólnego nie ma, wygląda po prostu żałośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość65e dziś , przecież to jest proporcjonalnie prawie taki sam biust, jak twoje 65E, tylko po prostu na troszkę większej kobiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość65e
nie prawda :P 70C jest jak moje 65E :) ale nie 75D, mój biust spokojnie mieści się w dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam powiększyć piersi do rozmiaru 70E implantami anatomicznymi. 70E to spory biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:27 Potrafisz czytać? Spójrz powyżej! Miałam na myśli zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani ma ten stanik za mały (tak o jakieś 2 miseczki) ale "coś takiego" to jest przecież efekt normalny w przypadku dobrze dobranego stanika o kroju "plunge". Tyle, że w dobrze dobranym rozmiarze biust jest zebrany, ale fiszbiny się w niego nie wbijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanii dziś , ty jesteś trooolem, prawda? :o 70E wygląda tak: www.stanikomania.blox.pl/2007/06/Biust-tygodnia-po-raz-trzeci.html www.balkonetka.pl/katalog/size/70E/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem. Te kobiety mają za duże staniki. Nie zamierzam się z wami kłócić, miseczka 70E jest spora u bardzo szczupłej kobiety (mam na myśli kobietę o figurze modelki VS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kobiety mają DOBRE staniki. W za dużym staniku jest pustka w miseczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modelki VS powinny nosić obwody 60, góra 65... A. Lima ma np. wymiary 86/61/89, czyli pod biustem nie może mieć więcej niż ok. 65 cm (a żeby nosić obwód 70 trzeba mieć POD biustem ok. 75 cm zmierzone ciasno), więc jej prawdopodobny rozmiar stanika to 60G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×