Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam bardzo brzydkie piersi?

Polecane posty

Gość gość
Piersi i ciało mam takie właśnie jak ta dziewczyna. Twarz ma nie ładną, na to nie patrzyłam. Ja mam ladna jestem i wcale się tu nie chwale to tak uważają moi koledzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek - 20 jeszcze nie mam, ale dojrzewającą dziewczynką nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek co napisał to aktorki hollywod praktycznie 90% z nich ma duży biust, ale często sztuczny. Przecież sama Pamela ma silikonowe balony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię o znanych aktorkach a nie gwiazdach jednego filmu, który jedynym atutem jest duży biust. I tak jak mówisz - za zwyczaj sztuczny. gość dziś Krzysiek - 20 jeszcze nie mam, ale dojrzewającą dziewczynką nie jestem oczko.gif Duża dziewczynka ;) Nie martw sie,-jak widzisz nikt nie skrytykował piersi podobnych do twoich. Wybór partnerki raczej nie ma nic wspólnego z wielkością biustu. Co innego "pierwsze wrażenie" abo "zwrócenie uwagi"...ale 98% facetów raczej tak ma że patrząc "prześwietla" każdy biust. Znudzić się moze każdy i wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne i sporej wielkośc****ersi.Jednak miałem rację że kobiety nie znają się jakie piersi są ładne.Przez zazdrość tylko gdy widza ze koleżanka ma bardzo ładne wmawiają jej że coś jest z nimi nie tak bo same by chciały takie mieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja (autorka) jako kobieta uważam, że te co ja mam to jest A to jest brak :( 65D/E chociaż bym chciała mieć. Może jak w przyszłości pobiore tabletki anty to mi troche urosną chociaż do tego C bym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam mniejsze niż ta kobieta za to są bardzo ładne i jędrne ;) chłopak za nimi szaleje i9mo iż nie są duże :P a uwagi że małe słyszałam od kobiet i od mężczyzn tylko że jak mnie potem spotkali na plaży nudystów to tylko dostałam komplementy że są bardzo ładne a nic o wielkości nie wspominali, zwłaszcza dziewczyna z bardzo dużym biustem która najbardziej mi dogryzała i wyśmiewała z tego powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wielkości zdecydowanie ważniejszy jest kształt i ogólny wygląd piersi, bo są dziewczyny które mają małe piersi, ale piękne, a są i takie które mają duże, a ich wygląd odstrasza ;) Poza tym jeśli w grę wchodzi uczucie, to i tak wielkość piersi nie odgrywa żadnego znaczenia, bo przecież nie kocha się kobiety za jej cycki, tylko za to jaką jest osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko uważam jest znaleźć faceta który jest normalny. Tyle buraków jest... kiedyś nawet na zakupach jak byłam i widziałam na dziale z bielizną dziewczynę z chłopakiem to zaczął oglądać staniki z miseczką D i się śmiać. A dziewczyna jakaś smutna. Podły burak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WesołyKrzysiek dziś Męskie dłonie masujące piersi też podobno pomagają xxx Podobno tak bo jak samej masujesz to nie, to podobno taki układ rąk musi być przez kogoś właśnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schładzanie ciała w zimnej wodzie po wyjściu z sauny pomaga ujędrnić i poprawić kształt piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat z kształtem i jedrnością problemu nie mam, tylko z wielkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba chory jesteś co ty mówisz. Po wyjściu z sauny wskoczyć do zimnej wody? Puknij się w leb i przestań pisać cały czas o tej saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscrallox
Autorko masz super cycki choć do mnie mi na pewno byś się podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dla was są malutkie, małe czy średnie w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne srednie sa....Tylko całować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pusta jesteś Autorko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak uważasz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
Autorko, kokietujesz, nie słuchaj tych co Cię obrażają. Masz piękne piersi, już to i ja i inni pisali. Ciesz się bo niejedna chciałaby mieć takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wątpie. Jedne na kafe pisały, że mają 80H/85H i są z nich bardzo, bardzo dumne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnych nie wstawie bo po co jakiś zboczenieć ma skopiować? Wstawiłam zdjęcie z neta takich jak ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że ja nawet stanika nie moge sobie kupić bo z push upem wszystkie na mnie odstają. Spoko sa tylko wiadomo miękkie i usztywniany bez gąbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość65e
autorko ja mam 65E i szczerze ci powiem że są one mniejsze niż te na zdjęciu :P jednak to nie zmienia faktu że są bardzo śliczne i jędrne ;) w stanikach nie chodzę, a push up całkowicie mnie odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przeczytałeś dokładnie i ze zrozumieniem pierwszy post autorki? do szkoły nie chodziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja akurat nie wyobrażam sobie nie chodzić w staniku, głupio by mi po prostu było i źle bym sie chyba czuła. Ale jak ty masz 65E to nie możliwe, że są mniejsze niż na zdjęciu :P to balony są, ja mam 65A i to są takie jak na zdjęciu. A ile masz cm w biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×