Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam bardzo brzydkie piersi?

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie to mogła byś zawsze chodzić bez stanika i sprawiać przyjemność facetom ich widokiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.21 , skoro wszystkie za duże, to czemu nie wzięłaś mniejszego rozmiaru? Bo serio nie rozumiem problemu... I nie wiem też, po co ci ten puszap, ale niech będize, że to kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 00:39 ja brałam jak najmniejsze rozmiary ale ciągle jest coś nie halo, bo odstaje... w push upie jestem pewniejsza siebie, robi się przedziałek i coś jednak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie masz wymiary pod biustem i w biuście i jakie rozmiary mierzyłaś? Zebranie biustu nie zależy od puszapa, tylko od dobrze dobranego rozmiaru i kroju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, no i jakie marki? Jakieś fajne, celujące w małe biusty np. Ewa Michalak, Audelle, Onlyher, Affinitas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biuście 82 a pod koło 70. Ale musze nosić obwód 65 bo 70 są baaardzo luźne. Najlepszy jest dla mnie krój taki jaky trójkątny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, że 65 :) 65C konkretnie (choć u E. Michalak może to być 70B, ma bardzo ścisłe staniki). Zainteresuj się wspomnianymi wyżej markami, naprawdę są fajne na małe biusty (jeśli mają być puszapy to najwięcej ich będzie w Affinitas). Na "stanikowej mapie" znajdziesz adresy dobrych sklepów, popatrz które prowadzą te firmy :) I pooglądaj na Balkonetce okolice 65C-70B, może wyhaczysz inne ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta 1 fotka jest z google, wyszukalem obrazem, to jest aktorka zagraniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny czytać ze zrozumieniem nie umie? Przecież autorka wyraźnie napisała, że swoich nie wrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne piersi miała gość 18.Idealnie pasowały do jej szczupłej sylwetki a wielkość miały idealną i fajne sterczące sutki.Nawet jak zdjęcie wrzuciła to wszyscy myśleli że to nie jej cycki skoro pisała że są małe i mają dziwny kształt.Kobiety chyba zawsze lubią sobie stwarzać problemy tam gdzie ich niema. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosć z 15:59 pamietam, ale nie widzialam tego zdjecia ale z tego co tam pisali to wydaje mi sie, że miała mniejsze niż te co ja tutaj wkleilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również je miło wspominam :) też myślałem że to jakieś z neta dopóki nie wrzuciła zdjęcia z podpisaną kartką :P CUDNE MA PIERSIĄTKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem ma mniejsze ale do jej figury idealnie pasują ;) ogólnie bardzo podoba mi się jej ciało 😘 Szkoda tylko że twarzy nie pokazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta gość18 miała w końcu mniejsze niż te co wkleilam w 1 poście? A te moje wam sie podobaja? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te nie są Twoje,więc po co porównywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta gość 18 to fajne miała ciało i super piersi,szkoda że swojej buźki nie pokazała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mam wklejać swoje? Żeby jakiś zboczeniec je skopiował lub przekazał dalej i moje cycki bedą krążyć po internecie. Wole znaleźć identyczne jak moje i pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta gość 18 mała bardzo ładne i zgrabne ciało i super piersi.Szkoda że buźki nie pokazała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu oceniać,kobiety nie są w stanie ocenić swoich piersi.To zdjęcie ma pewnie tyle samo wspólnego z twoimi piersiami że też widać na nim cycki.Twoje na pewno wyglądają inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych czasach podniecać się cyckami :).Chyba przesadzasz. Są miejsca w których wszyscy są nago(sauna czy plaza nudystów i nikogo to nie podnieca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez sauna czy plaza nudystów jest miejscem aseksualnym, a maja podniecac jak sie jest sam na sam z facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała mniejsze niz te na zdj które wkleiłaś, z pewnością nie są to twoje, a tobie tylko sie zdaje ze sa podobne, wiec nie mamy co cie tu oceniać gość18 miała mniejsze ale ona cała była drobniejsza, więc świetnie sie to komponowało :) mi sie jej tyłeczek bardzo również podobał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi jesteś? Ile razy się mam powtarzać, że to nie są moje? A wiem chyba lepiej niż ty do jakich są moje podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty czytać też chyba nie umiesz autorko. napisałem: "z pewnością nie są to twoje, A TOBIE TYLKO SIE ZDAJE ŻE SĄ PODOBNE, wiec nie mamy co cie tu oceniać" dobrze wiem że nie sa to twoje cycki, ale każda kobieta ma inny biust, a ty nie mozesz miec pewnosci ze masz taki jak ten na zdj, czlowiek inaczej siebie postrzega inni lepiej inni gorzej, sa kobiety co porownuje sie do gwiazd, a mowiac szczerze lata swietlne dziela je od nich, dlatego nie oceniam, gdyby to byl twoj biust ocenilbym, ale że nie jest to nie mam zdania na ich temat. jak chcesz szczerej opinii to wstaw swoje zdjecie, a nie cudze w którym może tylko tobie sie zdawac ze sa podobne, kobiety które mialy problem wstawily tu swoje zdjecia, dostaly szczera opinie, które je albo podbudowala albo pokazala gorzka prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona na pewno maja mało wspólnego z twoimi piersiami.Kobiety inaczej postrzegają swoje ciało i nie są w stanie go porównać do innych.Tylko faceci potrafią to ocenić czy są ładne czy słabe więc nie ma sensu oceniać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć chciałbym to i tak nie ocenie bo nie są twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co sie tu produkujecie dekle? Zawsze możecie ocenić cycki ze zdjecia tej laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chcemy uświadomić autorkę ze każdy biust jest inny, a kobieta dodatkowo inaczej się widzi, jedna mówi że ma małe i brzydkie pokazuje taki "podobny" biust do swojego, potem wstawia swoje zdjęcie i okazuje się ze ma piękne jędrne sterczące o ślicznym kształcie piersi, a inna uważa ze ma ładny biust pokazuje taki śliczny a potem swoje zdjęcie wstawi a on w niczym niepodobny do tego co wstawiła, choć uważała że ma tak samo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×